Karjeros galimybes Komunikacijos studijų grads reikia atsižvelgti

Posted on

Karjeros galimybes Komunikacijos studijų grads reikia atsižvelgti


Jei žavi, kaip jūs galėtų turėti įtakos, pramogoms ir informuoti kitus sukurdami geriausią įmanomą žiniasklaidos turinį auditoriją, a komunikacijos pagrindinė gali būti jums tinka. Ryšių pagrindiniai apima daug sričių, įskaitant   reklamosrinkodarosryšių su visuomene , žurnalistikos , transliavimožiniasklaidos ir kino .

Įgūdžiai Komunikacijos majoras Sužinokite

Ryšių didžiųjų išmokti įvertinti poreikius ir pageidavimus skaitytojai, žiūrovams ir klausytojams. Jie turi kūrybiškumą sukurti novatoriškas strategijas perteikti savo pranešimus. Ryšių didžiųjų išmokti efektyviai rašyti įvairiais režimais, įskaitant kūrybinių, įtikinėjimo, aprašomosios ir žurnalistų stilių. Jie taip pat vykdo galimybę integruoti nuotraukas, vaizdo ir garso įrašu į ryšių jie sukurti.

Studentai, kurie pagrindiniai ryšių išmokti planuoti, organizuoti ir vykdyti projektus, programas, ir renginius. Jie turi būti dėmesingi detalėms, bet tuo pačiu metu suprasti paveikslą. Nuo bendravimo projektai dažnai taikomos kritikos ir nesėkmės, ryšių didžiųjų išmokti toleruoti kritinių vertinimų savo darbą ir susidoroti su mažiau nei sėkmingas įmones.

Jūsų galutinis sprendimas apie karjerą po stambios kaip įvairios ryšių įtakos turės savo individualius interesus, įgūdžius ir vertybes, bet čia yra keletas perspektyvių galimybių savo atlygį.

Karjeros galimybes komunikacijai Specialybių

Peržiūrėti kai kurie iš geriausių darbo galimybes ryšių didžiųjų, kartu su įgūdžių jums reikia gauti samdyti.

1. Viešųjų ryšių specialistai

Organizacijos visų tipų rūpi, kaip jie supranta visuomenė. Ryšių didžiųjų yra gerai pastatytas strategiškai mąstyti apie tai, kaip paveikti visuomenės nuomonę per žiniasklaidą. PR specialistai rašyti pranešimus spaudai, organizuoti spaudos konferencijas ir kitus renginius ir įtikinti žiniasklaidą, kad pasakojimai apie organizaciją turi žurnalistinį nuopelnus.

Kai viešųjų ryšių atstovai dirbti viešųjų ryšių, rinkodaros ir reklamos agentūrų, kurios tarnyba skirtingų klientų sąrašą. Kiti dirbti tiesiogiai korporacijų, vyriausybinių agentūrų ir ne pelno organizacijų ryšių departamentų gauti teisingus pranešimus sužinoti apie savo darbdaviui.

Atlyginimas ir darbo perspektyvos: Darbo statistikos biuras (BLS) apskaičiavo , kad viešųjų ryšių specialistai uždirbo apie $ 59.300 vidutiniškai nuo gegužės 2017 Pagal BLS, užimtumo viešųjų ryšių specialistas bus išplėsti iki 9% per 2026 m: apie taip greitai, kaip vidutinis visų profesijų.

2. Susitikimas / Renginių planavimo

Sėkmingi įvykiai reikalauja įtikinamą tema ir veiksmingą skatinimo siekiant pritraukti gyvybingą grupę dalyvių. Ryšių didžiųjų palankiai pasiruošę įvertinti vartotojų grupes nariai profesinių organizacijų ir interesų grupių interesus, ir pakuoti įvykius patraukliu būdu. Jie turi detalė orientacija ir organizaciniai įgūdžiai galvoti per procesą ir apsvarstyti visas pranešėjų ir dalyvių poreikius.

Renginių organizatoriai gali bakstelėkite viešojo kalbėjimo įgūdžius, sukurtas jų ryšių studijas, kad pranešimai ir pristatyti garsiakalbius programas. Jų rašymo įgūdžiai padeda jiems kurti spaudai, rašyti aprašymus ir biografijas dėl renginio literatūros ir sukurti interneto turinio apie susitikimus.

Atlyginimo ir Darbo Outlook: Susitikimas ir renginių planuotojai uždirbo apie $ 48.230 vidutiniškai nuo 2017 gegužės, atsižvelgiant į BLS . BLS projektai augimas 11% per 2026 m užimtumo Susirinkimų ir renginių planuotojai, greičiau nei vidutiniškai visų profesijų.

3. Kolegijų absolventai ir plėtros pareigūnai

Alumni pareigūnai įvertinti įvairių absolventai grupių ir plano renginių, tokių kaip susiėjimuose, tinklų priėmimus ir socialinius renginius turi išlaikyti Alumni connections savo alma mater.

Plėtros pareigūnai studijuoti būsimus donorus ir padovanok kolegijos aspektus, kurie atitiktų konkrečių asmenų interesams.

Ryšių didžiųjų gebėjimas sukurti kruopščiai suformuluoti ir glaustus rašytinius pranešimus padeda plėtros pareigūną pareikšti savo aikštelės efektyviai. Plėtros ir absolventai pareigūnai abu reikia daryti daug socialinės subtilumo jų sąveiką su absolventai, tėvai, ir kitų potencialių donorų.

Pajamos: Iš tiesų apskaičiavo , kad absolventai ir plėtros pareigūnų dauguma uždirbti nuo $ 55.100 ir 80.000 $.

4. Žiniasklaidos planavimo

Media planuotojai reikia suprasti interneto naršymas, peržiūrėti, skaityti ir klausytis polinkius vartotojų, siekiant pasirinkti geriausią derinį žiniasklaidos už reklamos kampaniją.

Ryšių didžiųjų yra unikaliai kvalifikacijos išnagrinėti kelią demografinių grupių vartoja žiniasklaidą, todėl jie gali numatyti optimalų išdėstymą reklamos per TV / radijo programų, interneto svetainių ir žurnalų ir laikraščių straipsnių.

Media planuotojai taip pat bakstelėkite pateikimo ir rašymo įgūdžius, sukurtas per ryšių studijas, kaip jie statys savo planus reklamos kolegomis ir vadovais.

Pajamos: Payscale apskaičiavo, kad žiniasklaidos planuotojai uždirba $ 48.830 vidurkį.

5. Socialinė Media Manager ”

Social Media yra visa informacija apie ryšius su žmonių interesų. Tai nenuostabu, kad ryšių didžiųjų, kurie mokomi analizuoti modelius komunikacijos, yra gerai kvalifikuotas padėti organizacijoms sverto savo prekių ženklus per socialinės žiniasklaidos.

Socialinės žiniasklaidos vadovai turi būti geri rašytojai, formuodamas pranešimus apie savo organizaciją, kad kreipsimės į lankytojų per žiniasklaidos, pavyzdžiui, “Facebook”, “LinkedIn” ir “Twitter”. Jie taip pat turi turėti įtikinamus gebėjimus ir pristatymo įgūdžius statytis savo planus darbuotojų ir įtikinti kolegas ir klientus prisidėti atsiliepimus ir kitą turinį internete.

Atlyginimas ir darbo perspektyvos: Payscale apskaičiavo , kad vidutinis atlyginimas socialinės žiniasklaidos vadovų yra $ 49.290.

6. Žmogiškieji ištekliai specialistė

Žmogiškųjų išteklių specialistai yra atsakingi už ryšių intensyviai funkcijas organizacijose, įskaitant darbuotojų priėmimą, naujų darbuotojų orientavimas, kuriant mokymo programas, perteikiant politiką darbuotojų, darbuotojų šviesti apie naudą, ir kurti darbuotojų biuletenius.

HR darbuotojai naudotis viešojo kalbėjimo įgūdžius pristatyti prezentacijas su dabartinėmis / potencialus darbuotojai ir rašymo įgūdžių sukurti darbuotojų vadovus, kurti interneto turinį ir pateikti įdarbinimo literatūrą. Jie naudoja verbalinės komunikacijos įgūdžius auginami Ryšių pagrindinių konsultuoti / patarti darbuotojų ir interviu Kandidatai dėl darbo.

Atlyginimas ir darbo perspektyvos: BLS Apskaičiuota , kad vidutinis atlyginimas žmogiškųjų išteklių specialistas nuo 2017 m gegužės mėn $ 60.350. BLS Tikimasi, kad darbo šioje srityje turėtų augti 7% per 2026, apie taip greitai, kaip vidutinis visų profesijų.

7. Verslo Reporteris

Finansinių ir verslo žiniasklaidos platinimu atvėrė galimybes ryšių didžiųjų su verslo ir finansų interesų. Verslo žurnalistai bakstelėkite žurnalistikos rašymo įgūdžius padengti pokyčius verslo, pramonės ir apskritai ekonomikai tinklapis, televizijos stočių, laikraščių ir žurnalų. Jie turi sugebėti perteikti verslo informacijos suprantama kalba visuomenei.

Siekiant padengti istorijas, verslo žurnalistai naudoti sukurtas ryšių dur tarpasmeninius įgūdžius ugdyti santykius su verslo saviškių. Jie turi turėti įtikinamą sugebėjimas įtikinti redaktorius apie jų idėjų straipsnių gyvybingumą.

Pajamos: Payscale apskaičiavo , kad verslo žurnalistai uždirba $ 45.500 vidurkį.

8. sveikatos ugdytojas

Sveikata pedagogai vertina su sveikata susijusias problemas ir poreikius tikslinės populiacijos ir suformuluoti programas spręsti šiuos klausimus. Pagrindinis komponentas jų darbas yra suprasti požiūrį ir suvokimą apie jų sudedamųjų dalių dėl sveikatos problemų. Jie turi parengti ir pateikti seminarai ir seminarai orientuota į savo auditoriją. Sveikata pedagogai gaminti interneto turinį ir literatūrą, kad kreipsimės į jų sudedamąsias dalis.

Organizaciniai ir renginių planavimas įgūdžiai yra būtini, kai diriguoti ir skatinti sveikatos mugės ir kitas programas. Žodinio bendravimo įgūdžiai yra labai svarbūs, kai konsultuojant studentus, darbuotojus, arba plačiajai visuomenei vienas ant vieno sesijų.

Atlyginimas ir darbo perspektyvos: BLS Apskaičiuota , kad sveikatos pedagogai uždirbo apie $ 53.940 vidutiniškai nuo gegužės 2017 darbo vietų sveikatos ugdytojų ir Bendrijos sveikatos apsaugos darbuotojų buvo prognozuojama per 2026 augti 16%, daug greičiau nei vidutiniškai visų profesijų.

9. Gamintojas direktorius

Gamintojas vadovai prižiūrėti produktų ir paslaugų pozicionavimo per visuomenės sąmonėje. Jie analizuoja vartotojų reakciją į savo produktus grindžiamas veiksnių, tokių kaip kaina, vartotojų patirties, pakavimo ir prieinamumą. Gamintojas vadybininkai prižiūri ryšių intensyviai kampanijos, įskaitant reklamos, skatinimo ir viešųjų ryšių, siekiant padidinti pardavimus plėtrą.

Gamintojas vadovai turi turėti tarpasmeninius ir bendravimo įgūdžius, sukelti kitų pardavimų, rinkodaros ir reklamos partnerių bendradarbiavimą. Kritinė akis ryšių dur reikia įvertinti skelbimai, reklamos ir kitų rinkodaros kopiją.

Pajamos: Pagal Payscale, prekės vadovai uždirba $ 69.770 vidurkį.

10. Pardavimų atstovas

Dauguma ryšių didžiųjų nebus galvoju pardavimo kaip galimą karjerą, kai jos įvežamos kolegijoje. Tačiau jie išmoks daug įgūdžių, studijuoja komunikaciją, kurios gali sukelti sėkmingą ir pelningą karjerą pardavimus.

Ryšių didžiųjų išmokti įvertinti auditoriją pageidavimus kaip pardavėjas turi sugebėti iš anksto numatyti savo klientų poreikius. Žodiniai, rašytiniai ir platesni bendravimo įgūdžiai įvaldę per didelis įrengs  pardavėjas  parengti ir pateikti tinkamą pikis įvairių tipų vartotojams ar įmonėms.

Atlyginimas ir darbo perspektyvos: Kompensacija srityje labai skiriasi pagal pardavimų dėmesio zonoje. Pavyzdžiui, BLS Apskaičiuota, kad didmeninių / gamybos pardavėjai uždirbo apie $ 69.770 vidutiniškai nuo 2017 gegužės, vertybinių popierių pardavėjai uždirbo $ 63.780, o mažmeninės pardavėjai uždirbo tik $ 23.370. BLS Apskaičiuota , kad įsidarbinimo galimybės didmeninių pardavimų ir vertybinių popierių pardavėjai patirtų vidutinis augimas per 2026 5-6%.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *