Kaip tapti mados modelis

Posted on

Kaip tapti mados modelis

Dažniausiai klausimas, modeliavimo agentai ir skautai gauna iš pretenduojančioms modelių, “Kaip man tapti mados modelis?” Yra tiek daug informacijos knygose, interneto svetainėse ir sukasi aplink modeliavimo forumų, kad jis gali atrodyti labai paini ir neužgožia į naują modelį, kuris tik pradeda. Štai penki paprasti žingsniai, kurie padės jums pradėti.

Paimkite keletą pagrindinių Snapshots

Iš pradžių, tik nuotraukos jums reikia pateikti modeliavimo agentai ir skautai yra keletas pagrindinių vaizdus. Jie ieško gražią veido kulka-tiek šypsosi, o ne šypsosi kairę ir į dešinę profilius savo veido ir kūno, pilno ilgio kardą ir nugaros smūgį. Drabužiai forma aprangą kaip liesas džinsus ar antblauzdžiai ir paprasta bako viršuje arba T-shirt. Jei yra patogūs dėvėti maudymosi kostiumėlį, apima keletą maudymosi kostiumėlį kadrus taip pat; arba vientisinė arba dviejų dalių maudymosi yra gerai.

Vyrai modeliai reikia parodyti agentai savo fitneso lygį, todėl rekomenduojama, kad vyrai modeliai dėvėti plaukti lagaminai arba trumpikes, ar dėvėti džinsus be į bent vieną iš jų nuotraukų marškinėliai.

Gauti įvertino profesionalus modelis atstovas arba Scout

Daug naujų modelių pradėti savo Quest, nes jų šeima ir draugai pasakė jiems, jie turėtų modeliuoti, arba kad jie yra gražiausia mergina ar vaikinas mokykloje. Kai kurie žmonės gali net laimėjo keletą vietinių modeliavimo konkursus. Nors tai yra puiki pradžia, tai nebūtinai išversti į ką agentūros ieško. Labai svarbu, kad jūs gaunate savo modeliavimo galimybes įvertino patyręs modelio agento ar skautas prieš jus investuoti pernelyg daug laiko ir pinigų į savo vykdymo. Šis žingsnis gali gauti šiek tiek sudėtinga, nes sunku nustatyti, ar medžiaga ar skautų kuris vertinant jums turi patirties ir žinių, siekiant padėti jums.

Daug naujų modelių, kad jie gyvena mažesnio rinkos, kurioje daugelis veiksnių yra susijęs su modeliavimo mokyklos ar fotografijos studijoje, ir kaip rezultatas, jie negali būti gauti tikslią vertinimą, nes agentūra yra labiau suinteresuoti parduoti kursus ar fotosesijų ,

Tai nereiškia, kad agentas yra ne geras ar kad kursus arba Fotosesijos jie siūlo yra blogai; tai tiesiog reiškia, kad jums reikia galvoti apie tai, kas motyvuoja juos papasakoti, ar ne, galite būti modeliu.

Gauti kuo daugiau pozicija, kaip įmanoma

Daugelis agentūrų specializuojasi tik vienoje konkrečioje srityje. Kai kurie gali atstovauti tik aukštosios mados (redakcijos) modeliai ir kiti gali atstovauti tik komercinį, plius dydis, smulkus, ar vaikas modelius. Jei viena agentūra negali atstovauti jums, nereikia gauti atkalbinėjo; svarbu gauti matomas kaip daugelio veiksnių, kaip įmanoma ir įprasta tvarka.

Jei gyvenate vienoje iš pagrindinių rinkų, jums gali būti suteikta galimybė dalyvauti atvirą kvietimą arba eikite pamatyti agentūroje. Jei gyvenate ne vienas iš pagrindinių rinkų, geriausias būdas gauti poveikio yra siųsti savo nuotraukas, kaip daug agentūrų, kaip įmanoma.

Kelionė ekspoziciją gali būti labai daug laiko ir brangu stengiasi, ypač jei jūs darysite kopijas visų savo nuotraukas ir juos išsiųsti. Kopijų, vokų ir antspaudų kaina gali greitai pridėti iki daugiau nei tūkstantį dolerių. Kitas variantas yra išsiųsti savo nuotraukas, bet su tūkstančiais nuotraukų buvo išsiųstas modelių agentūras kiekvieną dieną, ji yra lengva juos prarasti mišinį.

Norėdami padidinti jūsų šansai būti pasirašyta įstaigos, dirbti su žmonėmis, kurie turi patirties ir tiesioginį ryšį su agentūrų rinkų įvairovė. ModelScouts.com yra puiki vieta pradėti ir siūlo labiausiai teisėtas ir ekonomiškai efektyvus būdas jums gauti ekspoziciją Jūs turite būti vertinamas daugelio agentų visame pasaulyje, ir greičiausiu būdu.

Žinoti, geriausias modeliavimo rinką You

Terminas “rinka” reiškia įvairių geografinių vietovių, kuriose modeliai dirbti ir užsidirbti pragyvenimui. Niujorkas, Los Andželas, Paryžius ir Tokijas pavyzdžiai pagrindinių modeliavimo rinkose. Rinkos taip pat gali kreiptis į kategorijos Jūsų visų pirma žvilgsnis patenka į, pavyzdžiui, mados, komercinė, plius, ar smulkus.

Nors supermodeliai matote pagrindinių žurnalų ir vaikščioti dėl geriausių klientų takai paprastai dirba kiekvienoje rinkoje, daugelis sėkmingų modelių veikia tik vienoje ar dviejose rinkose. Jei jums nereikia gauti atstovauti Niujorke ar Paryžiuje agentūrai, jums labai gerai galėtų būti puikus Tokijas, Singapūras, ar kitų Azijos rinkų. Patyręs agentas gali padėti nukreipti jus teisinga rinkoje konkrečiu jūsų išvaizdą.

Būkite Patvarūs

Tampa profesionalus modelis yra ilgas procesas ir retai atsitinka naktį. Net modeliai, kurie sako: “Aš tiesiog eidamas gatve vieną dieną ir kitą buvau ant” Vogue “viršelio,” yra perdedu. Daugelis šiandienos geriausių modelių negavau pasirašė sutartį su agentūra iš vartų. Supermodelis Gisele Bündchen buvo pasuko žemyn daugiau nei 40 kartų, kol ji pagaliau buvo pasirašyta su agentūra. Likti teigiamas ir prisiminti, kad tik todėl, kad agentūra buvo negalės atstovauti Jus šiandien, tai nereiškia, kad jie nebus suinteresuoti rytoj.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *