Listę najlepiej zarabiających godzinowe Jobs

Posted on

Listę najlepiej zarabiających godzinowe Jobs

Niektórzy ludzie uważają, że zadania, które płacą za godzinę płacą mniej niż etatowych miejsc pracy, ale nie zawsze tak jest. Pewna liczba pełnoetatowych miejsc pracy godzinowych oferują znaczne korzyści i dobre zarobki. Wiele osób woli pracy godzinowych, ponieważ pozwalają na elastyczność, a często pozwalają pracownikom zostawić swoją pracę w biurze.

Oto 15 najpopularniejszych, wysoko płatnych miejsc pracy godzinowych. Zadania te są jednymi z najbardziej popularnych miejsc pracy godzinowe, na podstawie najczęstszych wyszukiwań pracę na Indeed.com. Dane płaca jest z Biura Pracy statystyk maja 2017 szacunków. Przeciętne dochody wymienione są średnie zarobki godzinowe dla każdego zawodu.

Asystent / Sekretarz

Sekretarki i asystentów wykonywania zadań biurowych i organizacyjnych dla organizacji. Pracują w prawie każdej branży, w tym prawa, medycyny i rządu.

Płatna w zależności od branży i złożoności zadań sekretarki. Na przykład, sekretarze wykonawczy i wykonawcze asystentów, którzy pracują dla kadry kierowniczej, mogą zarobić średnio $ 27,60 / godz.

Średnia Asystent Wynagrodzenie: $ 18.21 / godzina

Asystentka stomatologiczna

asystentów dentystycznych pracy w gabinetach dentystycznych, wykonywania różnych zadań, począwszy od opieki nad pacjentem, aby nagrać trzymając się jakiejś pracy w laboratorium.

Niektóre państwa wymagają, aby asystentów dentystycznych absolwent akredytowanego programu certyfikacji i zdać egzamin państwowy lub licencji, podczas gdy inne państwa wymagają tylko szkolenie na stanowisku pracy.

Większość asystentów dentystycznych pracy w pełnym wymiarze czasu, ale wiele zdecydować się na pracę w niepełnym wymiarze godzin. Niektórzy asystenci dentystycznych pracy wieczorami lub w weekendy, w zależności od godziny swoich biurach.

Średnia Dental Assistant Wynagrodzenie: $ 18.09 / godzina

Kierownik finansowy

urzędnicy finansowe wykonywania różnych zadań administracyjnych dla banków, firm ubezpieczeniowych i innych organizacji.

Konkretne zadania urzędnik finansowe wahają się od kasjerów bankowych księgowych do urzędników wynagrodzeń. Większość urzędnicy wymagają maturę i szkolenia na stanowisku pracy, chociaż niektórzy wyspecjalizowani urzędnicy wymagają wykształcenie w biznesie i ekonomii.

Średnie wynagrodzenie Kierownik finansowy: $ 18.60 / godzina

Pracownik budowlany

robotników budowlanych wykonać szereg zadań na budowach, począwszy od przygotowania terenu pod budowę do rozładunku materiałów do maszyny roboczej. Pracownicy budowlani mogą pomóc budować budynki, burzyć budynków, budowy dróg, albo kopać tunele lub wałki.

Niektóre robotników budowlanych pracujących na własny rachunek, podczas gdy inni pracują dla wykonawcy budowlanego lub firmy. Większość pracowników budowlanych wymagają krótkie szkolenie na stanowisku pracy, chociaż niektórzy pracownicy budowlani angażują się w programy praktyk zawodowych, które oferują szkolenia techniczne.

Niektórzy robotnicy zdobyć certyfikaty w specjalnych umiejętności, takich jak beton wykończenia nauczyć się wykonywać bardziej specjalistycznych prac, które można zarobić im więcej pieniędzy.

Średnie wynagrodzenie Robotnik budowlany: $ 16,080 / godzinę

Przedstawiciel Biura Obsługi Klienta

Przedstawiciele obsługi klienta interakcji z klientami organizacji, odpowiadając na pytania dotyczące produktów i usług organizacji, obsługa klientów i zamówień, zwrotów i reklamacji.

Mogą one wchodzić w interakcje z klientami osobiście, lub za pośrednictwem telefonu lub Internetu. Reps może działać w niemal każdej branży, począwszy od sprzedaży detalicznej w celu sfinansowania ubezpieczenia.

Wiele powtórzeń pracować w niepełnym wymiarze godzin i może pracować rano, wieczór, lub późne nocne zmiany. Zadania te są dobrze dostosowane dla osób, które potrzebują elastycznego harmonogramu pracy.

Średnia Obsługa klienta Przedstawiciel Wynagrodzenie: $ +15,81 / godzina

Dowóz Kierowca ciężarówki

kierowcy ciężarówek Dostawa odbiór, transport i zasnąć towarów w małym obszarze geograficznym, takim jak powiatu lub miasta. Niektórzy kierowcy, znane jako kierowców lekkich ciężarówek, przynieść towar od centrum dystrybucji do różnych miejsc dostawy.

Niektórzy kierowcy służyć również jako pracownicy sprzedaży; zalecają produkty dla swoich klientów jak robią dostaw. Sterowniki wymagają prawa jazdy i zazwyczaj otrzymują krótkie szkolenie na stanowisku pracy.

Dowóz Kierowca ciężarówki średnia płaca: $ 14,06 / godzina

Kierowca autobusu

Kierowcy autobusów transportu ludzi do miejsc, takich jak szkoły, pracy i wydarzeń specjalnych. Niektórzy (jak kierowców autobusów tranzytowych i kierowców autobusów szkolnych) prowadzić regularne trasy, podczas gdy inni klienci transportu dzieje biegłych wycieczki.

wynagrodzenia i zaplanować kierowcy różnią się w zależności od konkretnego zadania. Tranzytowych kierowcy autobusów mogą zarobić do $ 18.46 / godzinę, ale mogą pracować w weekendy lub wieczorem zmiany.

kierowcy autobusów szkoła zarobić średnio $ 14,93 / h, ale działają tylko, gdy szkoła jest w sesji.

Średnie wynagrodzenie Bus Driver: $ 15.87 / godzina

phlebotomist

Phlebotomists pobierania próbek krwi od pacjentów. Są one częścią większych zespołów laboratoriów medycznych w szpitalach, gabinetach lekarskich oraz laboratoriów diagnostycznych. Phlebotomists musi mieć maturę lub GED

Niektóre państwa wymagają, aby phlebotomists posiada licencję państwową lub certyfikacji, jak również. Istnieje szereg innych stanowisk w zespole laboratoryjnym, ale pozycje Phlebotomist, w szczególności, są obecnie duże zapotrzebowanie.

Średnie wynagrodzenie Phlebotomist: $ 16.19 / godzina

Monter

Monterów i producentom konstruować różne produkty, począwszy od silników do samolotów do zabawek. Mogą one być również odpowiedzialny za badania jakości gotowych wyrobów. Monterzy zazwyczaj pracują w zakładach produkcyjnych.

Większość pozycji asemblera wymagają maturę i pewne doświadczenie na stanowisku pracy. Jednak niektóre z bardziej wyspecjalizowanych stanowiskach wymagają bardziej formalnego wykształcenia poprzez szkół technicznych; pozycje te mają tendencję do zapłacić więcej pieniędzy. Na przykład, monterzy samolotów (którzy wymagają wiedzy technicznej) może zarobić średnio $ 26.64 / godzinę.

Średnia Assembler i Wykonawca Wynagrodzenie: $ 15.31 / godzina

Asystent medyczny

asystentów medycznych wykonywania różnych obowiązków klinicznych i administracyjnych w urzędach placówek ochrony zdrowia. Zadania mogą wahać się od pomocy z badań pacjentów do planowania spotkań pacjentów.

asystentów medycznych zazwyczaj musi mieć maturę i szkolenia w miejscu pracy, ale nie ma wymaganego pozwolenia lub certyfikatu. Jak pozycjach Phlebotomist medyczna stanowiskach pomocniczych są obecnie rośnie.

Średnia Asystent medyczny Wynagrodzenie: $ 15.61 / godzina

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *