Opis domu maszynistka pracy: Wynagrodzenie, Umiejętności, & More

Posted on

Opis domu maszynistka pracy: Wynagrodzenie, Umiejętności, & More

Rodzaje procesorów maszynistka domu lub słowo dokumenty z ich biura w domu, często z wykorzystaniem plików audio jako źródło. Te zadania domowe oparte obejmują wiele rodzajów transkrypcja -od mikro pracy na wprowadzanie danych do specjalizacji, które wymagają dodatkowych szkoleń, takich jak medycznych transkrypcji .

Nie każdy rodzaj pracy transcriptionist nadaje się do pracy w domu; na przykład raportowanie sąd zwykle odbywa się na miejscu. Jednak umiejętności opracowane na miejscu sytuacje mogą być cenne w zdobywaniu niektórych lukratywnym pracy domowej na podstawie takich jak transkrypcji w czasie rzeczywistym i napisów.

Home maszynistka Zadania i obowiązki

maszynistka domu i przetwarzania słowo pracy zazwyczaj wymaga zdolności do wykonywania następujących prac:

 • Komunikować się z klientem lub pracodawcą na temat specyfikacji pracy i pytań.
 • Poznać tajniki różnych aplikacji do przetwarzania tekstu.
 • Korzystać z komputera, aby wprowadzić w zadaniach.
 • Korektę gotowego pracę i poprawić błędy w pisowni, gramatyki i interpunkcji.
 • Drukować i kopiować gotowej pracy.
 • Poczta, dostarczania lub elektronicznie przesyłać wypełnione zadania na rzecz klienta lub pracodawcy.
 • File gotowych dokumentów.
 • Klienci faktury lub złożyć raport czasu do pracodawcy.
 • Poznaj klienta lub pracodawcy terminy.

Poza podstawami komunikacji, przy użyciu odpowiednich narzędzi handlu i powrocie lub przesłanie gotowego produktu na czas, dodatkowe obowiązki mogą obejmować opracowanie metody do dokładnego śledzenia przychodów i kosztów, tworzenia systemu zbioru, który jest łatwy w obsłudze, rozumiejąc jak wykonaj arkusz stylów i pracy z różnymi rodzajami materiałów źródłowych, w tym próbne, skorygowanej wersji papierowej i nagrań głosowych.

Home maszynistka Wynagrodzenie

Maszynistka i kompensacja transcriptionist różni się w zależności od klienta lub pracodawcy, branży lub obszaru wiedzy i poziomu doświadczenia. Home maszynistki są zazwyczaj wypłacane za sztukę lub za godzinę, chociaż niektóre z nich mogą być wypłacane za minutę audio, lub za słowo.

 • Mediana płac : $ 19.11 / godzina
 • Top 10% Zarobki : Więcej niż $ 27.93 / godzina
 • Dolne 10% Zarobki : Mniej niż $ 13.02 / godzina

Ważne: Home maszynistki, która umowa o współczynniku klienci muszą w koszty dostępu do komputera stacjonarnego lub przenośnego, edytora tekstu, serwisu internetowego, ergonomiczną klawiaturę i krzesła, oprogramowania czasu śledzenia, słownika online lub papieru, podatku dochodowego, ubezpieczenia zdrowotnego i dla transcribers audio, słuchawki, oprogramowanie transkrypcji i transkrypcji pedału dla głośnomówiącym sterowania audio.

Home maszynistka Education, Training, Certification &

Jest to pomocne, aby mieli co najmniej dwa lata doświadczenia na miejscu, ale większość pracy transkrypcji z domu, nie wymagają kształcenia pomaturalnego lub specjalny certyfikat. Jednak w przypadku pracy medycznych transkrypcji , certyfikacji lub zaawansowanego szkolenia mogą być konieczne, w zależności od wymagań klienta lub pracodawcy.

 • Podstawowe Klasy : lokalne szkoły zawodowe oraz szkoły wyższe oferują kursy pisania i gramatyki języka angielskiego dla tych, którzy potrzebują kurs utrwalający lub dodatkowego szkolenia. Istnieją również darmowe kursy online oferowane przez organizacje takie jak Alison, która ma zajęcia w dotyku wpisywanie tego, podstawy gramatyki angielskiej i więcej. Szkolenie w zakresie podstaw oprogramowania biurowego jest przydatna dla każdego maszynistka domowym, szczególnie tych, którzy są reentering pole po kilku latach.
 • Certyfikat medyczny transkrypcji i / lub Advanced Training : Uzyskanie certyfikatu lub zaawansowane szkolenie w medycznych transkrypcji nie jest obowiązkowe, ale może pomóc przy szukaniu klientów. Association for Healthcare Dokumentacja Integrity (AHDI) oferuje dwa rodzaje certyfikatów dla transcriptionists medycznych i zatwierdza programy, które zapewniają zaawansowane szkolenia w tej dziedzinie, na przykład, bluszcz Tech programu medyczne transkrypcji Editor .

Home maszynistka Umiejętności i Kompetencji

Wiele umiejętności i cechy są niezbędne, aby stać się sukcesem domu maszynistka:

 • Umiejętności obsługi komputera : Wiedząc, jak zrobić więcej, niż z komputerem za pomocą edytora tekstu jest niezbędne do maszynistka domu. Ta praca wymaga także możliwość zainstalowania nowego oprogramowania, należy zalogować się do systemu firmy zdalnie plików przesłać, a problemów z komputerem w domu i rozwiązywanie problemów z łącznością.
 • Szybkie, dokładne umiejętności pisania : szybkość pisania dla różnych typów typowania i transkrypcji pracy może znacznie się różnić. Na przykład, prędkość tak niskie, jak 60 słów na minutę może być wystarczające dla pracy wprowadzania danych entry-level, podczas transkrypcji w czasie rzeczywistym lub w domu napisów pracy może wymagać prędkość do 300 słów na minutę.
 • Dobry słuch i umiejętność słuchania : zdolność do zrozumienia akcenty jest ważne podczas rozmowy z klientem lub zapisywania plików audio.
 • Korekta umiejętności : Znajomość prawidłowej pisowni, interpunkcji i gramatyki jest koniecznością podczas finalizowania projektu lub wysyłając klientowi.
 • Umiejętności komunikacyjne : Czy tworzące notatki , pisanie wniosku lub rozmawiają z klientem na czacie lub wideo konferencji , at-home maszynistki trzeba jasno i zwięźle wyrazić idee i kierunki.
 • Organizowanie / priorytetów umiejętności samodyscypliny, a skupić się : At-Home maszynistki nie ma szefa, który mówi im, co robić i kiedy to zrobić. Ważne jest, aby pracować inteligentnych, być zorganizowany i zdyscyplinowany i wytrwale doskonalić w sprawie projektu, który jest należny, zamiast przeglądania nadchodzącą pracę lub sprawdzanie wyników sportowych, prognozy pogody, czy social media.
 • Zdolność do zachowania poufności : bezpieczne Utrzymanie informacje poufne i klient jest krytyczna, zwłaszcza gdy dane wrażliwe, takie jak dane pacjenta, jest zaangażowana.

Perspektywy pracy

Zgodnie z BLS, edytory tekstu i maszynistki są jednymi z najszybciej upadających zawodach, wraz z danymi keyers wjazdowych i operatorów komputerowych. W okresie 2016-2026, przewiduje się, że liczba przetwarzania tekstu i wpisanie pracy zmniejszy się o 24,800 lub 33% ze względu na postęp technologiczny i proliferacji outsourcingu. Medycznych transkrypcji pracy ma spaść tak dobrze, ale na znacznie mniejszą szybkością 3% w okresie 2016-2026.

Z drugiej strony, dynamicznie rozwijającym się niezależnym lub gig gospodarka , ponad 53 milionów Amerykanów silne jak od 2015 roku zgodnie z BLS , może być korzyść maszynistki domowych i transcribers. Jako członek gospodarki gig, pracownicy są w stanie szkopuł typowania i transkrypcji koncertów, które były wykonane w domu przez pracowników.

Środowisko pracy

Transcribers lub maszynistki, którzy pracują w domu spędzają większość swojego czasu pracy siedzi przed komputerem w domowym biurze lub innym miejscu wyznaczonym do wykonywania pracy, takich jak stół kuchenny.

Home maszynistki często zatrudniony jako wolni strzelcy lub niezależnych wykonawców, chociaż mogą istnieć możliwości zatrudnienia tymczasowego lub na miejscu pracy niezależny. Niektóre firmy dodawać dostępną pracę dla swoich kontrahentów zastrzeżenia na pierwszy zgłoszony, pierwszy, ten lepszy.

transcriptionists domu medycznych zazwyczaj pracują dla firm transkrypcji usług, które świadczą usługi na rzecz zakładów opieki zdrowotnej.

Plan pracy

Home maszynistki elastyczne godziny pracy, ale wiele utrzymać regularny harmonogram, który zapewnia elastyczność dla projektów szczytu w ostatniej chwili i nagłych domowych. Wiele godzin pracy zestawu, które odpowiadają potrzebom klientów i rozpocząć w tym samym czasie każdego dnia.

Home maszynistki również zaplanować czas na krótką przerwę co kilka godzin na spacer wokół i stretch, a jedynie przyjąć jak dużo pracy, ponieważ mogą one realnie obsłużyć.

Jak dostać pracę

ZNAJDŹ koncert i ubiegać się o IT

Sieć z przyjaciół, członków rodziny i współpracowników i poprosić o wprowadzenia do potencjalnych klientów. Sprawdź na zasoby, takie jak Odesk, rzeczywiście, i Flexjobs zbudować bazę klientów.

PREP do testów UMIEJĘTNOŚCI

Potencjalni klienci zazwyczaj wykorzystują testy umiejętności jako wstępny narzędzia przesiewowego. Poprawić szybkość pisania i umiejętności celności bezpłatnych testów typowania i plików treningowych dla transcriptionists.

ACE Wywiad

Bądź gotów do pola pytań do wywiadu z potencjalnymi klientami.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *