Kaip paruošti įvairių tipų interviu

Posted on

Kaip paruošti įvairių tipų interviu
Interviu dažnai kaip stresą pašnekovo, nes ji yra darbo ieškantis asmuo. Jei jūs suprantate, įvairių tipų interviu, įskaitant kodėl ir kada jie sėkmingai, jūs galite padaryti savo interviu patogesnis abiem šalims.

Kai atlikti interviu, įsitikinkite, kad jums nereikia susidurti su nepasiruošusi, trūksta laiko, nuskubėjo, išsiblaškęs, ar nekvalifikuoti ne interviu. Tai jūsų darbas, užduoti tinkamus klausimus, siekiant nustatyti, ar kandidatas gali atlikti sėkmingai padėtį.

Atranka Interviu

Interviu skirstomi į dvi kategorijas: atrankos interviu ir nuomos arba atrankos interviu. Atrankos interviu gauti kandidatą, kol jis susitinka su nuomos vadybininkas galimam atrankos ir padeda atsikratyti kandidatus. Jie paprastai greitai, efektyviai ir nebrangius strategijas, dėl kurių per trumpą sąrašą kvalifikuotų kandidatų. Nuomos ar pasirinkimas pokalbis gali imtis daug įvairių formų.

Trečiosios šalies darbdavys ar kas nors iš Žmogiškųjų išteklių departamento paprastai atlieka atrankinius interviu. Šie patyrusių ir profesionalių Interviuotojas yra kvalifikuotų interviu ir atrankos kandidatus.

Jie turėtų būti veiksmingai sprendžiant charakterį ir žvalgybos, ir nustatyti, ar kandidatas yra gerai tinka įmonės kultūrą. Jie taip pat turėtų būti gerai nustatyti galimus raudonomis vėliavomis ar problemines sritis, kandidato darbo fone ir bendrųjų kvalifikacijų. Kai interviu klausimai susiję su etika. Pavyzdžiai patikrinimo interviu apima interviu telefonu, kompiuteris interviu ir vaizdo konferencijų interviu.

telefoninius pokalbius

Telefono pokalbis yra labiausiai paplitęs būdas atlikti pradinį patikrinimą. Tai padeda pašnekovui ir kandidatas gauti bendrą jausmą, jei jie yra abipusiai suinteresuoti siekti diskusiją po pirmojo interviu. Telefoniniai pokalbiai taip pat sutaupyti laiko ir pinigų. Interviu gali būti juosta įrašyta dėl kitų Interviuotojas peržiūrą. Per interviu telefonu, kandidatas tikslas yra organizuoti susitikimą akis į akį.

Kompiuterių Interviu

Kompiuteris interviu apima atsiliepdami į daugkartinio pasirinkimo klausimus dėl galimo darbo interviu ar tiesiog pateikti CV serijos. Kai kurie iš šių interviu yra daroma per telefonu arba susipažinimo svetainę. Kandidatai gali būti paprašyta stumti atitinkamus mygtukus ant telefonu atsakyti į klausimus, ar jie gali atlikti interviu internete.

video interviu

Daugiau nei pusė iš didžiausių JAV bendrovių, kurios jau naudoja internetinę vaizdo konferencijos, kaip alternatyva brangesnių akis į akį susitikimuose. Jo nuolatinis kritimas kaina daro tai populiarus šaltinis įmonėms, taip pat naudojimui namuose.

Darbo Interviu

Vienas ant vieno interviu

Tai tradicinis interviu, kuriame kandidatai susitikti su darbdaviais asmeniškai, vienas ant vieno. Tiek kandidatas ir darbdavys paprastai pėsčiomis nuo šio interviu su, ar tinka yra teisinga prasme.

serijos interviu

Serijos interviu atsiranda, kai kandidatai perduodama iš vieno pašnekovo į kitą per vieną dieną metu. Nėra sprendimas priimtas iki galutinio interviu įvyko ir visi pašnekovai turėjo galimybę aptarti vienas kito interviu. Nuo kandidatai turi tik vieną galimybę padaryti tinkamą pirmąjį įspūdį, jie turėtų būti tiekiama energija ir paruoštas kitam pokalbiui.

nuoseklius Interviu

Be eilės interviu, kandidatas susitiks su vienu ar daugiau Interviuotojas apie vieną ant vieno pagrindo per kelias dienas, savaites ar net mėnesius. Kiekvienas pokalbis yra skirtas perkelti kandidatą palaipsniui link sužinoti daugiau informacijos apie padėtį, bendrovė, ir, tikiuosi, darbo pasiūlymą.

panel Interviu

Be skydelio interviu, kandidatas atrodo prieš komitetas ar skydelyje Interviuotojas. Kandidatai vertinami tarpasmeninių įgūdžių, kvalifikacijos, ir jų gebėjimą mąstyti ant savo kojų. Šis interviu tipas gali būti bauginanti kandidatu.

Be skydelio interviu, kandidatas turėtų padaryti akis ir bendrauti individualiai su kiekvienu grupės ar komisijos narys.

grupė Interviu

Grupėje interviu, bendrovė interviu iš kandidatų į tą pačią poziciją, tuo pačiu metu grupė. Kaip rezultatas, bendrovė gauna iš kandidato lyderio potencialą, stiliaus ir įtikinėjimo įgūdžius jausmą.

Šis interviu tipas gali būti itin svarūs kandidato, kuris turi suprasti dinamiką pašnekovas nustato ir nustatyti žaidimo taisykles. Jis turi vengti akivaizdžių energijos konfliktus, kaip jie daro kandidatas atrodo nenoro ir nesubrendusios. Apklausiamasis turi gydyti kitus su kandidatais pagarbiai, o daryti įtaką jų. Tuo pačiu metu, jis turi išlaikyti savo akis ant pašnekovo, kad jis neturi praleisti svarbius signalus.

Situacijos ar spektaklio Interviu

Be situacijos ar veiklos interviu, kandidatai gali būti paprašyta vaidinimo viename iš darbo funkcijų įvertinti konkrečius įgūdžius. Po to, kai atsižvelgiant į konkrečią, hipotetinę situaciją ar problemą, jie paklausė, kaip jie nori dirbti, tai ar apibūdinti galimą sprendimą. Tai gali būti sunku, jeigu pašnekovas nepateikia pakankamai informacijos, kad kandidatas Rekomenduokite sprendimą ar veiksmų eigą. Šis interviu tipas yra dažnai naudojamas pasirinkti kandidatus klientų aptarnavimo atstovas padėtį universalinė arba nuolaida parduotuvėje.

Audition Interviu

Audition interviu gerai dirbti pozicijų, kurios bendrovės nori pamatyti kandidatą į veiksmą, kol jie padaryti sprendimą nuomos. Interviuotojas gali būti kandidatas per imituoti ar trumpas pratybų įvertinti kandidato gebėjimus. Tai leidžia kandidatas parodyti savo gebėjimus interaktyvių būdų pažįstamas kandidatas. Šis interviu tipas veikia gerai programuotojų, instruktorių, suvirintojai, ir mechanika.

stresas Interviu

Įtempių interviu paprastai yra skirtas, kad kandidatas streso ir įvertinti savo reakcijas spaudimą ar sunkiose situacijose. Kandidatas gali būti surengtas laukiamajame valandą prieš pašnekovas sveikina ją. Kandidatas gali susidurti ilgas tylos arba šaltas žiūri. Pašnekovas gali atvirai iššūkį apklausiamasis įsitikinimus ar nuomonę.

Kandidatas taip pat gali būti paprašyta atlikti neįmanomą užduotį skristi, pavyzdžiui, įtikinti pašnekovą keistis batus su kandidatu. Įžeidimai, primityvumas ir nesusikalbėjimo yra labai dažnas. Visa tai turėtų būti siekiama nustatyti, ar kandidatas turi tai, ko reikia, kad atlaikytų įmonės kultūrą, bendrovės klientams, arba bet kurį kitą galimą stresą.

elgesio Interviu

Daugelis įmonių vis dažniau naudojant elgesio interviu. Priklausomai nuo pozicijos atsakomybės ir darbo sąlygas, kandidatas gali būti paprašyta apibūdinti situaciją, kuri reikalauja problemų sprendimo įgūdžių, prisitaikyti, vadovavimas, konfliktų sprendimo, įvairias užduotis, iniciatyva arba streso valdymo. Pašnekovas nori sužinoti, kaip kandidatas elgiasi tokiose situacijose nurodyti būsimą veiklą. Yra keletas tipų elgesio interviu:

  • Struktūruotas interviu su sluoksniuotu klausimus: Kvalifikuoti Interviuotojas paprastai naudoti šį, klausia elgsenos klausimų ir ne elgsenos klausimų. Klausimai dažnai sutampa ir yra skirtos rinkti informaciją apie kiekvieną iš pagrindinių darbdavių interesus.
  • Neformalus interviu : Šis tipas yra atsitiktinis ir atsipalaidavęs. Jis skirtas gauti kandidatūrą kalbėti ir per draugiškas. Kandidatas gali atskleisti daugiau informacijos nei jis kitu atveju. Per daug informacijos, per anksti, gali jį pašalinti.
  • Vertinimo įrankiai / Bandymo:  Įvairios testai naudojami nustatyti, ar kandidatas yra gerai tinka bendrovei. Asmenybės atsargos įvertinti asmenybės tipus. Aptitude atsargos įvertinti gebėjimus tam tikrose įgūdžių srityse. Palūkanų atsargos įvertinti interesus įvairiose profesinėse kategorijose. Kombinuotas priemonės gali būti bet kuris iš šių derinys.
  • Kombinuotas interviu:  Šis interviu tipas sujungia dviejų ar daugiau tipų pirmiau interviu. Tai gali įvykti per tą patį interviu, dėl vėlesnių interviu, arba abu.

Direktyvą arba Struktūrinis Stilius Interviu

Į direktyvos ar struktūrinio interviu pašnekovas turi aiškią darbotvarkę ir taip ją ryžtingai vadina. Įmonės naudoti šį standus formatą, siekiant užtikrinti lygybę tarp interviu. Interviuotojas paklausti kiekvienas kandidatas tos pačios serijos klausimus, todėl jie gali palyginti rezultatus.

Tag-Team Interviu

Žyma-komanda interviu dažnai patraukli įmonėms, kurios labai priklauso nuo komandos bendradarbiavimą. Kandidatas gali būti tikintis, kad patenkinti vienas ant vieno su pašnekovo, bet atsidurti kambaryje su keliais kitais žmonėmis. Darbdaviai nori įgyti įvairių žmonių įžvalgos, kai interviu su kandidatais.

Jie nori žinoti, jei kandidato įgūdžiai subalansuoti bendrovės ir ar kandidatas gali gauti kartu su kitais darbuotojais poreikius. Kandidatai turėtų naudoti šią galimybę įgyti kuo daugiau informacijos apie įmonę, kaip jie gali. Kiekvienas pašnekovas turi skirtingą funkciją bendrovėje su unikaliu požiūriu apie verslą.

Vingiuotos Stilius Interviu

Vingiuotos stiliaus interviu, deja, dažnai naudojami nepatyrusiems Interviuotojas. Pašnekovas remiasi kandidato vadovauti diskusijai. Pašnekovas gali pradėti su teiginiu, pvz, “Papasakok man apie save.” Kandidatai gali tai naudoti savo pranašumą.

Šis interviu stiliaus tipas leidžia kandidatą vadovauti interviu taip, kad geriausiai tarnauja kandidatą. Tačiau kandidatas turi prisiminti išlikti pagarbūs pašnekovo, o ne dominuoti pokalbyje.

Valgant Interviu

Valgymo interviu yra naudojamas nustatyti, ką kandidatas yra tarsi tam socialinėje aplinkoje. Tačiau interviu per valgį gali būti kandidatu blogiausias košmaras ar iššūkis. Pašnekovai nori ne tik žinoti, kaip jums tvarkyti šakutė, bet kaip jūs gydyti savo šeimininką, bet svečiai, ir aptarnaujančiam personalui. Kandidatas privalo imtis užuominas iš pašnekovo ir visada prisiminti, ji yra svečias. Pareiškėjas turėtų sėdėti po jos šeimininką, rodyti tinkamą etiketo ir padėkoti priimančiosios savo laiko.

Tolesni Interviu

Įmonės pareikšti kandidatus atgal antroje ir kartais trečioje ar ketvirtoje tolesnius pokalbius. Kartais jie tiesiog nori, kad patvirtintumėte esate jų idealus kandidatas. Kartais jie kyla sunku nuspręsti tarp trumpą kandidatų sąrašo. Kiti laikai, kiti sprendimus priimantys asmenys, įmonės nori įgyti, kas kandidatas, prieš priimant nuomos yra prasmės.

Papildomos interviu gali eiti iš kryptimis įvairovė. Kai susitikimas su pačiu pašnekovo, kandidatas gali sutelkti dėmesį į cementavimo rapport, suprasti, kur bendrovė ketina ir kaip jo įgūdžiai akių su įmonės vizija ir jų kultūrą. Kandidatai gali atsidurti derybose dėl kompensacijos paketą, arba jie gali baigtis nuo pat pradžių su nauju interviu.

Informacinis Interviu

Informacinėje interviu panaudojamas pagal ieškantiems darbo. Darbo ieškantys asmenys saugūs informaciniai susitikimai siekti kuo nors jų dabartinio ar norimo srityje patarimų. Jie taip pat nori gauti tolesnių nuorodų į kitų asmenų, kurie gali patarti jiems. Nuo darbdaviai norėtų likti ant iš turimų talentų sąraše, net jei jie neturi jokių darbo vietas, jie dažnai esate atviri šių interviu tipų. Darbo ieškantis asmuo ir darbdavys keistis informacija ir geriau pažinti vieni kitus geriau be nuorodos į darbo atidarymo.

išvada

Interviu yra laiko, ir mokymas yra reikalingas daryti jiems gerai. Jie yra lankstus metodas vertinant ir atrenkant kandidatus visų lygių ir tipų pozicijas. Generuojant įžvalgas, jie leidžia pašnekovui spręsti, ar kandidatas yra gerai tinka įmonėje.

Tačiau, informacija iš įvairių interviu gali būti potencialiai sunku valdyti. Pavyzdžiui:

  • Jis gali būti sunku kartu efektyviai muzikinės šias įžvalgas, kad jie suteikia aiškų vaizdą apie kandidatą.
  • Susirinkę įžvalgos gali būti atvira galimo Žurnalistas šališkumo.
  • Interviuotojas gali praleisti tam tikras žinias, gebėjimus ir galimybes.
  • Apklausą gali pabrėžti vienoje srityje ir nepriežiūros kitiems.
  • Nuo Interviuotojai pastabos yra subjektyvūs, jie gali būti netikslūs.

Svarbu, kad įmonėms rasti interviu stilių ir formatų naudingas tiek įmonės ir jos potencialių darbuotojų poreikius. Jei jie gali pasiekti šį tikslą, jie gali sukurti stende stiprumą ir padėkite tinkamus žmones į dešinę pozicijas.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *