Staje się Paralegal – Potrzeba umiejętności, aby odnieść sukces jako Paralegal

Posted on

Staje się Paralegal - Potrzeba umiejętności, aby odnieść sukces jako Paralegal

Poniższa lista przedstawia osiem najlepszych umiejętności paralegal niezbędnych do osiągnięcia sukcesu. Opanowanie tych kompetencji kluczowych może pomóc awansować w pracy i zyskać przewagę konkurencyjną w dzisiejszym rynku prawnym.

Komunikacja

Efektywna komunikacja jest podstawą do praktyki prawniczej. Czy wywiadów nowego klienta, kontaktując się z ekspertem, biorąc oświadczenie świadka, planowanie reportera sądowego lub omawiania kontrakt z nadzorującym pełnomocnictwa, do 80% swojego dnia poświęca komunikacji z innymi. Jako prawnika prawej strony paralegals służyć jako łącznik między klientami, ekspertami, sprzedawców, sprzeciw rady i innymi stronami sporu lub transakcji. W związku z tym, zdolność do komunikowania się wyraźnie i skutecznie jest istotnym paralegal umiejętności.

Pisanie

Najwyższej klasy umiejętności pisania są niezbędne do niemal każdej pozycji asystentów prawnych. paralegals sądowe opracowania korespondencji, pism procesowych, wniosków, odkrycie, majtki, memoranda prawnych i innych dokumentów, począwszy od prostych do złożonych. Transakcyjne paralegals projektów uchwał, umów, kontraktów i powiązanych dokumentów. Ponieważ pismo jest integralną funkcją Asystent, paralegals którzy opanowali sztukę jasny, zwięzły i przekonujący Korespondencję będzie się odróżnić od swoich rówieśników.

Umiejętności badawcze i śledcze

Badania inny rdzeń Asystent umiejętności. Oprócz opanowania tradycyjnych metod badawczych prawnych, paralegals musi stać się biegły w naukowych i badawczych Internet prawnej baz danych, takich Westlaw i Lexis / Nexis. Paralegals musi również nauczyć się analizować przypadków fakty i prawidłowo zacytować władzę prawną. Stałe umiejętności dochodzeniowe w kontekstach cywilnych, karnych i transakcyjnych są również niezbędne do tropienia dokumentacji medycznej, dowodów, dokumentów i świadków.

Technologia Umiejętności

umiejętności technologiczne są jednym z najbardziej rozchwytywanych paralegal umiejętności w dzisiejszym rynku prawnym. Ponieważ technologia przenika każdy aspekt praktyki prawniczej, paralegals musi opanować rosnącą tablicę edytory tekstu, arkusze kalkulacyjne, bazy danych, telekomunikacji, prezentacji i prawnej oprogramowania badawczego. Paralegals często pobierana z dokonywania zakupów technologicznych w ich kancelarii lub działu prawnego. Technologia prawny również doprowadziły do ​​nowych nisz paralegal – wsparcie sporów i e-discovery. Paralegals którzy wprowadzają zaawansowanych umiejętności technologicznych do stołu mają przewagę konkurencyjną na rynku prawnym.

Organizacja

Prawnicy polegać na paralegals do porządku doprowadzić do ich spraw i plików w sprawach cywilnych, karnych i transakcyjnych. spory dokument intensywnie i transakcji korporacyjnych generować ogromne ilości dokumentów i danych. W związku z tym zdolność do sortowania, indeksu, kategoryzować, porządku, manipulowania i organizowania tych informacji jest podstawowym paralegal umiejętności. Oprócz organizowania fizyczne dokumenty, eksponaty oraz dowody, paralegals musi opanować aplikacji technologicznych i baz danych, które pomagają w zarządzaniu dane związane z daną sprawą.

Wielozadaniowość

Rzadko są paralegals przypisane do jednego przypadku, umowa lub zadania. W świecie rzeczywistym, paralegals muszą pogodzić wiele zadań jednocześnie i równoważyć konkurujące priorytety. Na przykład, paralegal spory mogą przesłuchać świadka, e-mail klienta, przeszkolić współpracownika na nowej bazie danych i badać problem prawny w tym samym bloku jedno-godzinnego czasu. Najbardziej udane paralegals można myśleć elastycznie, priorytety i zadania zrównoważyć wymagania wielu przełożonych i klientów.

Praca w zespole

Praca zespołowa jest kolejnym podstawowym paralegal umiejętności. Świadczenie usług prawnych jest na tyle skomplikowane, że zespół z wielu umiejętności jest konieczne, aby zapewnić jakość i efektywne kosztowo usługi. Ponadto, ponieważ przepisy dotyczące nieuprawnionego praktykę prawa wymagają paralegals do pracy pod nadzorem prawnika, praca zespołowa jest integralną asystentów prawnych praktyce. Paralegals są częścią większego zespołu prawnego w ich organizacji, które mogą obejmować współpracowników, partnerów, kolegów paralegals, sekretarzy prawnych i innych. Paralegals musi również pracować wspólnie z podmiotami zewnętrznymi, w tym klientów, sprzeciw rady, ekspertów i producentów.

Dbałość o szczegóły

Choć prawnicy często koncentruje się na wielki obraz, szczegóły spaść do asystentów prawnych. Asystent zadania, takie jak sprawdzanie cytować (weryfikacja władzę prawną w majtkach i notatek), przegląd dokumentów, zarządzanie wystawowa i wymagają żmudnych poszukiwań tytułowych uwagę na każdy szczegół. Zarządzanie logistyczne zawiłości przygotowuje się do procesu lub zamknięcie wymaga również skupić się na wielu szczegółach od numeracji eksponatów i budżetów podwójnej kontroli do śledzenia dat sądzie i złożenia terminów.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *