Jak napisać list motywacyjny Customized

Posted on

 Jak napisać list motywacyjny Customized


To może zająć trochę czasu, aby napisać własny list motywacyjny dla każdej pracy aplikujesz, ale ważne jest, aby wziąć czasu i wysiłku, aby pokazać firmę, dlaczego jesteś dobry mecz. Postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami, aby dostosować swój list motywacyjny podczas ubiegania się o pracę.

Sprawdzić Manager Zatrudnianie

Jeśli chodzi o pokrycie listów, poświęcenie czasu, aby uzyskać osobisty jest naprawdę ważne. Dowiedzieć się, jak można o firmie i kierownik rekrutacji. Personalizować swój list motywacyjny i, jeśli to możliwe, adres jej jednostka odpowiedzialna za zatrudnianie. Jeśli zajdzie taka potrzeba, badania online lub zatelefonować, aby dowiedzieć się, kto jest menedżerem zatrudniania.

Wspomnieć, kogo znasz

Jeśli znasz kogoś w firmie, wspominając swoje nazwisko w liście przewodnim. Imię prace upuszczenie – Twój list będzie bliżej przyjrzeć, jeśli wymienia kogoś, kto pracuje w firmie. To ważne zarówno z punktu widzenia i od pracownika, zwłaszcza jeśli firma ma Program referencyjny pracownika i kwalifikują się do premii.

Tak na marginesie, należy zwrócić się do kontaktu czy mogą polecić Ci do pracy i pomóc dostać swój list motywacyjny i wznowić bliżej od kierownika rekrutacji.

Wspomnieć Jak dowiedziałeś się o zadanie

Wspominając, jak dowiedział się o pracę w pierwszym akapicie Pańskiego listu. Firma chce wiedzieć, w jaki sposób praca została pozyskiwane, zwłaszcza gdy okazało się, że ogłoszenia na tablicy ogłoszeń lub innym miejscu, gdzie wypłacane odpowiedzieć. Zdanie to można po prostu powiedzieć, na przykład, „Nauczyłem się tego stanowiska z nadania czytałem na Monster.”

Weź to krok dalej i wspomnieć coś o firmie, z misji na stronie internetowej Spółki, na przykład, w liście przewodnim.

Zaprezentuj swoje kwalifikacje

Pracodawcy zwykle nie będzie nawet za kandydata, który nie wydaje się być kwalifikowane na pierwszy rzut oka. To pierwsze spojrzenie na swój list motywacyjny to jedna okazja, by zrobić dobre wrażenie i sprawiają, że do następnej rundy. Aby przekazać tę pierwszą rundę badań przesiewowych, należy szczegółowo zająć się ogłoszenie o pracę i stan dlaczego są zakwalifikowane do pozycji

Napisać własny list motywacyjny, wziąć delegowania pracy i listy kryteriów pracodawca szuka. Następnie listy umiejętności i doświadczenie masz. Albo zająć swoje umiejętności dopasować pracę w formie akapitu lub listy kryteriów i swoje kwalifikacje. Również trochę czasu, aby pokazać w jaki sposób osobowość jest dobrym rozwiązaniem zarówno dla pozycji i firmy.

Obejmują Umiejętności i wyniki

Także umiejętności, wyniki i rozpoznawania słów kluczowych w swój list motywacyjny, aby zwiększyć swoje szanse na uzyskanie wybrany na rozmowę.

W ten sposób menedżer wynajęcie widać na pierwszy rzut oka, jak i dlaczego masz kwalifikacje do pracy.

Dostosowane List Przykład

Poniżej znajduje się przykład list motywacyjny, która koncentruje się na zmianę kariery i umiejętności wymaganych do pozycji reklamowanej w dziedzinie sprzedaży i komunikacji.

Wnioskodawca Nazwa
123 Main Street 
Anytown, CA 12345 
555-555-5555 
applicant.name@email.com

01 września 2018

Bruce Lee 
Dyrektor Zasobów Ludzkich 
Wellesley Information Services 
123 firm Rd. 
Firma City, NY 54321

Szanowny Pan Lee,

Jestem ubiegania się o stanowisko Inside Sales zamieszczonych na Boston.Monster.com. Na wygody, ja doceniam możliwość omówienia sytuacji i moją kandydaturę z tobą. Można znaleźć swoje CV dołączone do tej wiadomości e-mail.

Szukam przynieść mój dobrze szlifowane public relations, marketingu i klient-koncentruje się on-line, oralny, umiejętności komunikacyjne i interpersonalne wewnętrznie, aby odnieść sukces w wewnętrznej pozycji sprzedaży.

Stosowne doświadczenie i umiejętności dla oddelegowanego pozycji należą:

  • Siła perswazji.  Mam rozbił historie dla kadry poziomu C przez telefon i e-mail i umieszcza je w głównych mediach, takich jak MSNBC, CIO Magazine, Sirius Satellite Radio, MSN Money, AARP Biuletynu i The New York Daily News.
  • Silne umiejętności finansowych . Moje doświadczenie obejmuje nieco ponad dziesięć lat w zawodzie księgowego w zewnętrznych i wewnętrznych środowisk klienckich-zachodu.
  • Silne umiejętności obsługi komputera. Mam doświadczenie zarówno w oprogramowaniu firmy Microsoft i Mac, a także posiada znajomość podstawowym poziomie z HTML, CSS i projektowania cyfrowego.
  • I przynieść wiele osobistych umiejętności, które zapewnią sukces w tej roli:  Jestem dobrym słuchaczem z solidną etykę pracy i uporczywym pragnieniem Excel. Mam sprawdzoną zdolność do spełnienia terminów bez przerwy i cieszyć się dynamicznym środowisku. Jestem również szybko uczący się z niezwykłą przywołania faktycznym.

Chciałbym dowiedzieć się więcej na temat pozycji, której szukasz, aby wypełnić, a ja z miłą chęcią powiedzieć, jak moje umiejętności i pomysły mogą korzystać Wellesley Information Services.

Dzięki za uwagę; Oczekuję na twoją odpowiedź w niedługim czasie!

Z poważaniem,

wnioskodawca Nazwa

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *