Opis Book Editor pracy: Wynagrodzenie, Umiejętności, & More

Posted on

Opis Book Editor pracy: Wynagrodzenie, Umiejętności, & More


Zarezerwuj redaktorzy zrobić o wiele więcej niż tylko czytać i edytować surowe rękopisy. Są one kluczowym elementem łańcucha dowodzenia w publikacji i mają duży wpływ na której książki są publikowane, a które nie.

Jeśli kochasz książki i uwielbiają czytać, praca jako redaktor może być spełnieniem marzeń. Należy pamiętać, że wiele czasu edytora książki jest spędził przesiewanie rękopisów, które nigdy nie ujrzą światła dziennego. Trzeba być w porządku z przeczytaniu wielu złych piśmie w celu znalezienia kilka klejnotów.

Jedną z najważniejszych rzeczy zrobić, to redaktorzy książki nabyć książki do publikacji. Zwykle redaktorzy książki lub asystenci redakcyjne czytać rękopisów przedstawionych przez pisarzy-niektóre zamówione, najbardziej niechciane-a, na podstawie swojej wiedzy o gatunku i jego potencjalnego rynku, określić, które prace są dobrze dopasowane do ich wydawnictwa.

Chociaż los redaktora nie jest całkowicie zależny od tego, jak wiele bestsellery dostarczane są ludzie, którzy się do przodu w dziedzinie wydawniczej książki niemal zawsze mają kilka popularnych książek pod ich pasów.

Obowiązki i obowiązki

obowiązki redakcyjne mogą się różnić w zależności od wielkości organizacji, jak niektórzy redaktorzy mogą obsłużyć więcej zadań niż inni. Ta praca wymaga zwykle edytor aby wykonać następujące czynności:

 • Nabyć rękopisy do przeglądu
 • Czytać, edytować i zapisywać zawartość tak, że jest poprawny i zrozumiały dla czytelnika
 • Zweryfikować fakty przytoczone w materiale do publikacji
 • Pracować z autorem w celu opracowania treści w zgodzie ze stylem publikacji i polityce redakcyjnej
 • Utrzymać dobre relacje z autorami i innych kluczowych pracowników, takich jak produkcja, asystentów redakcyjnych, korektorów, grafików i pracowników marketingu
 • Śledzić zaplanowanych terminach, aby zapewnić rękopis publikuje na czas
 • Przeglądu i oznaczania dowodów stron i treści online
 • Uczestniczyć w cotygodniowych spotkaniach, przeczytać książkę harmonogramów i omówić wszelkie problemy
 • Pracy z marketingu w celu promowania książki, przesyłając treść zarówno drukowanych i internetowych ogłoszeń

Ważnym aspektem pracy edytora książki jest pielęgnować relacje z autorami. Zarezerwuj redaktorzy często szukają odkryć nowe talenty, publikować je jako niewiadomymi, a następnie kontynuować pracę z nimi jako oni budować większych odbiorców.

Z tego powodu wielu autorów często mają tylko jeden edytor dla całej karierze. Pisarze, którzy mają dobre relacje z redaktorów często wykonać w przypadku zmiany redaktorzy wydawnictw domów na przestrzeni lat. Redaktorzy, którzy pracują z głośnych pisarzy często są bardziej wartościowe dla wydawców, ponieważ zazwyczaj przynoszą dużych klientów z nimi.

Redaktorzy rzadko się uwagę, ale często odgrywają dużą rolę w sukcesach i ścieżek kariery popularnych autorów. Sue Freestone, na przykład, pracował jako redaktor książek dla humorysta Douglas Adams, notoryczny dla brakujących terminów. Freestone musiał utrzymać go na zadania oprócz pomagając mu uzyskać jak najwięcej z jego prozy.

Book Editor Wynagrodzenie

US Bureau of Labor Statistics, 2017 , nie przewiduje odrębną kategorię dla wydawców książek, jednak robi to tytuł pod bardziej ogólny termin Redakcja :

 • Mediana pensja : $ 58770 ($ 28.25 / godzina)
 • Top 10% pensja : $ 114.460 ($ 55.03 / godzina)
 • Dno 10% pensja : $ 30830 ($ 14.82 / godzina)

Wymagania wykształcenie i kwalifikacje

Aby stać się edytor, trzeba będzie następujące wykształcenie i doświadczenie:

 • Wyższe wykształcenie : Większość edytorów mieć co najmniej stopień licencjata, zwykle w języku angielskim, komunikacji, czy dziennikarstwa. Niektóre mają stopnie naukowe, ale nie jest to wymóg. Ważniejsza niż specyfiki edukacji są pasją do czytania i umiejętności do edycji.
 • Doświadczenie : Doświadczenie, w tym staże w wydawnictwach i pracy w innych mediach, takich jak gazety lub czasopisma edytuje-ważne także dla przyszłych redaktorów książki. Ponadto połączenia w świecie wydawniczym, czy do innego edytora lub udanego pisarza, a także może pomóc w swoje szanse na lądowanie pracę jako redaktor książki. Jeśli jesteś zainteresowany w edycji książki, które dotyczą konkretnego tematu, takich jak moda czy jedzenia, trzeba mieć formalnego wykształcenia lub doświadczenia zawodowego w tym obszarze, aby zwiększyć swoje szanse na uzyskanie zatrudniony. Aby rozwijać swoją sieć, możesz dołączyć do profesjonalnych organizacji, takich jak redakcyjnych freelancerów Association (EFA) .

Book Editor Umiejętności i Kompetencji

Aby odnieść sukces redaktor książki, powinny być spełnione następujące wymagania:

 • Umiejętności czytania : Book redaktorzy lubią czytać książki, jak spędzają dużo czasu na czytanie rękopisów.
 • Umiejętności pisania:  Redakcja upewnić się, że wszystko napisane zawartość ma poprawną gramatykę, interpunkcję i składnię. Redaktorzy muszą napisać jasno i logicznie.
 • Umiejętności interpersonalne:  Kluczową umiejętnością jest pielęgnować i utrzymywać dobre relacje z autorami i personelu. Jest to ważne dla taktownie przewodnią autora poprzez rozwój ich tytułu, a także współpracę z innymi pracownikami, aby produkować książki na czas.
 • Wyrok dźwięku : Redakcja musi również określić, czy rękopis jest etyczne i wolne od plagiatu.
 • Szczegół zorientowanych : Redaktorzy mogą pracować na więcej niż jednym projekcie wydawniczym w czasie i trzeba zaplanować swoją pracę, aby upewnić się, że wszystkie książki sprostać ich zaplanowanych terminów. Obejmuje to pozostawanie w kontakcie z autorami i współpracuje z personelem w celu zapewnienia każdy rękopis przechodzi przez proces wydawniczy.

Perspektywy pracy

US Bureau of Labor Statistics twierdzi, że oczekuje się, że niewielkie zmiany aż do 2026 roku, jako nośnik wydruku nadal boryka się z silną presję ze publikacji online zatrudnienie redaktorów. Redaktorzy, którzy przystosowane do mediów internetowych i są wygodne do pisania i pracy z różnych narzędzi elektronicznych i cyfrowych będzie miał przewagę w znalezieniu pracy.

Środowisko pracy

Wiele redaktorzy pracują w biurach, jednak rosnąca liczba praca z domu albo części tygodnia lub na pełny etat. Ci, którzy pracują z domu pełnego czasu potrzebują odpowiedniego sprzętu elektronicznego, takiego jak elektronicznym oprogramowaniu graficznym, skanery i inne urządzenia do komunikacji, aby wykonywać swoją pracę prawidłowo.

Plan pracy

Większość edytorów pełnym wymiarze czasu pracy, a ich rozkłady są zazwyczaj określane przez terminów produkcji oraz rodzaju stanowiska redakcji. Niektórzy redaktorzy żonglować wieloma projektami i radzić sobie z presją Ostateczny termin produkcji, które wymagają ich do pracy w godzinach nadliczbowych, aby sprostać zaplanowanych dat publikacji.

Jak dostać pracę

ZASTOSOWAĆ

Spójrz na zasoby takie jak Rzeczywiście , potwór, a Glassdoor najnowszych ofert pracy.

Znaleźć ochotnika lub stażu OKAZJĘ

Spójrz na stanowiska wolontariuszy lub praktyki w danym obszarze. Na przykład, dzienna Źródło poszukuje redaktorów wolontariuszy do zadań. Ponadto, duże domy wydawnicze, takie jak Penguin / Random House oferują możliwości staży dla tych, którzy kwalifikują się.

DOŁĄCZ organizacja

Dołącz do organizacji, takich jak National Association of Independent Redakcja i pisarzy (NAIEW) lub ACES: Towarzystwa Montaż , aby połączyć się z innymi w tej dziedzinie. Profesjonaliści wydawnicze Network (PPN) wymienia zadania, jak również innych organizacji członkowskich. Można również zapisać się do redakcji Tylko newslettera, aby otrzymywać katalogu zawodowych dla wydawców, jak również aktualnych ofert pracy.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *