Sąrašo iš aukščiausios mokama valandinis darbo vietų

Posted on

Sąrašo iš aukščiausios mokama valandinis darbo vietų

Kai kurie žmonės mano, kad darbo vietų, kad mokėti už valandą mokėti mažiau nei samdomi darbo vietų, bet tai ne visada. Iš dieninio valandinio darbo vietų skaičius pasiūlyti nemažą atlyginimus ir geras naudą. Daugelis žmonių renkasi valandinį darbo, nes jie leidžia lanksčiai ir dažnai darbuotojai gali išeiti iš savo darbo biure.

Čia yra 15 iš populiariausių, aukštos mokėjimo valandinio darbo vietų. Šie darbai yra vieni iš populiariausių valandinio darbo šiandien, remiantis iš labiausiai paplitusių darbo paieškų indeed.com. Darbo užmokesčio duomenys iš darbo statistikos “2017 gegužės įvertinimų biurui. Išvardyti vidutines pajamas yra vidutinis valandinis darbo užmokestis už kiekvieną okupacijos.

Administrative Assistant / sekretorius

Sekretoriai ir kitus padėjėjai atlikti raštinių ir organizacines užduotis organizacijoje. Jie dirba beveik visose pramonės šakose, įskaitant teisės, medicinos ir vyriausybės.

Mokėti priklauso nuo pramonės ir sekretoriaujant užduočių sudėtingumo. Pavyzdžiui, vykdančiųjų sekretorių ir vykdomosios administraciniai padėjėjai, kurie dirba aukščiausios grandies vadovai, galite uždirbti iki nustatyto $ 27.60 / val vidurkį.

Vidutinis Administrative Assistant Atlyginimas: $ 18.21 / val

dantų asistentas

Dantų padėjėjai dirbti dantų biurų, atlikdami įvairias užduotis, nuo pacientų priežiūros įrašyti išlaikyti tam tikru laboratorijos darbo įvairovė.

Kai kurios valstybės reikalauja, kad dantų padėjėjai pereiti iš akredituotos programos ir perduoti valstybės sertifikavimo ar licencijavimo egzaminą, o kitos valstybės reikalauja tik on-the-darbo mokymus.

Dauguma dantų padėjėjai dirbti visą darbo laiką, tačiau daugelis pasirenka dirbti ne visą darbo laiką. Kai dantų padėjėjai dirbti vakarais ar savaitgaliais, priklausomai nuo savo biurus “valandas.

Vidutinis Dantų asistentas Atlyginimas: $ 18.09 / val

finansinė Tarnautojas

Finansinės tarnautojai atlikti įvairias administracines pareigas bankams, draudimo bendrovėms ir kitoms organizacijoms.

Konkrečios finansinės Clerk darbas svyruoti nuo banko kasininkai, kad buhalteriai darbo užmokesčio fondo sekretoriai. Dauguma tarnautojai reikalauja aukštosios mokyklos diplomą ir darbo vietoje mokymus, nors kai kurios specializuotos tarnautojai reikalauja kolegijoje laipsnį verslo ar ekonomikos.

Vidutinis Finansinis Tarnautojas Atlyginimas: $ 18.60 / val

Statybininkas

Statybos darbininkai atlikti įvairias užduotis ne statybvietėse, nuo rengia statybos svetaines iškrovimo medžiagų valdyti mechanizmus. Statybos darbuotojai gali padėti sukurti pastatus, nugriauti pastatus, statyti kelius, arba kasti tunelius ar velenai.

Kai statybos darbininkai yra savarankiškai dirbantys asmenys, o kiti dirba statybos rangovo ar įmonę. Dauguma statybos darbuotojai reikalauja trumpą on-the-darbo mokymus, nors kai kurie statybininkai užsiimti profesinio mokymo programas, kurios siūlo techninę instrukciją.

Kai darbininkai uždirba sertifikatus specialių įgūdžių, kaip antai betono apdailos išmokti atlikti daugiau specializuotą darbą, kuris gali uždirbti jiems daugiau pinigų.

Vidutinis Statybos darbininkas Atlyginimas: $ 16,080 / val

Klientų aptarnavimo atstovas

Klientų aptarnavimo atstovai bendrauti su klientais iš organizacijos, atsakydamas į klausimus apie organizacijos produktų ir paslaugų, ir tvarkymas klientų užsakymus, grąžinimo, ir skundų.

Jie gali sąveikauti su klientais asmeniškai, arba telefonu, arba internete. Pakartojimai gali dirbti beveik bet kuriame pramonės sektoriuje, nuo mažmeninės finansuoti draudimu.

Daugelis pakartojimų dirbti ne visą darbo laiką, ir gali dirbti rytą, vakaras, arba per vėlai naktinėje pamainoje. Šios darbo vietos yra gerai tinka žmonėms, kuriems reikia lankstų darbo grafiką.

Vidutinis Klientų aptarnavimo atstovas Atlyginimas: $ 15.81 / val

Pristatymo paslaugos sunkvežimio vairuotojas

Pristatymo paslaugos sunkvežimių vairuotojai pasiimti, transportą, ir užsnūsti prekes per mažas geografinėje vietovėje, pavyzdžiui, apskrities ar miesto. Kai kurie vairuotojai, žinomas kaip lengvųjų sunkvežimių vairuotojams, pareikšti prekes iš paskirstymo centrą į įvairias pristatymo vietose.

Kai kurie vairuotojai taip pat tarnauja kaip pardavimo darbuotojams; jie rekomenduoja produktus savo klientams, kaip jie daro pristatymus. Vairuotojai reikalauja vairuotojo pažymėjimą, ir paprastai gauna trumpą on-the-darbo mokymus.

Pristatymo paslaugos sunkvežimio vairuotojas Vidutinis Atlyginimas: $ 14.06 / val

Autobuso vairuotojas

Autobusų vairuotojai vežti žmones į vietas, pavyzdžiui, mokykloje, darbe, ir specialių renginių. Kai (pvz tranzito autobusų vairuotojams ir mokyklinių autobusų vairuotojų) Pavaros reguliarius maršrutus, o kiti transporto klientai ketina užsakomaisiais keliones.

A vairuotojo darbo užmokestis ir grafikas priklauso nuo konkretaus darbo. Tranzito autobusų vairuotojai gali uždirbti iki $ 18.46 / val, bet jiems gali tekti dirbti savaitgaliais arba vakare pamainomis.

Mokykliniai autobusai vairuotojai uždirba $ 14.93 / val vidurkį, tačiau jie veikia tik tada, kai mokykla yra sesijoje.

Vidutinis autobuso vairuotojas Atlyginimas: $ 15.87 / val

Phlebotomist

Phlebotomists rinkti kraujo mėginius iš pacientų. Jie yra dalis didesnių medicinos laboratorinių komandų ligoninėse, gydytojų kabinetai, ir diagnostikos laboratorijose. Phlebotomists privalo turėti aukštosios mokyklos diplomą arba Ged

Kai kurios valstybės reikalauja, kad phlebotomists turėti valstybinę licenciją ar sertifikatą, taip pat. Yra daug kitų pozicijų laboratorijos komanda skaičius, bet phlebotomist pozicijos, ypač šiuo metu didelę paklausą.

Vidutinis Phlebotomist Atlyginimas: $ 16.19 / val

surinkėjas

Surinkėjai ir gamintojais statyti įvairius produktus nuo variklių, orlaivių žaislams. Jie taip pat gali būti atsakingas už bandymų iš gatavų gaminių kokybę. Surinkėjai paprastai dirba gamyklose.

Dauguma Assembler pozicijos reikalauja aukštosios mokyklos diplomą ir kai on-the-darbo patirtį. Tačiau, kai daugiau specializuotų pozicijas reikia daugiau formalųjį švietimą taikant technines mokyklose; Šios pozicijos linkę mokėti daugiau pinigų. Pavyzdžiui, orlaivių surinkėjai (kurie reikalauja techninių žinių) gali uždirbti nuo $ 26.64 / val vidurkį.

Vidutinis surinkėjas ir Fabricator Atlyginimas: $ 15.31 / val

medicinos asistentas

Medicinos padėjėjai atlikti klinikinių ir administracinių pareigų sveikatos specialistai kabinetuose įvairovė. Užduotys gali svyruoti nuo padeda su pacientų egzaminus planavimas pacientų susitikimus.

Medicinos padėjėjai paprastai privalo turėti aukštosios mokyklos diplomą ir darbo vietoje mokymus, bet nėra reikiamų licencijų ar sertifikavimo. Kaip phlebotomist pozicijas, medicinos asistento pozicijos šiuo metu auga.

Vidutinis Medicinos asistentas Atlyginimas: $ 15.61 / val

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *