Pisanie dziękuję Letter pracy odsyłania

Posted on

Pisanie dziękuję Letter pracy odsyłania

Czy jesteś kandydatem pracy entry-level lub doświadczonym profesjonalnym postępu na drabinie kariery, ważne jest rozwijanie i utrzymywanie trwałych relacji z kolegami z branży. Nawet w dzisiejszym rynku pracy, co zwykło się nazywać „Sieć Old Boys” jest żywy i dobrze; często posiadające profesjonalny kontakt chętnych skierować cię do pożądanego położenia pracy może sprawić różnicę czy zdobyć wywiad czy nie.

Jednym ze sposobów, aby umocnić ten związek jest przekazywać swoje podziękowania w formie pisemnej do kontaktów, które odnoszą się do pracy, nawet jeśli nie dostać ofertę pracy. Ponadto, e-mail lub notatki pozwoli im poznać stan swojego wniosku i może utrzymać je na poszukiwania innych stanowiskach o skierowanie do.

Co zawrzeć w swojej Referal dziękuję list

Kiedy mówisz dziękuję, ważne jest, aby właściwie i formalnie podziękować tym, którzy wzięli czas i wykorzystywali swoje wpływy, aby zapewnić Państwu pozytywnego skierowania. Oto przykłady dziękuję listu, który można wysłać (za pośrednictwem poczty elektronicznej, poczty, czy LinkedIn) do osoby, która poleciła Ci pracy.

Kiedy piszesz list lub wiadomość e-mail, należy podać osobie aktualizację statusu w aplikacji lub oferty pracy, a także im podziękować serdecznie za skierowania.

Jeśli wysyłasz dziękuję wiadomość email, nie ma potrzeby, aby podać swój adres zwrotny lub adres Twojego kontaktu. Wykorzystać jasną temacie (na przykład: „Dziękuję z [nazwa]” lub „Dziękuję – [Imię i nazwisko]) oraz lista informacji kontaktowych w swoim podpisem.

Należy oprzeć swoją decyzję na temat sposobu rozwiązania odbiorcę według tego, jak dobrze je znasz. Jeśli znana i przekazywana z nimi często, to w porządku, aby rozwiązać je po imieniu. Jeśli jednak zostały one przełożony lub instruktor kolegium w formalnym, konserwatywny ustawienie, użyj „Mr. / Pani / Profesor”, a następnie ich nazwiska.

Należy pamiętać, że próbki te są dostępne tylko jako przykłady – a nie tylko je kopiować i wklejać, należy dostosować je do własnych odzwierciedlać okoliczności i osobistego tonu głosu.

Również, patrz poniżej na przykład wiadomości e-mail dziękuję nas o skierowanie.

Dziękuję wzorcową List do skierowania

Imię i nazwisko
Adres
Twoje Miasto, Stan Kod pocztowy
Twój numer telefonu
Twój e-mail

Data
Nazwa
Nazwa
Organizacji
Adres
Miasto, Stan Kod pocztowy

Dear Mr. Jones,

Dziękuję bardzo za powołując mnie na młodszy księgowy [czyli wkładka innych tytułów zawodowych] pozycję na ABCD. Jestem wdzięczny za czas spędzony przeglądając mój wniosek i polecając mnie do pracy.

Chciałem podzielić się z wami ekscytującą nowinę, że zostałem wybrany do wywiadu w-osoby z menedżerowi w przyszłym tygodniu ABCD. Kiedy zadzwoniła do mnie, aby skonfigurować czas na ten wywiad, ona szczegółowo wymienione jak wrażeniem była pismem polecającego którą napisał w moim imieniu.

Ponownie bardzo dziękuję za pomoc. Doceniam pomoc podałeś mi; Będę was informować o tym, jak rozmowa idzie!

Z poważaniem,

Twoje imię

Dziękuję List do odesłania Email

Temat: Dziękuję z Dave

Drogi Tim,

Dziękuję zarówno za ostrzeganie mnie do niedawnego otwarcia pracy w firmie i dobrowolnie oferując podać swój komitet zatrudniania ze skierowania na moim imieniu. HFT Industries ma wspaniałą reputację jako lider w branży, a ja naprawdę doceniam zaufanie, którym mnie.

Myślę, że moja rozmowa z Stanley poszło dobrze, i spodziewam się spotkać z Sheila później w tym tygodniu na drugą rozmowę. Opis Stanley firmy i jakie są moje obowiązki obejmowałby, powinien być zatrudniony, zestalony moje głębokie zainteresowanie przyłączeniem swój zespół. Będę was informować, jak przejść przez proces rekrutacji.

Jeszcze raz dziękuję za wsparcie – Trzymam kciuki, że możemy wkrótce koledzy z HFT Industries!

Dave Jones

Dziękuję List do kiedy dostał pracę

Temat: Dziękuję!

Drogi Nancy,

Piszę dzisiaj podziękować za wprowadzenie mnie Bob Anderson, kierownik sklepu w Eckles Hardware. Nie tylko uzyskać wywiad dla pozycji sprzedaży detalicznej, ale był również zatrudniony i będę rozpoczynając trening w ciągu dwóch tygodni.

Proszę dać mi znać, jeśli mogę nigdy niczego się zrewanżować zrobić. Naprawdę doceniam to, co zrobiłeś dla mnie.

Z wdzięcznością,

Annabelle

Więcej O dziękuję Letters

rada opinię o tym, jak napisać list dziękuję tym, którzy podziękować, co napisać, a kiedy napisać dziękuję list związanych z zatrudnieniem. Również ocena inna próbka dziękuję litery, które obejmują dziękuję uwagę na rozmowie kwalifikacyjnej, staż dziękuję list, dzięki za wywiad informacyjny, dzięki za pomoc, i szereg dodatkowych wywiadzie dziękuję próbek nas.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *