Możliwości kariery dla komunikacji Degree Grads do rozważenia

Posted on

Możliwości kariery dla komunikacji Degree Grads do rozważenia


Jeśli jesteś zafascynowany, jak można wpłynąć, bawić i informować innych, tworząc najlepszą możliwą zawartość multimedialną dla publiczności, a głównym komunikacji mogą być właśnie dla Ciebie. Communications główne obejmuje wiele dziedzin, w tym   reklamymarketingupublic relations , dziennikarstwie , nadawaniamediów i filmu .

Komunikacja Duże Dowiedz umiejętności

kierunków komunikacji dowiedzieć się, jak ocenić potrzeby i preferencje czytelników, widzów i słuchaczy. Mają kreatywność do opracowania innowacyjnych strategii dla przekazywania swoich wiadomości. Komunikacja kierunków nauczyć się skutecznie pisać na wiele różnych sposobów, w tym twórcze, przekonujący, opisowych i dziennikarskich stylów. korzystają one również zdolność do integrowania zdjęcia, wideo i audio do komunikacji tworzą.

Studenci, którzy w łączności główne nauczyć się planowania, organizowania i realizacji projektów, programów i imprez. Muszą zwracać uwagę na szczegóły, ale jednocześnie rozumieją duży obraz. Ponieważ projekty komunikacyjne są często przedmiotem krytyki i niepowodzenia, koncerny telekomunikacyjne nauczyć się tolerować krytyczne wycen ich pracy i radzenia sobie z mniej niż sukces przedsięwzięcia.

Ostatecznej decyzji o karierze w następstwie poważnej tak różnorodnych jak komunikacja będzie zależał od indywidualnych zainteresowań, umiejętności i wartości, ale oto kilka obiecujących opcji na uwagę.

Możliwości kariery dla komunikacji Majors

Przeglądu niektórych z najlepszych możliwości pracy dla kierunków komunikacyjnych wraz z umiejętności będą potrzebne, aby zatrudniony.

1. Specjaliści public relations

Organizacje wszystkich typów są zaniepokojeni, jak są one postrzegane przez społeczeństwo. kierunków komunikacji są dobrze ustawione, aby myśleć strategicznie o tym, jak wpływają na postrzeganie publicznej za pośrednictwem mediów. Specjaliści PR napisać prasowych, organizowanie konferencji prasowych i innych zdarzeń i przekonać media, że ​​historie o tej organizacji dziennikarskiej zasługi.

Niektórzy przedstawiciele public relations pracować dla public relations, marketingu i agencji reklamowych, które usługi dyżurów różnych klientów. Inni pracują bezpośrednio dla korporacji, agencji rządowych i organizacji non-profit w wydziałach komunikacji, aby uzyskać prawo wiadomości na temat swojego pracodawcy.

Zarobki i praca Outlook: Bureau of Labor Statistics (BLS) szacuje, że specjaliści public relations zarobił średnio $ +59.300 od maja 2017. Zgodnie z BLS, zatrudnienia public relations specjalista wzrośnie o 9% do roku 2026: o tak szybko, jak średnia dla wszystkich zawodów.

2. Spotkanie / Event Planner

Udane imprezy wymagają przekonujące temat i skuteczną promocję w celu przyciągnięcia realną grupę uczestników. kierunków komunikacyjnych są dogodnie usytuowane, aby ocenić interesy grup konsumentów, członkowie organizacji zawodowych i grup interesu, i pakować wydarzeń w atrakcyjny sposób. Mają orientacja szczegół i umiejętności organizacyjne myśleć przez cały proces i rozważyć wszystkie potrzeby prezenterów i uczestników.

planiści zdarzeń może dotknij publicznych umiejętności mówienia opracowane w swoich badaniach komunikacji, aby komunikaty i wprowadzić głośniki w programach. Ich umiejętności pisania pomóc im komponować prasowe, pisać opisy i biografie literatury zdarzeń oraz tworzenie treści online o spotkaniach.

Zarobki i praca Outlook: Spotkanie i zdarzeń planiści zarobił średnio $ 48.230 w maju 2017 roku, zgodnie z BLS . Projekty BLS wzrost o 11% do roku 2026 w zakresie zatrudnienia spotkania i imprezy planistów, szybszy niż średni wskaźnik dla wszystkich zawodów.

3. Funkcjonariusze Absolwentów College i Rozwoju

Alumni oficerowie ocenić potrzeby różnych grup absolwentów i zdarzeń planu, takie jak zjazdy, przyjęcia sieciowych i wydarzeń społecznych, aby utrzymać absolwentów połączenia ich Alma Mater.

Funkcjonariusze rozwojowe badanie potencjalnych dawców i przedstawienie aspektów kolegium, które odpowiadają interesom poszczególnych jednostek.

Zdolność do tworzenia kierunków komunikacyjnych starannie sformułowane i zwięzłe pisemne pomaga oficerowi rozwojowy skutecznie swoich boisk. Rozwój i absolwentów zarówno oficerowie muszą wykonywać wiele finezji społecznej w ich interakcji z absolwentów, rodziców i innych potencjalnych dawców.

Wynagrodzenie: Rzeczywiście szacuje, że większość absolwentów i funkcjonariuszy rozwoju zarobić między $ 55100 i $ 80000.

Planista 4. Mediów

planiści multimedialne muszą zrozumieć surfowanie po Internecie, oglądanie, czytanie, słuchanie i skłonności konsumentów, aby wybrać najlepszy mix mediów dla kampanii reklamowej.

Komunikacja koncerny są jednoznacznie zakwalifikowane do zbadania sposobu grupy demograficzne konsumpcji mediów, aby mogli przewidywać optymalne umieszczenie reklam w programach telewizyjnych / radiowych, stron internetowych, gazet i czasopism i artykułów.

planiści multimedialne dotknij również prezentacji i pisania rozwinięte poprzez studia komunikacyjnych jak smoła oni swoje plany do kolegów reklamowych i kadry kierowniczej.

Wynagrodzenie: PayScale szacuje, że planiści mediów zarobić średnio $ 48830.

5. Social Media Manager

Social media to wszystko o komunikowaniu się z ludźmi interesu. Nie jest niespodzianką, że koncerny telekomunikacyjne, którzy zostali przeszkoleni do analizy wzorców komunikacji, są dobrze wykwalifikowani, aby pomóc organizacjom wykorzystać ich marek w mediach społecznościowych.

Zarządzający social media muszą być dobrzy pisarze, aby tworzyć nowe wiadomości na temat ich organizacji, które będą atrakcyjne dla zwiedzających w obrębie mediów, takich jak Facebook, LinkedIn i Twitter. Muszą też mieć przekonujące zdolności i umiejętności prezentacji rozbić swoje plany kadry i przekonać kolegów i klientów, aby przyczynić się komentarze i inne treści online.

Zarobki i praca Outlook: PayScale szacuje, że średnia płaca dla menedżerów społecznościowych to $ 49.290.

6. Human Resources Specialist

specjalistów zarządzania zasobami ludzkimi są odpowiedzialne za funkcje komunikacyjne intensywnie wewnątrz organizacji, w tym rekrutację pracowników, ukierunkowując nowych pracowników, opracowanie programów szkoleniowych, zasad przekazywania pracowników, kształcenie pracowników na temat korzyści i tworzenie newsletterów pracowniczych.

Pracownicy HR wykorzystywać umiejętności wystąpień publicznych dostarczyć prezentacje aktualnych / przyszłych pracowników i pisania tworzyć instrukcje dla pracowników, komponować treści internetowych i produkować literaturę rekrutacji. Używają werbalne umiejętności komunikacyjne uprawiane przez komunikację głównych pracownikom rada / doradzać i przeprowadzić wywiad kandydatów do pracy.

Zarobki i praca Outlook: BLS szacuje , że średnia pensja specjalisty zasobami ludzkimi w maju 2017 był $ 60350. BLS spodziewać, że prace w tej dziedzinie wzrośnie o 7% do roku 2026, o tak szybko, jak średnia dla wszystkich zawodów.

Reporter 7. firm

Rozprzestrzenianie mediów finansowych i biznesowych otwiera nowe możliwości dla kierunków komunikacyjnych mających interes w biznesie i finansach. Reporterzy Biznes dotknij dziennikarskie umiejętności pisania na pokrycie zmian w przedsiębiorstwach, przemysłu i gospodarki w ogóle, na stronach internetowych, stacji telewizyjnych, gazet i czasopism. Muszą być w stanie przekazać informacji biznesowych w języku zrozumiałym dla ogółu społeczeństwa.

W celu pokrycia historie reporterzy biznesu wykorzystać umiejętności interpersonalne opracowanych przez głównych łączności pielęgnować relacje z wtajemniczonych biznesowych. Muszą mieć zdolność przekonywania, aby przekonać wydawców o żywotności swoich pomysłów dla artykułów.

Wynagrodzenie: PayScale szacuje, że reporterzy biznesu zarabiają średnio $ +45.500.

8. Pedagog Zdrowia

edukatorzy zdrowia oceny problemów i potrzeb grupy docelowej zdrowotne i formułowania programów w celu rozwiązania tych problemów. Kluczowym elementem ich pracy jest zrozumienie postaw i postrzegania ich składników dotyczących problemów zdrowotnych. Muszą rozwijać i obecne warsztaty i seminaria skierowane w stronę widowni. edukatorzy zdrowia produkować treści internetowych i literatury, które będą odwołania się do swoich wyborców.

Organizacyjnych i umiejętności planowania zdarzeń są niezbędne przy koordynowaniu i promowaniu targi zdrowia i innych programów. Werbalne umiejętności komunikacyjne są krytyczne przy doradzaniu studentów, pracowników lub ogółu społeczeństwa w sesji jeden na jeden.

Zarobki i praca Outlook: BLS szacuje , że edukatorzy zdrowia zarobił średnio $ 53.940 z maja 2017 r Praca dla nauczycieli i pracowników służby zdrowia społeczność zdrowia zostały wzrośnie o 16% do roku 2026, znacznie szybciej niż średnia dla wszystkich zawodów.

9. Brand Manager

brand managerowie nadzorować pozycjonowanie produktów i usług w świadomości opinii publicznej. Analizują reakcje konsumentów na swoje produkty w oparciu o czynniki takie jak cena, doświadczenie konsumenta, pakowania i dostępności. brand managerowie nadzorować rozwój kampanii komunikacyjnych intensywnie w tym reklamy, promocji i public relations na celu zwiększenie sprzedaży.

brand managerowie muszą posiadać umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, aby wzbudzić do współpracy z innymi sprzedaży, marketingu i partnerów reklamowych. jest potrzebne, aby oceniać reklamy, reklamy, marketingu i inne kopię krytyczne oko z głównych komunikacyjnym.

Wynagrodzenie: Według PayScale, brand managerowie zarabiają średnio $ 69.770.

10. Przedstawiciel Sprzedaży

Większość kierunków komunikacji nie będzie myślał o sprzedaży jako ewentualnej karierze, kiedy wejdą w college’u. Jednak nauczą wiele umiejętności podczas studiów komunikacji, które mogą doprowadzić do pomyślnego i lukratywną karierę w sprzedaży.

Komunikacja kierunków nauczyć się ocenić preferencje widowni podobnie jak sprzedawca musi być w stanie przewidywać potrzeby swoich klientów. Słowne, pisemne i szersze umiejętności komunikacyjne opanowane przez główną dadzą się  z handlowcem  w celu opracowania i dostarczenia odpowiedniego boiska do różnych rodzajów konsumentów lub przedsiębiorstw.

Zarobki i praca Outlook: Odszkodowanie w tej dziedzinie jest bardzo zróżnicowana przez obszar ostrości sprzedaży. Na przykład, szacuje się, że BLS hurtowych sprzedawców / produkcyjne zarobił średnio $ +69.770 od maja 2017 roku, sprzedawców papierów zarobił $ 63.780, a sprzedawców detalicznych zarobił tylko 23.370 $. BLS szacuje , że możliwości zatrudnienia dla sprzedawców hurtowych i sprzedaży papierów wartościowych mogą liczyć średni wzrost do roku 2026 o 5-6%.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *