Zaskakujące rzeczy można sprzedawać online

Posted on

Zaskakujące rzeczy można sprzedawać online

Dzięki Internetowi, dawno minęły czasy schlepping swoje rzeczy się na podwórku, pewne oznaki sklejaniu się i mając nadzieję, że nie padało tak, że ludzie przyjdą kupić niechcianych rzeczy. Teraz masz tak wiele możliwości sprzedaży swoich rzeczy w Internecie.

I nie jest tak dużo do sprzedania! Już nie jesteś ograniczony do sprzedaży różnego rodzaju rzeczy można znaleźć w staromodnym stoczni sprzedaży. Oto 7 zaskakujących rzeczy można sprzedawać online, aby przynieść trochę gotówki.

Swoją rodzinę i swoje ubrania

Po centralnym sprzedaży stoczni, sprzedając ubrania to nie tylko łatwiejsze z pomocą Internetu, to jest bardziej opłacalne. W dawnych czasach, trzeba było cenowej rzeczy niska ze względu na ograniczoną wielkość bazy klientów entuzjastów sprzedaży stoczni, którzy prawdopodobnie również grono oszczędny. Teraz, jeśli masz ładne rzeczy, można uzyskać dobre ceny online.

Ponieważ dzieci wyrastają z ubrań tak szybko, rodzice często zarówno kupna i sprzedaży swoich ubrań w Internecie. Ale nie ma powodu, aby ograniczać się tylko do sprzedaży swoich dzieci z uprawianych przedmiotów. ThredUp, jeden z pierwszych detalistów kupna i sprzedaży odzieży używanej w Internecie rozpoczął jako sposób na odzieży sprzedać dzieci, ale teraz rozrósł się do odzieży i dodatków do odzieży damskiej. Jak to działa jest zamówić „cleanout Bag” pakują się ze swoimi wolne od wad, najlepszych elementów markowych i wysłać go wyłączyć za pomocą pre-paid etykietę. ThredUp określi wartość przedmiotów i płaci za pośrednictwem PayPal lub przedpłaconej Visa. Nie ma żadnej gwarancji, że produkty zostaną zaakceptowane, a tam jest opłata mieć swoje rzeczy wracać. Jednak firma ma takie prognozy zysków na stronie, dzięki czemu można ustalić, czy przedmioty mogą zostać przyjęte.

Zdjęcia

Jeśli lubisz robić zdjęcia (i jesteś w tym dobry), można zarabiać na sprzedaży zdjęć online. Pod wieloma względami Internet jest wielki prostownica szans. To nie ma znaczenia, tyle co poświadczenia są, w miarę jak dobra jest twoja praca.

Istnieją dziesiątki internetowych stock agencji, gdzie można przesłać zdjęcia, filmy lub ilustracje i zapłacenia za każdym razem ktoś pobrań jeden. Lub rozważyć włamanie do biznesu prawdziwej fotografii nieruchomości z jednej z firm internetowych, które oferują tę usługę do agentów. To nie jest strasznie lukratywny ale pozwoli Ci zbudować portfel, który można zwiększając pozycję do dalszej pracy z nieruchomości na lokalnym rynku.

Jeśli jesteś artystą na sercu, drukuje sprzedażą swojej pracy, ale niech firma w Internecie wykonać całą pracę męczące drukowania, oprawy i wysyłać je do swoich klientów.

Twoje Rzeczy ślubne

Jeśli miał dużą lub nawet średniej wielkości ślub, prawdopodobnie spędził dużo pieniędzy na rzeczy, które nigdy nie oczekiwać, aby kupić lub ponownie użyć. Więc teraz, że jest to po prostu jedna wielka pamięć szczęśliwy, czy nadal potrzebne są świeczniki i zawodnik przejściu do zapamiętania go?

Jeśli nie, można korzystać z Internetu do sprzedaży tych rzeczy w sieci do innych narzeczonych i wysyła je za pomocą usługi takie jak Tradesy (który pobiera prowizję) lub umieszczając je w serwisie eBay. Innym sposobem korzystania z internetu jest sprzedaż rzeczy lokalnie w drodze ogłoszenia na stronach internetowych, takich jak sąsiedztwa Nextdoor lub na Facebooku i Craigslist. Gdy kupujący może odebrać przedmioty i nie płacić za wysyłkę, swoje rzeczy może przynieść wyższą cenę.

Oczywiście, suknia ślubna jest duży element bilet. Jeśli nie czujesz się zbyt sentymentalny o sprzedaży go, istnieje wiele miejsc, aby sprzedać swoją suknię ślubną w Internecie. Można to zrobić lepiej sprzedaje go online zamiast lokalnie, ponieważ będziesz mieć większą pulę potencjalnych nabywców. Także lepiej jest sprzedać go wkrótce po ślubie, gdy jest on jeszcze w stylu niż czekać kilka lat. Oto miejsca, aby sprzedać swoją suknię ślubną w Internecie:

 • PreOwnedWeddingDresses.com
 • StillWhite .com
 • NearlyNewlywed.com
 • Tradesy.com
 • SellMyWeddingDress .org

W uzupełnieniu do tych miejsc, można próbować sprzedawać suknię z wykorzystaniem lokalnych sprzedaży stoczni lub witryn internetowych Swap Meet w mediach społecznościowych. Wielu narzeczonych przeszukać te strony na okazje, szczególnie dla wszystkich akcesoriów. Jesteś mniej prawdopodobne, aby znaleźć inną narzeczoną w swojej okolicy, który jest po prostu swój rozmiar, a kto chce swoją suknię. Ale jeśli nie, to może zaoszczędzić prowizji.

Twoja opinia

Wiesz co mówią o opinii prawda? Każdy ma jeden. Skoro tak, twoja opinia nie jest prawdopodobnie jednym z cenniejszych rzeczy, które można sprzedać. Jednak opinie są wolne do zdobycia, więc dlaczego nie zarobić trochę pieniędzy od waszego w swoim wolnym czasie.

Sprzedaje swoją opinię w drodze ankiet była okazją do robienia pieniędzy w Internecie za prawie tak długo, jak długo istnieje. Teraz, z telefonu komórkowego do robienia pieniędzy aplikacje to jest łatwiejsze niż kiedykolwiek, aby pieniądze z badań, gdy masz trochę czasu do zabicia; na przykład, gdy czekasz, aby podnieść swoje dziecko w szkole lub na transport publiczny.

Co tak naprawdę sprzedajesz, jest z punktu widzenia kogoś, kto w grupie demograficznej. Po zarejestrowaniu się na wypełnienie ankiety trzeba będzie dać wiele informacji o sobie: lokalizacja, wykształcenia, zainteresowań, przyzwyczajeń zakupowych, wiek, płeć, itd Następnie zostanie dopasowane do badań dotyczących produktów i usług, które są kierowane dla ludzi takich jak Ty. Więc ile ankiet otrzymasz zależy od tego, ile marketerzy interesują atrakcyjne dla ludzi takich jak ty i jak wiele innych, które pasują do demografii robią badania.

Należy pamiętać jednak, niektóre z pułapek podejmowania badań : badania nie zawsze płacić gotówką. Czasami płacą w bony lub kupony. Czasem płacić w punktach lojalnościowych. Są to zazwyczaj zarabiają progi do otrzymywania płatności. Badania online mają również potencjał, aby być oszustw. Aby uniknąć tych oszustw pracy w domu, nie dają karty kredytowej lub numer rachunku bankowego w każdym badaniu. Nie płać za możliwości lub wykazów firm badania. Są zawsze sygnały oszustwa.

Miejsca do podjęcia badań online:

 • InboxDollars .com
 • OpinionOutpost .com
 • SwagBucks .com

swoją wiedzę

Dużo bardziej wartościowe niż Twoim zdaniem jest twoja wiedza. I istnieje wiele różnych sposobów, aby sprzedać swoją wiedzę. Jeśli masz specjalistycznej wiedzy na temat niemal każdego przedmiotu, nie jest na pewno ktoś tam gotów za to zapłacić. Pytanie brzmi, jak rynek i zarabiać na swojej wiedzy.

Możesz:

 • publikowania ebook
 • praca jako nauczyciel internetowym
 • tworzyć własne online, treści e-learningowych na miejscu jak Udemy
 • stworzenie strony internetowej lub blogu lub stać się pisarzem
 • lub zbudować karierę jako niezależny konsultant.

Wszystkie one podjąć inwestycję czasu i pieniędzy, aby ewentualnie opłacać w dłuższej perspektywie. Jednakże, jeśli chcesz szybki początek sprzedaje swoją wiedzę, spróbuj testowania stron internetowych lub odpowiadając na pytania na stronach takich jak PrestoExperts lub Createpool .

Twoje włosy

Rynek dla ludzkiego włosa to wielki biznes, a internet ułatwia prawie każdego, kto ma odpowiedni typ włosów sprzedawać swoje włosy.

Więc jaki jest pożądany typ włosów? To powinno być długie, grube i zdrowe. Długość minimalna wynosi 6 cali, ale im dłużej tym lepiej. Waga jest kluczowym czynnikiem w wartości; Jednak nie może być dokładnie zmierzone aż do włosów jest cięta, tak grubości, mierzonej przez obwód włosa podczas pasmowej może być dobrym wskaźnikiem dla grubości. 1- lub 1,5 cala ogon Kuc to uznać cienkie. Jeśli chodzi o zdrowie, ideałem jest „dziewiczy włosy”, która jest do włosów, które nigdy nie został zabarwiony, prostowane, traktowane chemicznie lub nawet dmuchane suche. Jeśli jesteś palaczem, który może zmniejszyć wartość swoich włosów. Kolor nie jest tak ważny czynnik, ale rzadziej naturalny kolor włosów (np blond i czerwone) tym bardziej cenne, że włosy.

Ile jest wart włosy? Minimalna można się spodziewać na naturalnych włosach jest około 10 $ na cal. Non-virgin włosów może przynieść jak najmniej 5 $ na cal lub może po prostu nie być dla niego rynek. Miejsca, sprzedać włosy w Internecie są targowiska, więc sprzedający kupić ogłoszenia na włosach i kupujący z nimi skontaktować. Zazwyczaj targowiska nie biorą prowizję, ale zapoznać się z warunkami służby uważnie. Oto niektóre z internetowych targowiskach włosów:

 • BuyandSellHair.com
 • OnlineHairAffair.com
 • HairSellOn .com
 • SellHairOnline .com

Mleko matki

Co znajduje się stary jest nowy. Po raz kolejny, że Internet umożliwia nowy spin na starej praktyki. Przed formuła została wynaleziona, kobiety, którzy nie mogli pielęgniarka ich dzieci mogłyby zatrudnić mamkę do zapewnienia pokarmu dla swojego dziecka. To nie zrobił zupełnie ten sam sposób już, ale teraz z piersi Pompy i internet istnieje rynek dla mleka kobiecego. Karmiące piersią może pompować i zamrozić i wysyłają out ich pokarmu i zapłaty za niego.

Oto kilka miejsc do mleka kobiecego sprzedaż on-line:

 • OnlytheBreast .com
 • Mothersmilk.coop
 • BreastMilkShare .com
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *