Kaip sukurti chronologine CV

Posted on

 Kaip sukurti chronologine CV


Chronologine vėl yra vienas iš labiausiai paplitusių Resume formatų ir ten gera priežastis tai: Darbdaviai linkę rinktis, nes tai paprasta ir lengva nuskaityti.

Jei Jūs niekada sukūrė CV anksčiau, ir jūs sėdi statyti vieną nuo nulio, jūs tikriausiai turite chronologinį CV galvoje. Ir nors tai gali būti geriausias pasirinkimas už jus, tai verta sužinoti, kas chronologinės vėl gerai – ir kaip tinkamai suformatuoti vieną, kad būtų galima naudoti šią atnaujinti tipą į geriausią pranašumą.

Atvirkštine chronologine, techniškai

Chronologine atnaujinti sąrašus savo darbo istoriją, kad datos, su naujausia padėtimi viršuje. Tai gali apimti atnaujinti tikslą ar karjeros santrauka iki darbo patirtimi sąrašą.

Pastaba: Tai svarbu gauti faktus tiesiai, kai jūs sąrašą savo darbo patirtį, kad darbdavys ne manote, kad esate gulėti ant savo gyvenimo aprašymą, jeigu jie nusprendžia padaryti asmens patikrinimas. Įsitikinkite, kad datos, pareigybių pavadinimus, atlyginimas istorija (jei imtinai), ir tt, yra tikslūs, prieš jums pateikti savo CV ir prašymą.

Švietimas, sertifikatai ir specialieji įgūdžiai sekti darbo patirtį šioje atnaujinti stilių.

A chronologine CV privalumai

Chronologiškai vėl yra vienas iš dažniausiai naudojamų stilių, ir tik jos pažinimas daro informacija lengviau įsisavinti. Idealiu atveju, tai aiškiai rodo karjeros progresavimą.

Tai gali būti lengviau sudaryti, taip pat, nes jos orientacija į datas Jums padės prikalti savo paties darbo istorijos duomenis.

Kada naudoti chronologine CV

Kaip pabrėžia darbo istoriją, chronologine CV yra efektyviausia kandidatų kietuoju patirtį šioje srityje. Atskleis savo darbo istoriją priekio ir iš centro, iš karto parodyti darbdaviui, kad jūs susijusią patirtį ir įgūdžius.

Kada negalima naudoti chronologine CV

Nors daugelis darbdavių mieliau chronologinį CV, yra kartų, kai tai nėra teisingas pasirinkimas. Keletas pavyzdžių:

 • Kai jūs tik pradedate savo karjerą: Chronologiškai CV formatas neveiks gerai, jei esate naujas į darbo jėgos. Jūs galite turėti visus reikiamus įgūdžius, reikalingus ir taikomą patirtį ne apmokamo darbo sferoje, pavyzdžiui, savanoriškos veiklos ir stažuočių. Bet jei nuspręsite chronologinį CV, nuomos vadybininkas pamatysite tik jūsų trūksta mokama darbo patirties, o ne savo sugebėjimus. Šiuo atveju funkcinis CV, kurioje pabrėžiama įgūdžių per linijinės darbo patirtį, padės jums padaryti jūsų bylą.
 • Kai jūs keitimo galimybes: Daugelis darbdavių įdėsiu savo CV į “Ne” krūva, jei jie mato, kad jūs neturite tiesiogiai atitinkamą darbo patirtį. Pasirinkite kitą stilių, tokių kaip funkcinis CV, kad dėmesys nuo jūsų įgūdžių ir patirties arba jų deriniu CV, kurioje išvardyti abu savo įgūdžius ir savo darbo istoriją.
 • Jei turite spragų savo darbo istoriją: Gal buvote bedarbis ilgą laiką, arba ėmėsi laiką iš darbuotojų, kad galėtų rūpintis mažiems vaikams ar ligotas šeimos nariams. Nepriklausomai nuo to, kodėl jūs buvote iš darbuotojų, renkantis formatą, kuris rodo, ką galima padaryti, o ne savo darbo istoriją, padės jums padaryti gerą įspūdį.
 • Kai jūs dažnai keitėsi darbo: Darbuotojų lojalumas yra praeities dalykas, ir dėl geros priežasties: labai nedaug darbdavių išlaikyti darbuotojus jų karjeros visai nebėra. Tačiau, per daug darbo pokyčiai gali atrodyti blogai nuomos vadovams, kurie nenori investuoti laiko ir pinigų mokyti darbuotoją, kuris ketina šokti laivą. Jei jūs turite darbo hopping istoriją, chronologinė CV tikriausiai nėra geriausiai tinka.

Darbo pradžia

Apsvarstykite galimybę naudoti šabloną, siekiant padėti jums sukurti savo CV. Šablonai jums paruoštą maketą ir padės jums per pildymo jį procese.

Tęsti pavyzdžiai gali padėti jums pamatyti, kokios turinį jums reikia įtraukti į savo dokumentą, ir kaip reikia rašyti ir formatuoti.

Chronologinis Gyvenimo pavyzdys

Pareiškėjas
999 Chugalug būdas
Wheaton, MA 60187
Mobilusis: (123) 555-1234
applicant@email.com

KARJEROS TIKSLAS

Administracinė koordinatorius siekia vadovaujamų pareigų viršų korporacija, kuri leis jai panaudoti savo organizacinius ir vadovavimo įgūdžius, o koordinuojanti darbo eigą ir prižiūrėti įmonės logistiką.

CORE KVALIFIKACIJOS

 • Gerai organizuota asmuo gali dirbti ir prižiūrėti kelias užduotis vienu metu.
 • Patirtis planavimas darbuotojo mokymo klases, darbuotojų susirinkimai ir biuro perkėlimo.
 • Ar tiksliai sugebėjo milijonų dolerių biudžetą.

PROFESINĖ PATIRTIS

Administracinė koordinatorius , Mannix Paslaugos, Naperville, IL
2016 Gruodis – dabartis

Atsakingas už analizę mėnesio, savaitės ir dienos pardavimų ataskaitas.

 • Pasiekti 100 procentų tikslumą per pastaruosius dvejus metus.
 • Atsakingas už planavimas mokymo klases, seminaruose ir konferencijose.

Administracinė sekretorius Minesota gyvybės draudimas, Barrington, IL
birželio 2014 – 2016 gruodis

Prižiūrėjo tyrimų ir projektavimo pardavimų ir mokymo pristatymus, reikia sklandumą PowerPoint, SlideShare ir prezi.

 • Atsakingas už planavimas trijų asmenų mokymo personalą.

Įranga asistentas , SBC Warburg Dillon Reed Čikaga, IL
gegužės 2012 – 2014 birželis

Atsakingas už balansavimo 7 milijonų dolerių paslaugos biudžetą.

 • Planuojama priežiūros skambučius, darbuotojų susirinkimus, biuro perkėlimo ir statybos projektai.

Generalinis direktorius , KSMR Radijas 92,5 AM / 94,3 FM Winona, MN
gegužės 2000 – gegužė 2012

Atsakingas už 36-narių darbuotojų, taip pat 7-nario valdymo komanda, su pareigomis, kad įtrauktų drausmines veiksmus, biudžeto, specialių pageidavimų, programos planavimas ir nuomos.

 • Pirmininkauja komitetą, kad gautą dotaciją padidinti stoties patogumai.

ŠVIETIMAS

Dailės bakalauras viešųjų ryšių
Marijos universiteto Minesota, Winona, MN

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *