Wskazówki dla undergrads poszukujących kariery sportowej Job

Posted on

Wskazówki dla undergrads poszukujących kariery sportowej Job

Kariera w sporcie jest uważany wymarzona praca dla wielu ludzi, i istnieje wiele ścieżek do pola. Kiedy ludzie myślą o sporcie, często myślą o sportowców, ale istnieje wiele innych zadań, które istnieją do wspierania tych sportowców lub ich lub zespoły lub lig, które reprezentują promować.

Chociaż istnieje wiele różnych rodzajów pracy, jest to pole konkurencyjny. Ci, którzy będą mieli największe sukcesy coraz nogę w drzwi i postępów często są ci, którzy zaczynają położyć podwaliny dla ich kariery w college’u.

Rodzaje sportów Kariera

Działalność sportowa jest szeroka, a prawie każde pole profesjonalny może być podłączony do sportu w jakiś sposób. Niektóre z najczęstszych dróg obejmują:

  • Operacje gospodarcze: zespoły sportowe i lig sportowych, bez względu na to jak duże lub małe operacje, wciąż są firmy i muszą być jako takie. Oznacza to, że potrzebujemy księgowych, księgowych, administratorów i więcej. Na najwyższych szczeblach, którzy pracują z numerami muszą być biegli w zrozumieniu konkretnych kwestii, takich jak czapki płac i umów zawodowych. Na najniższym poziomie, doświadczenie w pozyskiwaniu funduszy i uzyskanie przez z ograniczonych zasobów jest cenne.
  • Zarządzanie Sport: Jest to szeroka kategoria może wahać się od dyrektorów szkół sportowych całą drogę aż do ogólnych menedżerów dużych franchising sportu zawodowego. Obejmuje ona również agentów, którzy reprezentują sportowców, i to nie jest niczym niezwykłym dla nich, aby stopni prawem.
  • Marketing / Public relations: Aby bilety sprzedaje, drużyn sportowych muszą konkurować z innymi opcjami rozrywkowych w swoich rynkach oprócz innych drużyn sportowych. Reklama zespół i jego graczy jest duża część tego, i doświadczeni specjaliści w dziedzinie marketingu może się zdarzyć.
  • Dziennikarstwo / nadawania: Większość dziennikarzy nie działają dla drużyn sportowych, ale dla agencji informacyjnych, które pokrywają zespoły. Jednak nadawcy zwykle są stosowane przez zespoły, a to nie jest też niczym niezwykłym dla dziennikarzy drukowania przesunąć na bok public relations w biznesie i pracy dla zespołu lub gniazdka prasowej ligi własnością.
  • Zdrowie: Główne profesjonalnych drużyn sportowych mają własne zespołu lekarzy, którzy są lekarze, którzy specjalizują się w medycynie sportowej. Dodatkowo, wielu fizjoterapeutów działać konkretnie sportowców.
  • Coaching / zwiad: Większość trenerzy i skauci są byli zawodnicy, ale nie są one koniecznie graczy, którzy rywalizowali na najwyższych poziomach. Niektóre z nich są, ale wielu sportowców, którzy są przesunięte do tych ról raz zdali sobie sprawę, ich dni bawić się skończyły.

College Doświadczenie / Praktyki

Kariery sportowe często zaczynają się w college’u. Większość uczelni wydziałów sportowiec zatrudnić studentów do pracy entry-level pracy w swoich biurach lub w ich sportowych działów informatycznych, które specjalizują się w dostarczaniu szczegółowych informacji do lokalnych punktów informacyjnych na temat zespołów i sportowców. Praca dostępna także dla dziennikarzy, studentów i uczniów są nadawcami w studenckich prowadzony gazet, stacji radiowych lub stacji telewizyjnych. Kolegia z programów sportowych medycyny często pomaga zespołom pracowników z trenerów sportowych.

Poza kampusem, drużyn sportowych minor league regularnie zatrudnić stażystów podobnych ról z ich franchising, podobnie jak otaczający organizacje wiadomości lub oddziałów rozgłoszeniowych, że zespoły obszar pokrywa College. Jest często spółdzielnia układ między pobliskich instytucji i uczelni, które mogą dostarczyć stażystów regularnie.

Networking i Budowanie zaufania

Jest ogólnie większa stabilność pracy z wydziałów uczelni sportowych niż jest z profesjonalnych drużyn sportowych. Business- i stanowiskach związanych z marketingiem mogą być względnie stabilny z profesjonalnymi zespołami, ale nie może być obrót z dużą ilością stanowisk ze względu na efekt domina z nowym kierownictwem lub nowych trenerów jest zatrudniony co kilka lat. Nowi dyrektorzy często jak zatrudnić osoby, które już znasz i którym ufasz, i to samo dotyczy również trenerów, którzy mają coś do powiedzenia, kto zostaje zatrudniony jako trenerów i innych podobnych miejscach.

Część jest udaną pracę w sporcie jest rozwijanie relacji z tych, które już w biznesie i zdobywanie ich zaufania. Ustanowienie tych relacji często zaczyna się kroki dziecka. Na przykład, fizjoterapeuta pracujący w klinice może zdobyć garść lojalnych pacjentów. Jeden z tych pacjentów może być podłączona do kogoś z lokalnym college’u lub mniejszym pro zespół, który stawia w dobrym słowem dla tego fizjoterapeuta. To może prowadzić do okazją do pracy z niektórych zawodników zespołu, a może nawet stanowisko w pełnym wymiarze czasu w dół drogi.

począwszy Małe

Kiedy ludzie myślą o drużynach sportowych, często myślę o najważniejszych lig zawodowych i głównych programów uczelni, ale większość zespołów występują na znacznie mniejszą skalę. Major League Baseball i National Hockey League oba mają rozbudowane systemy drobne League, a szkoły Wydział I stanowią mniej niż jedna trzecia programów sportowych w NCAA. Innymi słowy, kariera w sporcie jest najbardziej prawdopodobne, aby rozpocząć z małym college’u lub zespół moll ligi niskiego poziomu w małym miasteczku.

Key Takeaways

  • Drużyny sportowe potrzebują specjalistów z szerokiego zakresu dziedzin.
  • Droga do kariery w sporcie rozpoczyna się w college’u.
  • Będąc sportowcem nie jest konieczne, ale to nie pomaga w niektórych pozycjach.
  • Pierwsze zadania oczekiwać, aby być z małych szkół lub drobne profesjonalnych drużyn sportowych.

Athletic Doświadczenie

Zadania gdzie sportowiec doświadczenie często jest konieczne, aby uzyskać stopę w drzwi są coachingu lub zwiad. Jeśli nie z innego powodu, to trudno trener lub zwiadowca być skuteczne, jeśli nie grali w grę, gdzie są one do życia. Jak dobrze, to też byłoby trudne dla kogoś, kto nie grał w grę, aby zdobyć zaufanie i szacunek graczy lub innych trenerów i zwiadowcy.

Będąc sportowcem obecnie lub w przeszłości nie jest koniecznością dla większości innych miejsc pracy, ale jest to korzystne. Nawet jako amator niskiego poziomu, będąc konkurencyjny biegacz, gracz w golfa lub tenisa, na przykład, pomaga rozwijać zrozumienie zaangażowania i umiejętności niezbędnych dla sportowców na przednich zespołów wspieranych przez sztaby biurowych.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *