Kaip parengti tikslus savo stažuotės

Posted on

 Kaip parengti tikslus savo stažuotės


Mes visi gauti pasivijo lenktynėse į žemę stažuotę. Prieš pradedant paraiškų teikimo procesą, mes paprastai suprasti stažuotės svarbą. Mes žinome, ji bus mums realaus pasaulio patirtį, padėti sukurti mūsų CV, pristatyti mums profesinius ryšius ir kad mums labiau konkurencingas kandidatus į darbo rinką. Dažnai žmonės taip nusirito į stažuotės paraiškų teikimo procesą, kad jie pamiršta, kodėl jie norėjo į pirmąją vietą stažuotės. Žemiau yra keletas būdų, kaip įsitikinti, kad jūs sukurti tikslus sau per stažuotės poziciją ir palikti galimybę jausmas, kaip jūs atlikti tai, ką išdėstė daryti.

Pagalvokite apie tai, kodėl, ką norėjote stažuotės

Taip, yra keletas priežasčių, kodėl mes visi norime intern. Bet jei jūs jau padarė stažuočių daug, jūsų priežastis gali būti ne kaip atnaujinti statybininkas. Jei jau nusprendė savo karjerą, jūs negalite daryti stažuotę eksperimentuoti su įvairių karjeros. Svarbu nustatyti savo priežastį daro stažuotės. Pavyzdžiui, galbūt esate blaškosi tarp dviejų skirtingų tipų darbo vietų; Renginių organizavimas ir viešinimas. Jūs esate interning į viešinimo erdvėje pamatyti, jei ji yra laukas jūs tikrai mėgautis.

Ar yra konkrečių įgūdžių norite gauti?

Ar yra viena ypač įgūdžių, kad jums buvo tikintis įgyti nuo šio stažuotės? Pavyzdžiui, jei jūs darote viešumo stažuotės, galbūt norite sužinoti, kaip rašyti pranešimus spaudai ar šalto skambinti žiniasklaidą. Šie specifiniai įgūdžiai objektai turėtų būti klausiama apie pradiniame interviu procesą. Be to, įsitikinkite, kad jums skaityti stažuotės aukcioną visas ir ieškoti informacijos apie tą įgūdžių. Jei nesate tikri, ar kuris konkretus įgūdis bus mokomi, kreipkitės į darbdavį, jei jūs galite kalbėti su jais.

Galite paklausti, ar yra galimybė sužinoti, kaip parašyti pranešimą spaudai, arba šešėlis žmones daro šalto-skambinti arba pikiu skambučius.

Kokį įspūdį jūs bandote padaryti?

Prieš stažuotės prasideda, paklauskite savęs, kaip jūs norite, kad darbuotojai įmonėje prisiminti jums. Kokie yra specifiniai žodžiai, kuriuos norite, kad bendrovė naudoti aprašant savo rezultatus? Padaryti šių žodžių sąrašą ir galvoti apie tai, ką jūs galite padaryti kasdien padaryti gerą įspūdį. Štai žodžiai, kad jūs norite darbdavys naudoti apibūdinant jus idėja: profesionalūs, draugiški, paslaugūs, kūrybingas, novatoriškas, atsakingų ir patikimų. Pavyzdžiui, kai veiksmai, galėtų imtis kaip intern būti pasakyta apie naudojant šiuos žodžius gali apimti; yra punktualus, dalyvaujantis BrainStorm sesijų, padeda visiems, sveikinimo visiems kiekvieną rytą, paspartinti kai kiti to padaryti negali, atvyksta anksti ir būna vėlu.

Kaip ketinate pratęsti šią patirtį poveikio?

Taip, stažuotės trunka tik pusmetis ilgas, tačiau norite, kad šis patirtis paveiks jūsų profesinės likusį gyvenimą. Vienas iš būdų tai padaryti yra tvirtų, žemiau-the-paviršiaus santykius. Patikrinkite knyga  visas darbas, ne mokėti  už nuoroda. Jūs norite imtis laiko sukurti santykius su bendradarbiais, suprasti, kas juos skatina ir ugdyti tuos santykius ilgai po stažuotės. Mūsų galutinis eksperto patarimas yra palaikyti ryšį su profesinius ryšius bent tris kartus per metus.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *