Geriausi darbai biologijos studijų Specialybių

Posted on

 Geriausi darbai biologijos studijų Specialybių

Medicinos mokykla yra ne tik galimybė absolventams, turintiems bakalauro laipsnį biologijos – nors jūs vis dar gali tekti investuoti į papildomo ugdymo už ketverių metų laipsnį pradėti.

Biologijos laipsnis atveria duris į daugelį karjeros galimybes. Jei esate studentas, kuris myli mokslą ir suintrigavo gyvenimo dalykų studijų, biologijos laipsnis gali būti puikus pasirinkimas pradėti jums jūsų karjeros kelyje.

Tiesiog klauskite kolegijos Karjeros centras ar absolventai biurą iš absolventai, kurie buvo biologija didžiųjų sąraše ir jums bus nustebinti variantų siekiama absolventų toje drausmės įvairovė.

Nežinote, ką kai kurie iš karjeros galimybes yra už biologijos dur? Skaityti šį 10 bendrų karjeros pasirinkimų sąrašą biologijos didžiųjų – pliusas, daug įgūdžių jums įgyti per savo studijas aprašymas.

biologinis technikas

Biologiniai technikai naudoti laboratorinius įgūdžius ir metodus, kurie biologija didžiųjų mokytis jų laboratorijose, mokslinius tyrimus ir bendrus mokslinius tyrimus su fakulteto.

Technikai turi atlikti tyrimus, kad duoda tikslius rezultatus. Jie dokumentuoti rezultatus ir atlikti skaičiavimus kaip jie padarė, rengdami ataskaitas kaip biologijos dur.

Daug naujų absolventų, kurie nori ne eiti į aukštosios mokyklos ar nori atidėti studijuojant Paieška technikas pozicijas su tyrėjais medicinos mokyklų, valstybinių įstaigų, ne pelno mokslinių tyrimų centrų, ar farmacijos / biotechnologijos firmų.

biochemikas

Biochemikai vaidina pagrindinį vaidmenį sparčiai augančių sričių biotechnologijos ir biomedicinos tyrimams. Studijavimas biologija suteikiančias jiems laboratorijoje ir mokslinių tyrimų įgūdžių ir žinių kurti ir vykdyti tyrimus, kurti naujus produktus. (Pastaba: dauguma darbo vietų šioje srityje reikės pažangias laipsnį.)

Žinios apie anatomiją ir fiziologiją padeda biochemikai suprasti narkotikų ir biotechnologijos sprendimų poveikį žmogaus organizmui.

Pristatymas ir rašymo įgūdžiai auginami kaip biologijos pagrindinis padėti jiems pateikti pasiūlymus ir išvadas kolegomis ir potencialių finansavimo šaltinių.

genetinis patarėjas

Genetiniai patarėjai įvertinti genetinę makiažas klientams ir bendrauti su jais apie perduodant genetinę ligą ar negalią jų palikuonių rizika. Jie taip pat gali dirbti su suaugusiaisiais, kurie nerimauja dėl parodyti simptomus genetinių sutrikimų vėliau gyvenime galimybes.

Jie turi pažangią gabumų biologijos užbaigti reikiamą magistro laipsnį drausmės.

Genetiniai patarėjai turi būti suteikta galimybė išreikšti mokslines sąvokas šnekamojoje kalboje. Kaip biologijos-dur, jie turi sugebėti galvoti kiekybiškai įvertinti įvairių rezultatų tikimybę remiantis genetinio polinkio pacientų.

Genetiniai konsultantai turi turėti pažangios žinių mokslinio metodo įvertinti į sparčiai augančio organizmo mokslinių tyrimų apie žmogaus genomo naudingumą.

Sveikata Komunikacijos specialistė

Sveikata ryšių specialistai yra atsakingi už šviesti bendruomenes apie sveikatos problemas, ypač visuomenės sveikatos klausimais, įskaitant užkrečiamųjų ligų, sveikatos vadybos, ir sveiko gyvenimo būdo.

Dažnai dirba ligoninėse ar kitose sveikatos priežiūros įmonių, sveikatos ryšių specialistai taip pat gali koordinuoti įstaigos viešųjų ryšių kampanijas, rinkodaros strategijas ir bendruomenės dalyvavimą.

Tai karjeros reikia stiprios raštu ir tarpasmeninio bendravimo įgūdžių, kaip sveikatos ryšių specialistai atsakingi už aptarti klausimai, susiję su žmonių sveikatos ir ligos plačiai auditorijai.

Biologijos pagrindinė suteikia tvirtą pagrindą ir gali pasiūlyti virš kitų asmenų, kuriems trūksta fone sunkaus mokslo pranašumą. Skirtingai nuo daugelio darbo vietų šiame sąraše, sveikata ryšių specialistai gali pradėti savo karjerą tik su bakalauro laipsnį.

sveikatos ugdytojas

Sveikata pedagogai moko žmones apie tam tikrą praktiką ir elgesį, kurie skatina sveikatą. Jie turi turėti mokslo žinias suvirškinti informaciją ir aiškinti tyrimų apie visuomenės sveikatos problemas. Jie naudoja mokslinį metodą įvertinti savo rinkėjų poreikius, kad jie galėtų kurti atitinkamas programas.

Sveikata pedagogai turi tvirtą supratimą apie žmogaus biologijos, taip pat verbalinės komunikacijos įgūdžius perteikti mokslinę informaciją kalba, kad jų klientai gali lengvai suvokti.

Sveikata pedagogai, kaip ir biologijos didžiųjų, rašyti apie mokslo temas kaip mitybos, saugaus sekso, narkomanijos ir streso mažinimo. Jie, todėl reikia stiprių rašytinės komunikacijos įgūdžius. Darbdaviai taip pat gali reikalauti, kad Certified sveikatos mokymas specialistas (Ches) Išsilavinimo be bakalauro laipsnį.

Farmacijos / Medicinos Prekės Pardavimų atstovas

Farmacijos ar medicinos produktų pardavimo atstovai parduoti medicinos reikmenys, IT produktai, Vaistai, ir dar daugiau, kad ligoninių, klinikų ir kitų medicinos praktiką.

Farmacijos pardavimo atstovai turi turėti tvirtą žinių apie chemijos, anatomijos, fiziologijos ir taip, kad jie gali paaiškinti gydytojai kaip naujas narkotikas paveiks jų pacientus.

Šie darbuotojai turi turėti technologines žinias paaiškinti, kaip produktas veikia. Jie taip pat reikia mokslinių žinių, kad galėtų paaiškinti, kaip šis produktas bus naudingas tiek gydytojo ir paciento.

Farmacijos ar medicinos produktų pardavimo atstovai turi stiprią bendravimo ir tarpasmeninių įgūdžių, taip pat. Bakalauro laipsnis yra pakankamai dažnai švietimas pradėti šio okupacijos.

Gydytojo padėjėjas ir Suaugusiems Sveikata

Gydytojo padėjėjai ir slaugytoja specialistai turi didelę paklausą, nes priekinės linijos paslaugų teikėjams. Biologija suteikia puikią pagrindą studijų darbą šiose panašių profesijų.

Gydytojo padėjėjai ir slaugytoja gydytojai turi turėti tinkamą supratimą apie žmogaus biologinių sistemų, anatomijos, fiziologijos ir diagnozuoti medicinos problemų. Jie taip pat reikia biologijos pagrindinių pažangias žinias mokslinio metodo interpretuoti naujų mokslinių tyrimų apie įvairių gydymo galimybių ir vaistus.

Gydytojo padėjėjai ir slaugytoja gydytojai turi turėti mokymosi ir prisiminti mokslinę ir medicininę terminologiją gabumų. Šie karjera reikalauja bent magistro laipsnį.

Medicinos ir sveikatos paslaugų vadybininkas

Medicinos ir sveikatos paslaugų vadybininkai praleisti daug laiko bendrauja su sveikatos priežiūros specialistų ir turi būti pasirengę bendrauti su jais apie mokslo politiką ir procedūras.

Jie turi gebėti interpretuoti mokslinius reglamentus, susijusius su medicinos paslaugų, ir modifikuoti programas.

Medicinos ir sveikatos paslaugų vadybininkai dažnai samdyti, prižiūrėti ir vertinti sveikatos priežiūros specialistus ir mokslininkus. Jie turi sugebėti suprasti jų įgaliojimai ir veiklos niuansus, kaip jie vertina kandidatus ir darbuotojų.

advokatas

Biologija didžiųjų gali tobulėti daugelyje teisės sričių, kurie traukia mokslinėmis žiniomis ir motyvais. Patentų ir intelektinės nuosavybės advokatai turi suprasti mokslą už biotechnologijų produktų, vaistų ir medicinos priemonių tvarko paraiškas dėl patentų ir ginti klientus nuo pažeidimo.

Aplinkos advokatai remti ir ginčyti aplinkosaugos projektus ir politiką, pagrįstą, kaip jie paveiks ekosistemą supratimą.

Medicinos aplaidumas teisininkai privalo turėti mokslinį žinių, reikalingų analizuoti medicinos intervencijų ir nuspręsti, ar sveikatos priežiūros specialistai veikė etiškai ir teisingai.

Biologija didžiųjų išmokti rinkti įrodymus išbandyti hipotezes. Bylinėjimasis ir baudžiamosios advokatai turi daryti tą patį, kaip jie sukurti bylą dėl kliento.

Pridėti, kad techninio pobūdžio fizinių įrodymų, pavyzdžiui, DNR mėginių, ir ji yra lengva pamatyti, kodėl vyras biologija didžiųjų nuspręsti eiti į teisės mokyklą.

Finansų analitikas

Finansų analitikai vertina akcijos, obligacijos, investiciniai fondai, ir kitas investicijas klientams ir įmonėms. Biologija didžiųjų gali naudoti savo pažangių matematinių įgūdžių, siekiant padėti įvertinti įvairių investicijų sėkmę.

Dauguma analitikų sutelkti dėmesį į konkrečias pramonės ir biologija didžiųjų yra ypač gerai tinka dirbti analitikais biotechnologijos, farmacijos, medicinos produktus, sveikatos paslaugų ir aplinkosaugos bendroves.

Finansų analitikai, pavyzdžiui, biologijos didžiųjų, naudoti kompiuterinius išteklius rinkti ir analizuoti duomenis atkreipti išvadas. Jie turi turėti rašymo įgūdžių generuoti ataskaitas, apibendrinančių savo išvadas. Bakalauro laipsnis yra pakankamai dažnai pradėti per karjerą finansų analitikas.

Įgūdžiai ir gebėjimai, įgytą per biologijos Major

 • Biologija didžiųjų išmokti taikyti mokslinį metodą, nustatyti eksperimentus ir naudoti mokslinę įrangą. Jie mokosi laboratorinius metodus ir procedūras, kartu su, kaip rinkti, tvarkyti ir analizuoti duomenis.
 • Biologija didžiųjų gali atlikti sudėtingus matematinius ir statistinius skaičiavimus. Jie supranta, mokslines koncepcijas ir magistro mokslinius terminus. Jie taip pat mokosi pristatyti tyrimų rezultatus ir žodžiu, ir raštu, naudojant diagramas ir grafikus, siekiant parodyti rezultatus.
 • Kaip rezultatas, biologija didžiųjų pagaląsti savo kritinio mąstymo ir problemų sprendimo įgūdžiai. Biologija didžiųjų išmokti būti tiksli, sisteminga, ir detail oriented, kaip jie vykdo savo mokslinių tyrimų ir laboratorinių projektus. Įgūdžius, biologija didžiųjų įgyja gali būti taikomi tiek mokslo ir ne mokslo darbo po baigimo.

Biologija Specialybių įgūdžiai sąrašas

Štai įgūdžių, kad darbdaviai siekia samdant biologija didžiųjų sąrašas. Įgūdžiai gali skirtis priklausomai nuo darbo, taip ir peržiūrėti šiuos įgūdžius sąrašus įvairių profesijų įvairovę.

Pažymėkite įgūdžių įgijote per savo studijas, stažuotes, ir laikomų metu kolegijoje savo motyvacinius laiškus darbus, vėl ir darbo programas.

Jei nesate tikri, ką karjeros norite, pažvelgti į šį sąrašą ir pažymėkite įgūdžių jums turėti. Tada atsigręžti į biologijos karjeros sąrašą, ir pamatyti, kurie iš jų reikalauja įgūdžių turite.

 • Priimti konstruktyvią kritiką
 • tikslumas
 • analizuojant duomenis
 • Taikant dažai ir rodiklius ląstelių
 • Dėmesys detalėms
 • skaičiavimas
 • Bendradarbiavimas su laboratorijų ir mokslinių tyrimų grupių
 • Rašyti laboratorinių tyrimų
 • Suvokti sudėtingas mokslines skaitymo medžiaga
 • Atlikti kiekybinį tyrimus
 • Kurti diagramas ir grafikus atstovauti išvadas
 • Kritinis mąstymas
 • Dedukcija
 • Projektavimas metodiką išbandyti hipotezes
 • lankstumas
 • rinkti duomenys
 • Turinti sąvokas fizikos tyrimams
 • Integruojant principus chemijos tyrimams
 • tyrimo
 • Žinios apie laboratorinių metodų
 • Vedantis grupines diskusijas
 • padaryti artėjimą
 • Rankų miklumas
 • “Microsoft Excel”
 • Microsoft word
 • Daugiafunkcinių
 • Užsirašinėjimas
 • stebimasis
 • organizacinė
 • Atlikti kiekybiniai matavimai
 • “PowerPoint”
 • tikslumas
 • prognozuoti rezultatus
 • Pasiruošimas skaidres
 • Pristatydamas mokslinių tyrimų išvadas grupėms
 • prioritetą
 • problemų sprendimas
 • projektų valdymas
 • Gauti ir duoti konstruktyvų grįžtamąjį ryšį
 • Atsparumas
 • SAS
 • sekos genomus
 • SPSS
 • Statistinė analizė
 • Streso valdymas
 • taksonomija
 • susižaidimas
 • testas paėmimas
 • Laiko planavimas
 • Naudojant elektronų mikroskopus
 • Žodinis bendravimas
 • dirbti savarankiškai
 • raštu esė
 • Raštu mokslinių tyrimų dokumentus
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *