Kariérní možnosti pro komunikaci Degree grady, aby zvážila

Posted on

Kariérní možnosti pro komunikaci Degree grady, aby zvážila
Pokud jste fascinováni tím, jak byste mohli ovlivnit, bavit a informovat ostatní tím, že vytvoří co nejlepší mediální obsah pro diváky, komunikační major může být pro vás to pravé. Komunikační hlavní kryty mnoha oborů, včetně   reklamymarketingupublic relations , žurnalistiky , rozhlasové a televizní vysílánímédií a filmu .

Schopnosti komunikace Major Zjisti

Komunikační obory naučit posuzovat potřeby a preference čtenářů, diváků a posluchačů. Mají kreativitu vypracovat inovační strategie pro dopravu svých zpráv. Komunikační obory naučit se efektivně psát v mnoha různými způsoby, včetně tvůrčí, přesvědčivé, popisné, a novinářské styly. Oni také uplatnit schopnost integrovat obrázky, video a audio do sdělení, které vytvoří.

Studenti, kteří se zaměřením na komunikaci učí plánovat, organizovat a realizovat projekty, programy a události. Musí dávat pozor na detaily, ale zároveň pochopit celkový obraz. Vzhledem k tomu, komunikační projekty jsou často předmětem kritiky a selhání komunikace obory naučit se snášet kritické posudky jejich práce a vyrovnat se s méně než úspěšných podniků.

Vaše konečné rozhodnutí o kariéře po hlavním jak různorodý jako komunikace bude ovlivněn svými individuálními zájmy, dovednosti a hodnoty, ale zde jsou některé slibné možnosti pro vaši pozornost.

Kariérní možnosti pro komunikační Majors

Přezkoumat některé z nejlepších pracovních příležitostí pro komunikaci majorů, spolu s dovednostmi, které budete potřebovat, aby si najal.

1. Public Relations Specialisté

Organizace všech typů se obávají o tom, jak jsou vnímány veřejností. Komunikační obory jsou dobře umístěny strategicky přemýšlet o tom, jak ovlivňovat veřejné mínění prostřednictvím médií. PR profesionálové psát tiskové zprávy, uspořádání tiskových konferencí a dalších akcí a přesvědčit média, která příběhy o organizaci mají novinářské zásluhy.

Někteří zástupci public relations pracuje pro public relations, marketingu a reklamních agentur, která služba se seznamem různých klientů. Jiní pracují přímo pro korporace, vládní agentury a neziskové organizace v komunikačních odděleních získat správné signály se o jejich zaměstnavatele.

Plat a Job Outlook: Bureau of Labor Statistics (BLS) odhaduje , že odborníci public relations vydělal v průměru ve výši $ 59.300 z května 2017. Podle BLS, zaměstnání public relations odborník bude rozšiřovat o 9% až 2026: asi tak rychle, jak průměr za všech profesí.

2. Setkání / Plánovač Událostí

Úspěšné akce vyžadují přesvědčivé téma a účinné prosazování, aby přilákali životaschopnou skupinu účastníků. Komunikační obory jsou příznivě umístěny tak, aby posoudila zájmy skupin spotřebitelů, členy profesních organizací a zájmových skupin, a balit události v atraktivní způsobem. Mají detail orientace a organizační schopnosti promyslet proces a vzít v úvahu všechny potřeby přednášejících a účastníků.

projektanti událostí lze využít dovednosti řečnictví vyvinuté ve svých komunikačních studií, aby se oznámení a představí reproduktory programů. Jejich psaní jim pomohou sestavit tiskové zprávy, psát popisy a životopisy pro literaturu události a vytvořit on-line obsahu o setkáních.

Plat a Job Outlook: Setkání a akce plánovači vydělal v průměru ve výši $ 48.230 v květnu 2017, v souladu s BLS . BLS projekty růst ve výši 11% až 2026 pro zaměstnanost setkání a akce plánovači, rychlejší než průměrná míra za všech profesí.

3. Vysoká škola absolventů a vývojové Důstojníci

Absolventi úředníci vyhodnotí potřeby různých skupin absolventů a plánovaných akcí, jako jsou oslavy, rauty, síťových a společenských akcí k udržení absolventy připojení k jejich alma mater.

Vývojové úředníci zkoumat potenciální dárce a prezentovat aspekty koleje, které odpovídají zájmům jednotlivých jedinců.

Schopnost komunikace velkých vytvořit pečlivě formulované a stručné písemné komunikaci napomáhá vývoji důstojník efektivně, aby jejich hřiště. Vývoj a absolventy policisté oba muset vykonávat velkou sociální obratností v jejich interakce s absolventy, rodiče a dalšími potenciálními dárci.

Plat: Ve skutečnosti odhaduje, že většina absolventů a vývojové pracovníky vydělat mezi $ 55.100 a 80.000 $.

4. Media Planner

Mediální plánovači musí pochopit surfování po webu, prohlížení, čtení a poslech sklony spotřebitelů s cílem vybrat nejlepší kombinaci médií pro reklamní kampaň.

Komunikační obory jsou jedinečnou kvalifikaci, aby zvážila, jakým způsobem demografické skupiny konzumují média, aby mohli předvídat optimální umístění reklamy v televizních / rozhlasových programů, webových stránek a časopisů a novinových článků.

Mediální plánovači také klepnout na vykazování a psaní vyvinuté prostřednictvím komunikačních studií, protože prezentují své plány na reklamní kolegy a manažery.

Plat: Payscale odhaduje, že mediální plánovači vydělávají v průměru o $ 48.830.

5. Sociální Media Manager

Sociální média je především o komunikaci s lidmi zájmu. Není žádným překvapením, že komunikace majoři, kteří jsou vyškoleni k analýze vzorců komunikace, jsou vysoce kvalifikovaní, aby pomohl organizacím využívat jejich značky v rámci sociálních médií.

Sociální manažeři médií musí být dobří spisovatelé, aby se psaní zpráv o jejich organizaci, která bude apelovat na návštěvníky v rámci sdělovacích prostředků, jako je Facebook, LinkedIn a Twitter. Musí mít také přesvědčovací schopnosti a prezentační dovednosti na hřišti své plány na zaměstnance a přesvědčit kolegy a zákazníky s cílem přispět posudky a další obsah online.

Plat a Job Outlook: Payscale odhaduje, že průměrný plat pro manažery sociálních médií je 49.290 $.

6. Lidské zdroje Specialista

Lidské zdroje odborníci jsou zodpovědné za komunikaci náročných funkcí v rámci organizace, včetně náboru personálu, orientace nových zaměstnanců, vytváření vzdělávacích programů, dopravní politiky pro personál, vzdělávat zaměstnance o výhodách a vytvářet zaměstnanecké zpravodaje.

Personál HR využít dovednosti řečnictví, aby přednesli na aktuální / budoucí zaměstnance a psaní vytvářet zaměstnanecké manuály, komponovat webový obsah a produkovat náboru literaturu. Oni používají verbální komunikační dovednosti pěstovaných podle sdělení hlavních zaměstnancům poradce / poradit a interview kandidátů na pracovní místa.

Plat a Job Outlook: BLS odhaduje , že průměrný plat odborníka v oblasti lidských zdrojů v květnu 2017 bylo 60.350 $. BLS Očekává se, že pracovní místa v této oblasti by se zvýšily o 7% přes 2026, zhruba stejně rychle jako průměr pro všechny povolání.

7. Obchodní Reporter

Šíření finančních a obchodních médií otevírá možnosti pro komunikaci majory se zájmem o podnikání a financí. Obchodní reportéři klepnutím novinářské psaní na pokrytí vývoje v rámci podniků, průmyslu a hospodářství obecně pro webové stránky, televizní stanice, noviny a časopisy. Musí být schopni zprostředkovat informace o firmě do srozumitelné široké veřejnosti.

Za účelem pokrytí příběhy, obchodní novináři využít interpersonální dovednosti vyvinuté komunikační dur kultivovat vztahy s obchodními zasvěcenců. Musí mít přesvědčivý schopnost přesvědčit editorů o životaschopnosti svých nápadů na články.

Plat: Payscale odhaduje, že obchodní reportéři vydělávají v průměru o $ 45.500.

8. Zdraví pedagog

Zdravotní vychovatelé posoudit problémy a potřeby cílové populace týkající se zdraví a formulovat programy k řešení těchto problémů. Klíčovou součástí jejich práce je pochopení postojů a vnímání jejich voličů týkající se zdravotních problémů. Musí rozvíjet a prezentovat workshopy a semináře zaměřené ke svému publiku. Pedagogové zdraví vyrobit webového obsahu a literaturu, která bude apelovat na jejich voličů.

Organizační a událostí plánovací dovednosti jsou nezbytné při sladění a podporu zdraví, veletrhů a dalších programů. Verbální komunikační dovednosti jsou velmi důležité, když radí studenty, zaměstnance nebo veřejnost v relacích one-on-one.

Plat a Job Outlook: BLS Odhaduje se , že zdravotní vychovatelé vydělal v průměru ve výši $ 53.940 z května 2017. Práce zdravotních pedagogy a komunita zdravotníků se očekává nárůst o 16% až 2026, mnohem rychleji, než je průměr u všech profesí.

9. Brand Manager

Brand manažerů dohlížet na umístění produktů a služeb ve vědomí veřejnosti. Oni analyzovat spotřebitelské reakce na své výrobky na základě faktorů, jako je cena, zkušenosti spotřebitelů, balení a přístupnosti. Brand manažerů dohlížet na rozvoj komunikačních náročných kampaní včetně reklamy, propagace a public relations na zvýšení prodeje.

Brand manažeři musí mít mezilidské a komunikační dovednosti plodit možnosti spolupráce s dalšími prodeje, marketingu a reklamních partnerů. Kritická oko komunikačního major je potřeba vyhodnotit reklamy, reklamy a dalších marketingových kopii.

Plat: Podle Payscale, brand manažeři vydělávají v průměru o $ 69.770.

10. Obchodní zástupce

Většina komunikace obory nebudou myslet prodeje jako eventuální kariéře, když se dostanou na vysokou školu. Nicméně, oni se naučí mnoho dovedností při studiu komunikace, které mohou vést k úspěšnému a lukrativní kariéru v oblasti prodeje.

Komunikační obory naučit zhodnotit preference publika jen jako prodejce musí být schopen předvídat potřeby svých zákazníků. Slovní, písemná a širší komunikační dovednosti zvládnuté přes major vybaví  prodejce  vypracovat a dodat ten správný sklon k různým typům spotřebitele nebo podniky.

Plat a Job Outlook: Kompenzace v oblasti značně liší podle oblasti prodeje zaměření. Například BLS Odhaduje se, že velkoobchodní / výrobní prodejci vydělal v průměru o $ 69.770 v květnu 2017, cenné papíry prodejci získal $ 63.780, zatímco maloobchodní prodejci vydělal jen 23.370 $. BLS odhaduje, že pracovní příležitosti pro velkoobchodní prodeje a obchodů s cennými papíry prodejců by dojít průměrný růst přes 2026 o 5-6%.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *