Jak zostać Modelka

Posted on

Jak zostać Modelka

Najczęstszym pytaniem, że agenci modelowanie i harcerze otrzymują od modeli aspirujących jest „jak mogę stać się modelka?” Nie jest tak dużo informacji w książkach, na stronach internetowych, a wirujący wokół modelowania forach, że może wydawać się bardzo mylące i przytłaczające do nowego modelu, który dopiero zaczynają. Oto pięć prostych kroków, które pomogą Ci zacząć.

Weź kilka podstawowych Snapshots

Na początku, gdy tylko zdjęcia trzeba przedstawić środki modelowania i harcerze są pewne podstawowe migawek. Poszukiwane są miłym twarz strzał, zarówno uśmiecha się i nie uśmiecha, lewych i prawych profili twarzy i ciała, pełnej długości strzału, a tylnym strzał. Zużycie kształtowe ubranie jak skinny jeans lub legginsy i prosty tank top lub t-shirt. Jeśli nie masz na sobie strój kąpielowy, obejmują kilka strzałów swimsuit jak dobrze; albo jednoczęściowy lub dwuczęściowy strój jest w porządku.

Mężczyzna modele trzeba pokazać agenci ich kondycji, więc zaleca się mężczyzna modele nosić pływać pnie lub bokserki lub dżinsowa bez koszuli w co najmniej jednym ze swoich zdjęć.

Pierwsze oceniane przez pełnomocnika lub Professional Model Scout

Wiele nowych modeli rozpocząć poszukiwania, ponieważ ich rodziny i przyjaciół powiedział im powinni modelować, lub że są one najładniejsza dziewczyna lub chłopak w szkole. Niektórzy ludzie mogą nawet wygrał kilka lokalnych konkursów modelowania. Mimo, że jest to dobry początek, to nie zawsze przekładają się na co agencje szukasz. Istotne jest, że masz potencjał modelowania oceniona przez doświadczonego agenta modelu lub scout przed inwestować zbyt dużo czasu i pieniędzy na pogoń. Ten krok może być trochę trudne, ponieważ trudno jest ustalić, czy środek lub zwiad, który ocenia pan ma doświadczenie i wiedzę, aby pomóc.

Wiele nowych modeli okaże się, że żyją oni w mniejszym rynku, gdzie wiele czynników są powiązane z szkolnej modelowanie lub studio fotografii, iw rezultacie, nie może być uzyskanie dokładnej oceny, ponieważ agencja jest bardziej zainteresowany sprzedażą kursy lub sesje zdjęciowe ,

To nie znaczy, że środek nie jest dobre lub że kursy lub zdjęciowych są one oferują są złe; Oznacza to po prostu, że trzeba myśleć o tym, co motywuje ich do powiedzieć, czy można być modelką.

Zbierz jak najwięcej ekspozycji jak to możliwe

Wiele agencji specjalizują się tylko w jednym konkretnym obszarze. Niektórzy mogą reprezentować tylko wysoką modę (Editorial) modele, a inni mogą reprezentować tylko komercyjny, plus-size, drobna lub modeli podrzędnych. Jeśli jedna agencja jest w stanie reprezentować, nie zniechęcaj się; ważne jest, aby uzyskać jak postrzegana przez wielu czynników, jak to możliwe i w sposób rutynowy.

Jeśli mieszkasz w jednym z głównych rynków, może być w stanie uczestniczyć w otwartą rozmowę lub pójść zobaczyć w agencji. Jeśli mieszkasz poza jednym z głównych rynków, najlepszym sposobem, aby uzyskać ekspozycję jest wysyłanie zdjęć do tak wielu agencji, jak to możliwe.

Pierwsze ekspozycji może być czasochłonne i kosztowne przedsięwzięcie bardzo, zwłaszcza jeśli robisz kopie wszystkich zdjęć i ich korespondencji. Koszt druków, kopert i znaczków można szybko dodać do ponad tysiąca dolarów. Innym rozwiązaniem jest e-mail swoje zdjęcia, ale z tysiącami zdjęć są wysłane do agencji modelek na co dzień, to jest im łatwo zgubić się w miksie.

Aby zwiększyć swoje szanse być podpisany przez agencję, pracy z ludźmi, którzy mają doświadczenie i bezpośrednie połączenia do agencji w różnych rynków. ModelScouts.com jest doskonałym miejscem, aby rozpocząć i oferuje najbardziej uzasadniony i opłacalny sposób, aby uzyskać ekspozycję trzeba być postrzegane przez wielu agentów na całym świecie, w najszybszy możliwy sposób.

Znać najlepszy Modeling Market dla Ciebie

Określenie „rynek” odnosi się do różnych lokalizacjach geograficznych, w których modele pracować i zarabiać na życie. Nowy Jork, Los Angeles, Paryżu, Tokio i przykłady najważniejszych rynkach modelowania. Rynek może się również odnosić do kategorii Twój szczególności wygląd wpada, takich jak moda, handlowych, plus lub drobna.

Choć supermodelki widać w dużych magazynach i chodzenia po wybiegach dla najlepszych klientów generalnie pracować w każdym rynku, wiele udanych modeli działają tylko w jednym lub dwóch rynkach. Jeśli nie dostać reprezentowany przez agencję w Nowym Jorku czy Paryżu, można bardzo dobrze być idealny do Tokio, Singapurze, lub innych rynkach azjatyckich. Doświadczony agent może pomóc Wam we właściwym rynku dla danego wygląd.

Bądź wytrwały

Staje się profesjonalny model jest procesem długotrwałym i rzadko zdarza się w ciągu nocy. Nawet modele, którzy mówią: „Ja po prostu idąc ulicą jeden dzień i następnego byłam na okładce Vogue’a” przesadzają. Wiele z dzisiejszych topowych modeli nie podpisał się do agencji z bramy. Supermodelka Gisele Bundchen została odrzucona ponad 40 razy, zanim w końcu podpisał kontrakt z agencją. Bądź pozytywny i pamiętać, że tylko dlatego, że Agencja nie była w stanie reprezentować Cię dzisiaj, to nie znaczy, że nie będzie zainteresowany jutro.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *