Sposobów, aby pieniądze z smartfon

Posted on

Sposobów, aby pieniądze z smartfon

Poniższe sposoby, aby pieniądze z telefonu niekoniecznie są sposobem, aby zarobić prawdziwe życie, ale-czy używany rozsądnie, mogą pomóc odzyskać część kosztów rachunku za telefon komórkowy, a może umieścić kilka dodatkowych dolarów wydatków w kieszeni.

Podobnie jak w przypadku innych mikro pracy, idea tych aplikacji jest zarobienie dodatkowych pieniędzy, więc należy uważać, aby nie zrobić rzeczywiście stracić pieniądze w ten proces. Poniżej przedstawiono osiem aplikacje można użyć, aby zarabiać pieniądze, które waha się od crowdsourcing do reklamy w mediach społecznościowych, dzięki czemu można porównać i znaleźć te, które naprawdę pozwolą Ci zarobić dodatkowe dochody.

EasyShift

Rodzaj programu: Zadanie zorientowanych crowdsourcing, aka stronie microlabor

Wymagania techniczne: iPhone

Lokalizacje: Stany Zjednoczone, choć dostępność przesunięć w niektórych obszarach może być ograniczona

Jak to działa: Pobierz aplikację i utworzyć konto aby rozpocząć przyjmowanie „zmiany”. Jak zakończyć zmiany, zdobywasz punkty. Można również uzyskać zadania lepiej płatnych, jak również. Rodzaje pracy Ta crowdsourcing oferty przedsiębiorstwa wydają się być dla marek konsumenckich, którzy chcą śledzić swoje produkty, więc zdjęcia produktów z kontroli cen są podstawą tej firmy.

Jak to się opłaca: Pays gotówki na konta PayPal. Płatności shift wahają się od $ 2 do 20 $. Są one wypłacane w okresie 48-godzinnym.

Konkluzja: Chociaż jest dostępny w całym kraju, ponieważ tak wiele jej zmian są oparte na lokalizacji, jego wykonalności dla Ciebie naprawdę zależy od tego, ilu z nich są blisko was. Nie chcesz spędzić godzinę w czasie podróży zarabia 2 $.

agentem

Rodzaj programu: zadaniowy crowdsourcing

Wymagania techniczne: iPhone

Lokalizacje: Stany Zjednoczone, Kanada, Norwegia i Australia

Jak to działa: Po pobraniu aplikacji, należy wybrać pracę. Lista obejmuje zadania, takie jak badania, ankiety, umieszczenia broszura, kontroli cen i produktów przeglądu. Zadania muszą być zakończone w oknie dwie godziny. Jako agent, zbierać punkty dla zadań, które zakończy się pomyślnie. Ale można również stracić punkty za niedokończone pracy.

Jak to się opłaca:  Wynagrodzenie do pracy zarejestrowaniu się w zakresie od $ 3 do $ 12 Każde gotówką. Musisz mieć konto PayPal, jak to jest, gdy wynagrodzenie jest osadzana.

Konkluzja: Aplikacja nie jest niczym innym, ponieważ kandydaci dostać pracy na pierwszy zgłoszony, pierwszy, ten lepszy. Ale niektóre prace idź na podstawie hierarchii, więc jeśli masz więcej punktów, będziesz kwalifikować się do zwiększenia liczby miejsc pracy. Oznacza to, że nie spędzają zbyt wiele czasu na pracy nie dostaniesz.

Embee Komórka

Rodzaj programu: Telefony nagrody

Wymagania techniczne: Dostępne dla ponad 300 operatorów komórkowych, w tym AT & T i Verizon.

Lokalizacje: ponad 100 krajów

Jak to działa: zainstalować swój „miernik wydajności mobilnej” i otrzymać karty upominkowe

Jak to się opłaca: Karty podarunkowe

Konkluzja: Użytkownicy zainstalować aplikację z Google Play i tych w Stanach Zjednoczonych zarabiać kart upominkowych z miejsc takich jak Amazon, Domino Pizza i Dell. Poza Stanami Zjednoczonymi, punkty mogą być przedmiotem obrotu na komórkę czasu antenowego. To nie jest dostępna we wszystkich miastach, więc trzeba zainstalować, aby zobaczyć, czy to będzie działać, gdzie jesteś.

Gigwalk

Rodzaj programu: zadaniowy crowdsourcing

Wymagania techniczne: iPhone (Android aplikacja jest planowane)

Lokalizacje: Ponad 6000 miast w Stanach Zjednoczonych

Jak to działa: Ludzie zalogować się i znaleźć „występy” lub zadań. Zadania te mogą być niemal wszystko, ale niektóre z nich są typowe kontrole cen, testowanie aplikacji, weryfikacja danych, robienie zdjęć, mystery shopping i badania. Mają one zastosowanie do tych zadań do klienta poszukującego pracy, a jeśli wybrany, przedstawia pracę. Otrzymują informacje zwrotne od swoich klientów. Pozytywne informacje zwrotne umożliwia im dostęp do wyżej płatnych koncertów.

Jak to się opłaca: Pays gotówki na konto PayPal. Zadania zazwyczaj zapłacić $ 3 do 5 $; Jednak dla doświadczonych Gigwalkers istnieją pewne zadania, które płacą do 100 $. Płatność za zadania zostanie złożony w ciągu 7 dni. Gigwalkers muszą płacić opłaty transakcyjne PayPal, ale można wybrać wyższą minimalną wypłatę, aby zminimalizować ich częstotliwość.

Konkluzja: Kilka rzeczy trzeba zorientowali się, by ustalić, jak lukratywny ta aplikacja do robienia pieniędzy będzie dla ciebie: nie tylko czas potrzebny do wykonania zadania, ale czas potrzebny do zastosowania do zadań i wymagane podróży kompletne koncertów. W $ 3 do 5 $, jakiś koncert Prawdopodobnie nie opłaca się podróżować daleko. Konkurencja jest jednak większa o koncertach, które nie wymagają podróży lub które są w gęsto zaludnionych okolicach.

iPoll

Rodzaj programu: Surveys

Wymagania techniczne: iPhone, Android i platformy

Lokalizacje: Stany Zjednoczone, chociaż mogą być pewne międzynarodowe badania dostępne od czasu do czasu

Jak to działa: Pobierz darmową aplikację; wypełnić profil z informacji, takich jak imię i nazwisko, adres, płeć, urodziny, i status zatrudnienia. Następnie skontaktujemy się drogą mailową, powiadomienia Push, lub telefonicznie do udziału w badaniach pasujących do Twojego profilu.

Jak to się opłaca: Pays w nagrode punktów, które mogą być umarzane za gotówkę na koncie PayPal lub karty prezent. Jest to $ 35 próg wypłaty.

Konkluzja: Generalnie, nie jestem wielkim fanem badań, ponieważ mogą one zająć dużo czasu tylko niewielką nagrodę. Fakt, że można zrobić to w telefonie, chociaż środki można zrobić je w czasie, które mogłyby być zmarnowane, jak czeka na dzieci do działań wykończeniowych lub w poczekalni. Mając na uwadze powyższe, ile sondaże są wysyłane do ciebie nie jest pod kontrolą, więc jeśli Twój profil nie pasuje do wielu badań, nie może uczynić go do progu.

post Intelligence

Rodzaj programu: reklama Social media

Wymagania techniczne: iPhone i Android z kont społecznościowych na Twitter, Tumblr i / lub YouTube

Lokalizacje: Wszędzie

Jak to działa:  Możesz połączyć swoje profile mediów społecznych na swoim koncie po jej utworzeniu. Następnie mają możliwość wyboru z listy kampanii odpowiednich do swojego profilu. Wszystko co musisz zrobić, to podzielić się z tekstu lub obrazu łącza. Ale jesteś ograniczony do ile można zakładać, zwykle kilka razy dziennie.

Jak to się opłaca:  Masz dwie opcje płatności: gotówka na konto PayPal lub z Amazon kart upominkowych. Płatna zależy od liczby wyświetleń lub kliknięć posty dostać podczas kampanii. W Różnie kosztu kliknięcia na podstawie kampanii. Ale można uzyskać obraz o ile można dostać, jak Mylikes daje oszacowanie, ile każda kampania płaci na podstawie swoich zwolenników.

Konkluzja: Ta aplikacja nie jest dla ludzi, którzy korzystają z mediów społecznościowych umiarkowanie. Zamiast tego, jest przeznaczona dla tych, którzy korzystają z mediów społecznościowych dużo. Jeśli to ty, można zarobić trochę pieniędzy, tak długo, jak nie masz problemu pozytywną produktów.

ShopKick

Rodzaj programu: Zakupy nagradza programu

Wymagania techniczne: iPhone lub Android smartphone

Lokalizacje: Stany Zjednoczone

Jak to działa: gromadzenie „kopnięcia” lub punkty po prostu wprowadzić sklepów, takich jak Target, Macy, Best Buy, Crate & Barrel, Old Navy, Toys’R’Us i Exxon Mobil i sklepów. Korzystanie z GPS w telefonie, to zna swoją lokalizację i wysyła odpowiednie oferty. Kody kreskowe skanowania dla dodatkowych punktów i jeszcze więcej punktów podczas dokonywania zakupów, chociaż zdobyć punkty za zakupy trzeba połączyć kartę kredytową do niego.

Jak to się opłaca: Pays punkty wymienialne na bony i zniżki.

Konkluzja: W odróżnieniu od innych zakupów nagradza aplikacje, ten nie wymaga zakupu, dzięki czemu można zarabiać podczas prostu wyświetlanie sprawunki.

Viggle

Rodzaj programu: Lojalność / Program nagradza

Wymagania techniczne: urządzenia z Androidem i Apple (w tym tabletki)

Lokalizacje: legalnych rezydentów Stanów Zjednoczonych oraz Puerto Rico

Jak to działa: Za pomocą smartfona aby rejestrować godzin oglądania telewizji, i zapłaty za niego. Po zalogowaniu się do Viggle, zapisuje audio i identyfikuje serialu. Podczas gdy punkty są nagradzani za każdym oglądania telewizji do 12 godzin dziennie, to jest Viggle sponsorowanych te, które zdobędą najwięcej punktów. Użytkownicy otrzymują również punkty poprzez interakcję z tym co jest w telewizji, odpowiadając na pytania ciekawostki, głosowania w ankietach, itp, i za pomocą mediów społecznościowych i odnosząc się do nowych klientów. Klienci DirecTV uzyskać dodatkowe bonusy.

Jak to się opłaca: Pays punkty nagrody, które podlegają wykupowi w firmach takich jak Groupon, 1-800-Flowers, Fandango i Foot Locker. Nagrody wygasa, jeżeli pozostaje konta Viggle uśpione przez 12 kolejnych miesięcy. Wartość nagród (nie licząc ewentualnych nagród wygranych w konkursach) jest ograniczone do $ 550, chyba że limit ten zostanie uchylony przez Viggle.

Konkluzja: Prawdopodobnie masz oglądać dużo telewizji, aby to wynagrodzenie. Ziemniaki kanapa, biorą pod uwagę!

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *