Sprzedaż Kariera: Tworzenie CV dla Sales Jobs

Posted on

Sprzedaż Kariera: Tworzenie CV dla Sales Jobs

Większość ludzi posiada aktualne CV, które wymienia ich cele, doświadczenie, wykształcenie i pozornie obowiązkowe „referencje urządzone na żądanie” tagline. Przy tak wielu myśliwych pracy przy użyciu wspólnego CV formatu, zatrudnianie menedżerów są zmuszeni albo do filtra przez powódź nadesłanych CV lub szukać, który wyróżnia.

Jedna czy wiele?

Osoby poszukujące pracy , którzy aktywnie poszukują stanowiska sprzedaży i którzy planują wysłać kilka kopii swojego CV najprawdopodobniej używać jednego CV. Ten polerowane i profesjonalny życiorys powinny zapewnić ogólne informacje, które podkreśla Kandydaci umiejętności, doświadczenie i wykształcenie, które będzie odwołanie do kierownika ogólnego rekrutacji. Innymi słowy, wznawia rozesłane do wielu firm są wanilia. Nie są one dostosowane do konkretnego stanowiska lub firmy konkretnego.

CV ogólne są przekazywane z zamiarem uzyskania jak wielu wywiadów , jak to możliwe już od wielu firm, jak to możliwe.

Osoby poszukujące pracy, którzy podejmują bardziej ukierunkowane podejście będzie znaczne korzyści z posiadania CV szablonowe, który jest dostosowany do każdej firmie resume jest przedstawione. Każde CV podaje swój „smak” i nie jest przeznaczony do odwołania się do dyrektora generalnego rekrutacji, ale do konkretnego menedżerowi.

To ukierunkowane podejście jest często to, co sprawia, że ​​CV wyróżniać się z tłumu.

Dostosowywanie CV

Chyba że planujesz wysyłając kopię swojego CV do każdej firmy, które mogą lub nie mogą mieć otworów dla profesjonalistów sprzedaży, wyniki poprawią się drastycznie, jeśli wysyłasz CV dostosowanego do indywidualnych pracodawców. Aby to zrobić, trzeba zacząć pisać swoje CV z badań. Na przykład, jeśli dowiesz się, że ABC Sales Enterprises posiada otwór dla Account Executive oraz  badania wynika, że ABC jest od rodzaju spółki, dla których chcesz korzystać z pracy, pierwszym etapem badań będzie dowiedzieć się dokładnie, co konto reprezentatywny dla ABC będzie sprzedawać, komu sprzedać i gdzie sprzedać.

Gdy masz solidne zrozumienie co za roboczego wykonawczy konto dla ABC robi, że nadszedł czas, by stworzyć swoje CV. Twoim celem powinno być kierowanie całą zawartość w CV kierunku co menedżerowi dla ABC będzie szukają w CV.

Na przykład, jeśli pasuje do edukacji w dobrze czym jest przedstawicielem handlowym ABC najprawdopodobniej mieć, upewnij się podkreślić swoje wykształcenie. Jeśli jednak twoje doświadczenie sprzedaży nie zgadza się bardzo dobrze, trzeba ruszyć i podkreślić, jak umiejętności, których nauczyłeś się podczas doświadczenia w sprzedaży dobrze dopasować się do stanowiska sprzedaży w ABC.

Wszystko, co można umieścić na swoich potrzeb CV do sensu i być związane z pozycji, do której się ubiegasz. Budowanie CV sprzedaży w ten sposób sprawia, że efekt końcowy, CV, potężnym narzędziem sprzedaży. Niech wasza  praca szukając konkurencja składania CV szablonowe i sprawiają, że wyróżnia się z tłumu.

Złożenie spersonalizowanego CV

Po CV jest dostosowany, prawdopodobnie będziesz chciał mieć pewność, że dostanie się do właściwych rąk. Choć może po prostu śledzić wszelkie streszczenia składania wytyczne, że firma daje, robi tak wyląduje tylko swoje CV w stosie innych otrzymanych CV. Lepszym rozwiązaniem jest przekazanie dostarczyć swoje CV do kierownika rekrutacji. Jeśli nie jest to możliwe, należy zadzwonić do firmy i dowiedzieć się nazwisko kierownika zatrudniania, najlepszym sposobem, aby skontaktować się z nią i jej adres kontaktowy.

Następnie zrobić rozeznanie z użytkowania sieci i stron takich jak LinkedIn , aby dowiedzieć się więcej o kierownika rekrutacji. Może to daje dodatkowe informacje, które inspiruje do zmieniać swoje CV jeszcze raz lub może dać Ci pomysłów, jak spreparować swój list motywacyjny, aby uchwycić menedżerowi uwagę. Im bardziej dostosowane można uczynić cały proces, tym lepiej.

Gdy już wiemy, kto będzie czytać swoje CV, jak najlepiej dostać swoje CV w ich ręce i wiedzieć jak można o decydenta, wyślij swoje CV dostosowane bezpośrednio do tej osoby. Po zakończeniu, należy przejść do następnej okazji pracy i powtórz cały proces jeszcze raz.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *