Asystent Perks – Najlepsze miejsca byciu Asystent

Posted on

Asystent Perks - Najlepsze miejsca byciu Asystent

Przemysł paralegal zmieniła się znacząco od 1970 roku, gdy jest asystent prawny pierwszy pojawiły się jako bona fide karierze. wymagania klienta, konieczność gospodarcza i gwałtowny wzrost dokonały paralegals popularnym wyborem kariery i nigdy nie było lepszego czasu, aby być asystentów prawnych. Osiem Asystent zalety kariery przedstawić kilka z najważniejszych prac w tej dziedzinie.

rosnące płatna

Asystent kompensacja stale rośnie w ciągu ostatniej dekady, pomimo nierówności w drodze w głąb 2009-2010 recesji. Jak paralegals wykonać szerszy i bardziej złożony zakres zadań (paralegals nawet reprezentować klientów w sądzie w niektórych krajach i sądów administracyjnych), Asystent zarobki nadal rosną. Średnia pensja paralegal jest 50.561 $ rocznie, ale paralegals często bardziej poprzez premie. Nadgodziny mogą również dodać znaczną gotówkę na wypłaty asystentów prawnych za.

Explosive Perspektyw Zatrudnienia

Pole Asystent jest jednym z najszybciej rozwijających się zawodów na świecie. Amerykański Departament Pracy, Biuro Statystyki Pracy przewiduje zatrudnienie paralegals i asystentów prawnych wzrośnie o 15 procent do dziesięcioleciu kończącym się w 2026 roku, znacznie szybciej niż średnia dla wszystkich zawodów. Wśród czynników napędzających ten wzrost jest zapotrzebowanie klientów na tańsze, bardziej efektywne świadczenie usług prawnych. Ponieważ stawki godzinowe pobierane przez adwokatów zwykle są podwójne lub potrójne stawki paralegals dla tego samego zadania, ekonomia kancelaria mandaty zwiększone wykorzystanie paralegals aby zminimalizować koszty. W rezultacie, paralegal kariery jest jednym z najgorętszych miejsc pracy non-prawnika w branży prawniczej.

Łatwy Kariera Entry

W przeciwieństwie do prawników, którzy muszą zakończyć siedem lat kształcenia formalnego i zdać egzamin na prawo bar praktyce, można stać się paralegal w zaledwie kilku miesiącach nauki. Ponadto paralegals nie muszą uczęszczać do instytucji cegły i zaprawy; można otrzymać. Paralegals ze stopniem licencjata w dziedzinie nauk prawnych lub pokrewnej stopień lub tytuł licencjata w każdej dziedzinie oraz asystentów prawnych zaświadczenia z asystentów prawnych programu ABA-zatwierdzony mają najwięcej możliwości zatrudnienia.

intelektualne wyzwanie

Asystent praca jest intelektualnym wyzwaniem i wiąże się szereg wysokich kwalifikacjach. Najbardziej udane paralegals są rozwiązują problemów i innowacyjnych myślicieli. Paralegals muszą stać się ekspertami Dziedzina w swojej specjalności i procedur prawnych podstawowych, badań, opracowywania i innych umiejętności. Muszą pozostać na szczycie ciągle zmieniających się przepisów prawnych oraz nowych trendów i zmian podczas łączenia z adwokatów, sprzeciw rady, sprzedawców, pracowników, klientów i innych. Praca jest zróżnicowana, a każdy dzień przynosi nowe wyzwania.

rosnące Prestige

Jak paralegals wykonywać bardziej złożone i trudne dzieło, Asystent prestiż rośnie. Paralegals nie są już po prostu pomocnicy adwokata; zakładając, że są one role kierownicze w korporacji, role kierownicze w kancelariach i role w niezależnych przedsiębiorczych firm paralegal. Z biegiem lat, paralegals zostały przekroczone obraz uwielbionego sekretarza prawnego stać szanowani członkowie zespołu prawnego.

Okazja, aby pomagać innym

Kariera jako asystentów prawnych oferuje wyjątkową okazję, aby pomóc innym. Możliwości te różnią się w zależności od obszaru praktyce Asystent jest. Na przykład, powodowie osobisty paralegals szkody pomoc rannych otrzymać rekompensatę za poniesione straty; własność intelektualna paralegals pomóc klientom patent i chronić swoje unikalne pomysły, a klienci rodzina prawo paralegals pomoc w sprawach rozwodowych i powierniczych obarczona konfliktem. Paralegals w pomocy sektora interesu publicznego ubogich i upośledzonych segmenty ludności z zagadnień prawnych, począwszy od ochrony przed nadużywaniem krajowym do pomocy przygotowujących testamentów.

Kontakt z klientem

Choć paralegals pracować pod nadzorem pełnomocnika, wiele paralegals mieć bezpośredni kontakt z klientami. Na przykład, paralegals wywiad potencjalnych klientów do oceny zasadności ich przypadku przygotowanie klientów do depozycji i przesłuchania na rozprawie, praca z klientami w celu zebrania dokumentów i danych, pomagają klientom w przygotowaniu odpowiedzi odkrycie i służyć jako punkt klienta kontaktu całej przypadek lub interes. W pewnych dziedzinach prawa, takich jak rozwód, opieki nad dzieckiem, a obrażeń ciała, paralegals „trzymać rękę klienta” przez trudny czas. Dla wielu paralegals, nieformalne poradnictwo i wsparcie ich dostarczenie do zagrożonych klientów są jednymi z najbardziej satysfakcjonujących aspektów związanych z danym stanowiskiem.

Przesunięcie Struktura Służba Prawna

W ciągu ostatnich kilku lat przemysł prawny widział radykalną zmianę w sposobie usługi prawne są dostarczane. Prawnicy nie mają już monopolu na prawo. Nowe przepisy otwierają drzwi dla paralegals wykonywać szerszy zakres zadań niż kiedykolwiek wcześniej, takich jak reprezentowanie klientów w rozprawach administracyjnych, świadcząc usługi bezpośrednio do wiadomości publicznej (takich jak przygotowanie formy prawne lub sporządzanie testamentów) i uruchamianie wirtualnych firm Asystent że prawnicy wsparcia we wszystkich dziedzinach prawa. Jak wiele organizacji i grup naciskać w celu zapewnienia równego dostępu do wymiaru sprawiedliwości dla osób zaniedbane, paralegals posłuży kluczową rolę w utrzymaniu kosztów sądowych w szachu.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *