Jak pokazać pracodawcy masz wartość dodana w Miejscu Pracy

Posted on

Jak pokazać pracodawcy masz wartość dodana w Miejscu Pracy

Jedną z najważniejszych rzeczy, które możesz zrobić w trakcie poszukiwania pracy jest pokazać menedżerowi, co można wnieść do firmy. Pracodawcy poszukują kandydatów będzie dodać wartość do ich organizacji, a jednym z celów menedżerowi jest, aby upewnić się, że są ludzie Wypożyczanie najlepsi specjaliści, którzy uda się stanowiska. Można ułatwić im pokazując jesteś bardzo dobrze przygotowane do tego zadania.

CV, list motywacyjny i inne materiały pracy mogą wykazać, w jaki sposób wartość dodaną w poprzednich pozycjach. Jeśli wybrany na rozmowę, przykłady akcji twoich dokonań, aby pokazać, jak można byłoby idealne pick do tej roli.

Wskazówka: Przez pokazuje sposoby Ci się udało w poprzednich pozycjach, pomożecie pracodawcy, dlaczego chcesz być wartościowym pracownikiem.

Jak pokazać potencjalnemu pracodawcy Twój Wartość

Zdefiniować „sukces” w poprzednich pozycjach. Przed nawet pisząc o wydajności pracy, pomyśl o tym, jak sukces mierzy się w swoich wcześniejszych ról. Jeśli pracowałeś w sprzedaży, sukces może być mierzony liczbą klientów trzeba było. Jeśli były nauczyciel, Twój sukces mogły być mierzone w części przez klasach swoich uczniów oraz wyniki testów. Upewnij się, że wiesz, co wyglądało na sukces w każdej pozycji masz przechowywane.

Zrób listę sposobów, które zostały osiągnięte sukcesy . Po zdefiniowaniu „sukces” w poprzedniej pracy, zrobić listę czasów, które bardzo się starali, aby ją dostarczyć. Na przykład, można zauważyć, miesiąc, kiedy nabył pewną liczbę nowych klientów, czyli czas, kiedy wyniki testów swoich uczniów znacznie się poprawiła w ciągu roku.

Ilościowego tego sukcesu. Gdy masz listę dokonań i osiągnięć, myśleć o sposobach kwantyfikują ten sukces . Numery pomocy zatrudniania menedżerów zobaczyć dokładnie, jak masz wartość dodaną do spółki. Liczby te nie muszą odnosić się do rentowności. Zamiast tego, mogą one odnosić się do oszczędności czasu, kosztów, obniżonej lub ulepszonych procesów. Na przykład, jeśli jesteś asystent administracyjny, można tłumaczyć, że przesiedli się z biurem do systemu e-pliku, który uratował firmę około 1000 $ rocznie towarów papierniczych.

Zrób listę nagród już otrzymaliśmy. Wspomnieć żadnych nagród lub innych form uznania otrzymanej w pracy pokazuje również, że pracodawca uznawane swoje znaczenie dla firmy.

Zastosowanie podobne wartości słów kluczowych. Użyj aktywnych czasowników i inne słowa kluczowe w swoim CV i list motywacyjny, że pomoc, aby pokazać, w jaki sposób wartość dodaną, podczas gdy w poprzednich firmach. Kilka słów można użyć to:

 • Osiągnięte / mianowany / won
 • Utworzony
 • Zmniejszać / zwiększać
 • Rozwinięty
 • generowane
 • Ulepszony
 • Uruchomiona
 • Przychody / zyski
 • Zapisany
 • w ramach budżetu

Kiedy iw jaki wspominając swoją wartość

Wyróżnij swoje osiągnięcia w CV

W pracy historii sekcji CV, nie po prostu wymienić swoje obowiązki dla każdej poprzedniej pracy. Zamiast tego, to przykłady, w jaki sposób wartość dodaną do każdej firmy. Jednym ze sposobów, aby to zrobić jest użycie wypunktowania, aby wyróżnić swoje osiągnięcia w każdej roli.

Można wyróżnić niektóre z większości przykładów wartość dodaną znaczących w swoim podsumowaniu CV , jeśli masz. Na przykład, wydawca może napisać podsumowanie wznawiania, który mówi, „redaktor Freelance Z 10 lat doświadczenia w przeglądzie artykułów, esejów i książek. Edytuje średnio 200 stron tygodniowo dla kilkudziesięciu nagradzanych autorów i czasopism.” To podsumowanie resume ilościowo sukces redakcji pod względem jej zdolności do obsługi dużej liczby stron i liczbę klientów. Podkreśla to również swoje doświadczenia z jakością piśmie.

Udostępnianie Story w swój list motywacyjny

W liście przewodnim, wyróżnić dwa lub trzy umiejętności lub zdolności , które pokazują, jak masz prawo nadające się do pracy . Dla każdej umiejętności, wspominając czas użyłeś go do osiągnięcia sukcesu dla Twojej firmy.

Na przykład, można powiedzieć, że jesteś nauczycielem, który ma silne umiejętności zarządzania klasą. Można określić zarządzać klasach do 35 uczniów i zdobyły trzy nagrody dydaktycznych dla efektywnego zarządzania klasą.

Wskazówka: Przez ilościowego sukcesu i podkreślając swoje nagrody, będzie pokazać pracodawcy, że poprzednia organizacja cenionych ciebie.

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej

W wywiadzie, można uzyskać konkretne pytanie, takie jak: „Powiedz nam, w jaki sposób wartość dodaną w swoich poprzednich miejsc pracy.” Jeśli tak, przykłady akcji sukcesów z listy utworzone przed wywiadem.

Można także wspomnieć, jak już wartość dodaną, gdy odpowiadając na inne pytania wywiadu. Na przykład, jeśli prowadzą pracę jako hostessa i ankieter pyta, czy nie można radzić sobie ze stresem w pracy, można wspomnieć średnią liczbę ludzi, siedzących na wieczorami iw weekendy w swojej poprzedniej pracy hostessing. To pokaże pracodawcy można zarządzać ruchliwej restauracji środowisko.

Przykłady Jak pokazać dodasz wartość

Korzystać z tych próbek inspiracji przy pisaniu CV i list motywacyjny, a kiedy przygotowujesz się do rozmowy.

Próbka Zatrudnienie Historia Sekcja Resume

PRACA HISTORIA
koordynator Senior Event ABC wydarzenia, Boston, MA 2017-Present

 • Planuje i realizuje ponad 125 imprez, w tym rekolekcje korporacyjnych, zbiórki pieniędzy i warsztatów dla grup do 300 osób.
 • Budżety zarządzane wydarzenie do $ 50,000, kończąc wydarzenia w ramach budżetu 100% czasu.
 • Otrzymali średnio 4,81 z 5 możliwych gwiazdek od klientów.

Wedding Planner Asystent Koordynatora , Claire Smith Wesela, Hartford, CT 2015-2017

 • Co zaplanowane i realizowane wspólnie ponad 25 ślubów osobom do 250 osób.
 • Odpowiedzialny za zarządzanie relacjami z ponad 20 dostawcami w całej aglomeracji New England.
 • Zarządzane budżety w wysokości do $ 100,000.
 • Promowane od asystenta asystenta koordynatora powodu mojej doskonałej budżetowania i umiejętności organizacyjnych.

Próbka Ustęp z list motywacyjny

Państwo podać w opisie zadania, które ma barmana z dużym doświadczeniem w dynamicznym środowisku. Jestem bardzo wygodne i zaznajomieni z pracy w dużych, zatłoczonych restauracjach. Jako hostessa w restauracji ABC na trzy lata, siedziałem średnio 300 stołów dziennie. Kiedy przeniesione do prowadnicy, a następnie barman w barze XYZ i Taproom, służyłem 200-400 klientów w weekendy. Mój przełożony raz przyznano mi „Pracownik miesiąca”, bo mój zdolność do obsługi presji ciężkim środowisku pracy.

Próbka odpowiedzi na Pytanie Wywiad

Poniżej znajduje się przykład odpowiedzi na pytanie wywiad „Dlaczego powinniśmy zatrudnić?”:

Mam dużo pracy znajomość w środowisku startowym takie same. I korzystają z okazji, aby być innowacyjne i kreatywne, które zapewnia starcie. Mówiłeś, że w pracy wystawianie chcesz innowacyjny myśliciel, który może wykorzystać kreatywność efektywność wzrośnie. Jest to rodzaj pracy kocham robić. Na przykład, w moim poprzednim stanowisku dyrektora operacji, pracownicy byli często późno na spotkania. Zdałem sobie sprawę, jednym rozwiązaniem było stworzenie bardziej skutecznego systemu planowania spotkań. Przeszedłem do naszego biura do nowego systemu planowania że zmniejszonym nieodebranych spotkania i błędy w zadaniach pokoju o 20%. Zaproponowałem również trzy szkolenia w nowym systemie, tak że niewiele błąd użytkownika, nawet w pierwszym tygodniu użytkowania systemu.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *