Najlepsze Rodzaje lotniska zadania, które dobrze płacą

Posted on

Najlepsze Rodzaje lotniska zadania, które dobrze płacą

Jeśli jesteś zafascynowany podróży samolotem, korzystają z obsługi klienta w środowisku w szybkim tempie, a mieszkasz w dużym mieście, to może warto rozważyć pracy, które umożliwiają pracę w miejscach lotniskowych. Nie tylko można pracować dla linii lotniczych zapewnić stabilne dochody, ale wiele z tych miejsc pracy nawet zapewniają darmowe lub zniżkowe bilety lotnicze dla pracowników. 

Przeglądu niektórych z najlepiej dostępnych miejsc pracy pracy na lotnisku, obowiązków pracy, wynagrodzenia, pracy, perspektyw i najlepszych sposobów, aby znaleźć pracę i dostać wynajętych.

Biletowego / Brama agenta

Biletów i środki brama służyć jako „twarz” linii lotniczych, dla których pracują, pomagając klientom ich rezerwacji lotów i pomagając rozwiązać rosnące problemy ze szczegółami lotu i bagażem. Oni zweryfikować identyfikację pasażerów, kart pokładowych, kwestia wyboru, a bagaż bezpośrednich klientów do kontroli bezpieczeństwa i bram dla odlatujących lotów. Biletów środki muszą być w stanie stanąć na długich odcinkach i toreb wyciąg ciężkich i innych zaznaczonych elementów. 

 • Wynagrodzenie: Według Bureau of Labor Statistics (BLS), środki zarobione średnią płacę $ 17.90 / godz. w maju 2018. W górnej 10% zarobione $ 31.14 / godz. lub więcej, natomiast dolny 10% zarobił $ 11,23 / godz. lub mniej.

Przedstawiciel Biura Obsługi Klienta

Przedstawiciele obsługi klienta dla portów lotniczych lub linii lotniczych rozpatrywać wnioski o specjalnej pomocy przez pasażerów, pasażerowie pomagają śledzić utracony bagaż i dostarczenie informacji na temat usług na lotnisku i uczestniczące linie. Mogą one być przypisane zarówno do biurek obsługi klienta lub call center linii lotniczych. Rozwiązywania problemów, umiejętności i finezji w kontaktach z niezadowolonych pasażerów są wymagane w tej roli.

 • Wynagrodzenie : przedstawicieli obsługi klienta uzyskał średnią płacę $ 16.23 / godz. w maju 2018 roku, zgodnie z BLS. Najniższy 10% zarobił około $ +10,65 / godz., A najwyższa 10% zarobione $ 26.69 / godz. albo więcej.
 • Praca Outlook: Zgodnie z BLS, zatrudnienia przedstawicieli obsługi klienta ma wzrosnąć o 5% od 2016 do 2026 roku, o tak szybko, jak średnia dla wszystkich zawodów.

Flight Attendant

stewardes witać pasażerów na pokład loty, kierować je na swoich miejscach, a nadzorować umieszczenie carry-on przedmiotów. Po komunikuje się z obsługą naziemną, aby upewnić się, że wszyscy pasażerowie wsiedli zostały one przeglądu protokołów bezpieczeństwa i upewnij się, że pasażerowie są zgodne z przepisami prawa lotniczego. Oni także uspokajające pasażerowie nerwowego lub zagrożonych, rozwiązywanie konfliktów w czasie lotu i serwowania posiłków i napojów. Konieczna jest elastyczność w tej roli, ponieważ stewardes są często wymagane do zmiennych harmonogramów pracy i mogą być przypisane do lotów nocnych.

Staje stewardesę może być świetnym rozwiązaniem kariery dla osób energicznych, zorientowanych na usługi klientów, którzy nie chcą, aby kontynuować wykształcenie. Zazwyczaj wymagane jest tylko maturę; linie lotnicze specjalistyczne szkolenia prowadzące do certyfikacji przez Federal Aviation Administration (FAA).

 • Wynagrodzenie: Mediana rocznego wynagrodzenia dla stewardes był $ +56.000 w maju 2018. Najniższy 10% zarobił około $ 28950, a najwyższa 10% zarobił $ +80.870 lub więcej.
 • Praca Outlook: Zgodnie z BLS, zatrudnienia stewardes ma wzrosnąć o 10% od 2016 do 2026 roku, szybciej niż średnia dla wszystkich zawodów.

Samoloty i awionika Sprzęt i Technik mechanik

Samoloty mechanika naprawa i wykonywania zaplanowanych prac konserwacyjnych samolotów. Oni diagnozowania problemów mechanicznych lub elektrycznych, zidentyfikować i wymienić uszkodzone części, listy kontrolne, problemy bezpieczeństwa przegląd dokumentu, a rejestry konserwacji aktualizacji. Awioniki technicy przetestować za pomocą instrumentów elektronicznych testerów obwodzie, oscyloskopów i woltomierze, interpretacji badań w locie, oni nabyć do diagnozowania usterek i problemów z wydajnością. zmontować one również składniki, takie jak kontrole elektrycznych i skrzynek połączeniowych i zainstalować oprogramowanie.

 • Zarobki : mediana rocznego wynagrodzenia dla mechaników samolotowych i techników była $ +63.060 w maju 2018. Najniższy 10% zarobił około $ 36.760, a najwyższa 10% zarobione $ 97.820 lub więcej. Mediana rocznego wynagrodzenia dla techników awioniki był nieco wyższy: $ 64140 w maju 2018. Najniższy 10% zarobił około $ 39940, a najwyższa 10% zarobione $ 94.710 lub więcej.
 • Praca Outlook: BLS stwierdza, że ogólna zatrudnienie samolotów i urządzeń awioniki mechaników i techników przewiduje się wzrost o 5% od 2016 do 2026 roku, o tak szybko, jak średnia dla wszystkich zawodów.

Kontroler ruchu powietrznego

Kontrolerzy ruchu lotniczego trzymać wysoko wyspecjalizowane stanowiska i musi wypełnić intensywne szkolenia technicznego w celu dokładnego śledzenia aktywności powietrza i dyktować tras, aby zapewnić bezpieczny transport lotniczy. kontrolują ruch naziemnej na lotniskach, a także nadzorowanie startu i lądowania samolotów. kontrolerzy ruchu lotniczego komunikować z pilotów o pogodzie i stabilności powietrze warunków ich tras. Używają radarowe, komputery lub wizualnych odniesień do monitorowania i kierowania ruchem samolotów na niebie i ziemi ruch na lotniskach. kontrolerzy ruchu lotniczego muszą pracować pod presją i pomyśleć jak szybko pojawiają się problemy.

 • Wynagrodzenie: Mediana rocznego wynagrodzenia dla kontrolerów ruchu lotniczego była $ 124.540 w maju 2018. Najniższy 10% zarobił około $ 68.090, a najwyższa 10% zarobił $ 178650 lub więcej.
 • Praca Outlook: Zgodnie z BLS, zatrudnienie kontrolerów ruchu lotniczego ma wzrosnąć o 3% od 2016 do 2026 roku, wolniej niż średnia dla wszystkich zawodów.

Airfield Operations Specialist

Airfield operacji specjaliści zapewnienia bezpiecznego startu i lądowania samolotów komercyjnych i wojskowych. Ich codziennych obowiązków należy współpraca między kontrolą ruchu lotniczego i personelu obsługi, używając lądowania lotniskowej i pomoce nawigacyjne wysyłką samolotów. Oni także wdrożenie procedur bezpieczeństwa Airfield i monitorować i utrzymywać zapisy lotu.

 • Wynagrodzenie: Mediana płac godzinowych za operacje lotniskowe specjalistów był $ 25.10 w maju 2018. Najniższy 10% zarobione $ 13.35 / h, a najwyższa 10% średnio około $ 44.10 / godz..

Transportation Security Officer

Według Transportation Security Administration, oficerowie bezpieczeństwa transportu prowadzenia badań przesiewowych bezpieczeństwo pasażerów, bagażu, ładunku i na lotniskach, aby uniknąć śmiertelnych lub niebezpiecznych przedmiotów z transportowanych na pokładzie samolotu. 

oficerów bezpieczeństwa transportu są mistrzami w urządzeniach bezpieczeństwa operacyjnego jak aparatury rentgenowskiej i zaawansowanej technologii obrazowania przy badaniu przesiewowym punktów kontrolnych. Muszą posiadać silne umiejętności komunikacyjne, a także zdolność do pracy z pasażerów z różnych środowisk.

 • Wynagrodzenie : Zgodnie z BLS, przesiewacze bezpieczeństwa transportu uzyskał średnią stawkę godzinową w wysokości $ 20.13 / godz. w maju 2018. Najniższy 10% zarobił około $ 16.66 / godz., a najwyższa 10% zarobił około $ 23.65 / godz.

Airline Przeładunek towarów Inspektorem 

Linia lotnicza cargo obchodzenia nadzorcze nadzorują gruntowych załogi portu lotniczego w załadunku, rozładunku, zabezpieczenie i inscenizacji towarowym statkiem powietrznym oraz bagażu. Muszą mieć dobre polecenia logiki i obliczeń matematycznych, gdyż są one niezbędne w celu określenia statku powietrznego środek ciężkości i koordynować bezpiecznego przechowywania ładunku. Mogą również zostać wezwany do służby na załóg lotniczych, ładunku rączką w locie, i pasażerów na krótkich procedur awaryjnych i bezpieczeństwa. 

 • Wynagrodzenie: Airline przeładunków nadzorcy uzyskał średnią stawkę godzinową w wysokości $ 23.37 / godz. w maju 2018. Najniższy 10% zarobił około $ 16,00 / godz. Najwyższy 10% zarobione $ 41.09 lub więcej.

Pilot

Lotniczych i pilotów komercyjnych startu, lot, samoloty i helikoptery lądowe lub po ścisłych wytycznych określonych przez Federal Aviation Administration. Ich obowiązki obejmują ocenę stanu statku powietrznego przed i po każdym locie, określając jego granice Wagi i, i sprawdzeniu, że jej poziom paliwa są wystarczające. Piloci także stale sprawdzać i reagować na zmieniające się warunki pogodowe i komunikować planów lotu i zmian do kontroli ruchu lotniczego.

 • Wynagrodzenie: Mediana rocznego wynagrodzenia dla pilotów linii lotniczych, copilots i inżynierów lotniczych było $ 140340 w maju 2018. Najniższy 10% zarobiłem mniej niż $ 65690, a najwyższy 10% zarobił ponad $ +208.000. Mediana rocznego wynagrodzenia dla pilotów komercyjnych był $ 82240 w maju 2018. Najniższy 10% zarobił około $ +44.660, a najwyższa 10% zarobił ponad $ +160.480.
 • Praca Outlook: Ogółem zatrudnienie lotniczych i pilotów komercyjnych ma wzrosnąć o 4% od 2016 do 2026 roku, wolniej niż średnia dla wszystkich zawodów.

Food Service Workers

Pracownicy placówki gastronomiczne działają restauracje i koncesje żywności na lotnisku. Gotują i przygotowanie elementów menu, półki zdjęcia, czekać na klientów lub odbierać rozkazy, tabele autobusowe, oczyścić teren restauracji i kuchni, obsługi kas i akceptować płatności. 

 • Wynagrodzenie: Mediana płac godzinowych do żywności i napojów dla dobra i pokrewni był $ 10.45 / godz. w maju 2018. Najniższy 10% zarobiłem mniej niż $ 8,34 / godz., a najwyższa 10% zarobił ponad $ 14.26 / godz.
 • Praca Outlook: Ogółem zatrudnienie żywności i napojów dla dobra i pokrewni ma wzrosnąć o 14% od 2016 do 2026 roku, szybciej niż średnia dla wszystkich zawodów. 

Pracownicy sprzedaży detalicznej

Szeroka gama detalicznych, sklepów odzieżowych i dar powstały na wielu lotniskach w big-name detaliści starają się przyciągnąć uwagę i biznesu pasażerów z czasem na ich rękach. Detalicznej półki pracownicy sprzedaży akcji i kiosków, organizuje wystawy, rekomendacje marka produktów do klientów i sprzedaży procesie. 

 • Wynagrodzenie: Mediana płac godzinowych dla sprzedawców detalicznych był $ 11.63 / godz. w maju 2018. Najniższy 10% zarobiłem mniej niż $ 8,85 / godz., a najwyższa 10% zarobił ponad $ 19.96 / godz.
 • Praca Outlook: Ogółem zatrudnienie pracowników sprzedaży detalicznej ma wzrosnąć o 2% od 2016 do 2026 roku, wolniej niż średnia dla wszystkich zawodów.

Transportery dla wózków i ludzie Movers

Lotniska zatrudnić personel do pomocy pasażerom niepełnosprawnym poruszać się po lotniskach i dostępu płaszczyznach. Operatorzy wózków spotkać patronów i ich transport do iz bramy na lotnisko. Ludzie przeprowadzki działać Transportery dla osób transportowych lub małych grup pasażerów. 

 • Wynagrodzenie: Czasem określany jako asystenci lotnisko pasażerskie, transportery średnio około $ +11,00 / godz. według Glassdoor.com, ale można znacznie więcej zarobić w wskazówki, szczególnie jeśli angażują klientów. 

Gdzie szukać ofert pracy

Linie zareklamować swoją pracę w różnych miejscach. Aby znaleźć możliwości rozwoju zawodowego, odwiedź sekcję zatrudnienia lotniczych i lotnisk stronach internetowych, aby znaleźć aktualnych ofert. Można też szukać słów kluczowych, takich jak „linie” lub „lotnisko” na najlepszych miejscach pracy takich jak Indeed.com. Dla niektórych zadań, jak te z Transportation Security Administration (TSA), można stosować bezpośrednio na stronie internetowej rekrutacji. 

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *