Pozostawienie staż Early

Posted on

Pozostawienie staż Early

Należy pozostawić staż? Chociaż moim zdaniem to zwykle, że o ile nie znajdują się następujące 4 kryteria, polecam, jeśli w ogóle możliwe, prąd stażysta powinien starać się pozostać przy stażu do doświadczenia, że ​​daje zdolność do nawiązywania połączeń zawodowych oraz szansą włączenia odpowiednie doświadczenie w ich CV.

Ponieważ wierzę, istnieje kilka dobrych lekcje w scenariuszu, pomyślałam, że piszą o nim tak, że ludzie w podobnych okolicznościach (w tym pracy nie mogą one podstawą) można ocenić, kiedy nadszedł czas, aby zadzwonić przerywa ich stażu lub pracy.

Intern Pytanie

„Teraz moje pytanie brzmi, trzy miesiące nie bardzo przeżywa, czego się spodziewałem i rozmawiać o tym z prezesem więcej niż raz, a rzeczy nie poprawia, to jest czas dla mnie, aby zadzwonić przerywa lub trzymać się mając nadzieję, będzie lepiej? A jeśli mam trzymać go, jak długo należy trzymać się wiedząc, że druga oferta może zniknąć po styczniu?”

W tym przypadku, myślę, że pisarz czyni kilka doskonałych punktów na dlaczego pozostawienie tej praktyki nie byłoby złe. Po pierwsze, ta osoba jest studentem, który miał pracę i robił przyzwoite pieniądze z wielkich korzyści tylko zostawić i realizować to, co myśleliśmy, że będzie ich „praca marzeń” raz oni zakończyli „szkolenie”, które miało formę robiąc staż , Ktoś poszukuje przyszłą pracę i chcą uzyskać ekspozycję na polu rozrywki w Los Angeles, biorąc to zadanie brzmiało jak doskonały pomysł.

Ale w ciągu ostatnich 2 miesięcy, to praktyka okazała się koszmarem. Po pierwsze, wiele obietnic, które zostały wykonane w czasie rozmowy nie były przestrzegane przez przez pracodawcę. Wnioskodawca szukał emocji w następnej pracy wraz z godnej płacy, świadczeń, dobrego środowiska pracy, a także szansę na rozwój w firmie. Aby sytuacja bardziej skomplikowana, skarżący został również wywiad dla innej firmy, która wydawała „niesamowity”, ale nie oferują „blichtru i przepychu” pracy z gwiazd na codzień, więc skończyło się na oddanie tej pracy utrzymać.

Postanowili podjąć staż ponieważ został zapłacony, to obiecał jakąś „blichtru i przepychu”, i ma potencjał do pracy w pełnym wymiarze czasu pracy, gdy staż się skończył. Do rozpaczy przez stażystów, płaca była dość niska i nie zwiększy się znacząco dopiero po kilku rozmowach i następnie ponownie po wzięciu na roli osobistego asystenta, gdy pracownik w pełnym wymiarze czasu został zwolniony. Przyjdź, aby dowiedzieć się 2 poprzednich pracowników robi to samo zadanie zostało również zwolniony. Mieli 10 stażystów w ciągu ostatnich 2 lat i tylko 3 pracowników na liście płac.

Jako osobisty asystent, pracownik jest już znudzony z pracy prowadzenie biura, a aktorka które działają one bezpośrednio ze jest dużo pracy. Były obietnice przyszłych prowizji raz imprezy odbywają się, ale nie było nic nie wspomniano o szkoleniu na temat jak osiągnąć sukces raz struktura prowizji został wprowadzony na miejsce.

Student jest obecnie zmaga się z niską płacą i kłopoty związać koniec z końcem, żyjąc w LA. Pobyt w „ złych praktyk ”, a sobie finansowo nie jest dobrym pomysłem w tym przypadku, zwłaszcza, że nauka wydaje się być minimalne z nieistniejącej ścieżki wzrostu.

Dylemat 

Pisarza tata uważa, że ​​student powinien robić to, co ich zdaniem jest najlepszy, ale mama chce studenta na pobyt, ponieważ czuje, że student posiada prestiżowy tytuł i istnieje możliwość, że będzie lepiej. Podczas gdy czytelnik czuje się dość używane i zdenerwowany, ponieważ firma nie spełnił swoich obietnic i wydaje się, że nie ma potencjał wzrostu z firmą.

Jeśli chcesz dać nam znać, co myślisz, dołącz do nas na forum, aby zobaczyć moją reakcję i daj nam znać, jeśli uważasz, że student powinien zostać czy opuścić swój staż.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *