Opis sport agencie pracy: Wynagrodzenie, Umiejętności, & More

Posted on

agentów sportowych reprezentować interesy sportowców, szczególnie w negocjacjach kontraktowych. Obsługują one również sponsoring, public relations, i planowania finansowego. Zawodowi sportowcy często rejestrują swoje pierwsze profesjonalne kontrakty w swoich późnych nastolatków lub na początku lat 20. i rzadko mają doświadczenie lub wykształcenie, aby w pełni zrozumieć zawiłości prawnych. W przypadku sportowców głośnych, umowy te często są dla setek tysięcy lub milionów dolarów, a sportowcy potrzebują obsługi tych finansów wskazówek.

Obowiązki agenta sportowego i obowiązki

agentów sportowych muszą być biegli w następujących zadań, aby odnieść sukces w swojej pracy:

  • negocjacyjne
  • Mając wiedzę ekspertów sportowych swoich klientów
  • Zbieranie danych
  • analiza statystyk
  • Gorące
  • sieci
  • Zdolności kupieckie

Największą odpowiedzialność za agentów sportowych zazwyczaj negocjuje kontrakty dla graczy, które reprezentują. Aby to zrobić skutecznie, agenci potrzebują, aby w pełni zrozumieć wartość swoich klientów na rynku, co oznacza, wiedząc, sportu, a także ogólnych menedżerów lub innych pracowników zespołu negocjacyjnego po drugiej stronie stołu.

Środki muszą być w stanie zidentyfikować porównywalnych graczy, których umowy może służyć jako punkt odniesienia do tego, co ich klienci poszukują. agentów sportowych powinien być w stanie przedstawić kompletnych analiz statystycznych, które pokazują ich klienci zasługują na umowach oni szukają.

Pod wieloma względami, agenci sprzedają warto ich klientów do drużyn w ligach, gdzie grają i znaleźć ogólne menedżerów w tych lig, którzy cenią to, co oferują swoim klientom. Ta wartość jest w formie zabawy na boisku, sąd lub lodu, a to także jest w formie potencjał marketingowy dla zespołu. Popularnym lub udane gracz może zwiększyć sprzedaż biletów lub sprzedaży Jersey. Środek może również pomóc graczom zwiększyć swoje dochody poprzez adnotacje.

Sport Wynagrodzenie agenta

Chociaż kilka środki można zarobić miliony sportowców reprezentujących głośnych którzy dziesiątki znak kontrakty warte miliony dolarów, większość agentów pracują z zawodników na mniejszą skalę.

  • Mediana rocznego wynagrodzenia: $ 59829
  • Top 10% rocznego wynagrodzenia: $ 90.000
  • Dno 10% Roczne Wynagrodzenie: $ 27000

Źródło: Payscale.com

Edukacja, szkolenia, certyfikacji i

Zamówienia mogą być skomplikowane, więc środki muszą mieć doświadczenie prawną i finansową oraz umiejętności do dokumentów rzemieślniczych, które najlepiej pasują potrzeb swoich klientów. agentów sportowych pochodzą z różnych środowisk.

  • Wykształcenie: Choć nie do końca jest to konieczne, stopień prawo często jest najlepsza droga do kariery jako agenta sportowego. Ponieważ negocjacje umowy są tak ważnym aspektem pracy, ważne jest, aby środki, aby mieć podstawę prawną. Wielu agentów sportowych są absolwentami sportowych programów zarządzania na poziomie licencjackim, którzy następnie przejść, aby dodać studia prawnicze. Agenci, którzy nie mają studia prawnicze na ogół trzeba pracować z kimś, kto ma wiedzę prawną umów przeglądarki i doradzić odpowiednio.
  • Certyfikat: różnych lig lub odtwarzacze stowarzyszenia często wymagają środków, które będą certyfikowane w celu reprezentowania graczy. Certyfikaty te są różne w różnych lig.

Sport agenta Umiejętności i Kompetencji

Będąc firmę mieszankach agenta sportowego i umiejętności sprzedażowe z pasją do sportu. Nie każdy kocha strony biznesowej sportu, ale środki muszą mieć umiejętności sprzedażowych i marketingowych, aby pomóc swoim klientom w uzyskaniu jak najlepszych wyników finansowych dla swoich sportowych umiejętności.

  • Miłość do sportu: Agencje trzeba najwyższy poziom wiedzy o sportach ich klienci Play, a najlepszym sposobem, aby być dobrym w zyskuje że wiedza jest naprawdę cieszyć analizując sportu, jego graczy, a jej zespołów.
  • Ludzie umiejętności: sport profesjonalne obejmować dużą presję i wiele bardzo silnych osobowości. Aby dobrze wykonywać swoją pracę, udane środki muszą być w stanie skutecznie i profesjonalnie komunikować się z zawodników i kadry zespołu.
  • Umiejętności sprzedaży: Pierwsze sportowcem lepszy kontrakt lub indos często jest o co skutecznego skoku sprzedaży. Która obejmuje wykonując niezbędne badania i pokazujący zespół dlaczego umowa jest dla nich dobre, jak i klient.
  • Trwałość: Najlepsze promocje nie łączą się z dnia na dzień, i budowanie bazy klientów również wymaga czasu. Wczesne prace dotyczące negocjacji umowy często zaczyna się tak samo jak przed rokiem, nowa umowa zostanie faktycznie osiągnięty, a środki dopiero zaczyna się zazwyczaj trzeba umieścić w latach pracy w branży zabezpieczenia przed ich własnych klientów.

Perspektywy pracy

wzrost liczby miejsc pracy dla agentów reprezentujących sportowców i artystów, wyniesie 3 procent dla dziesięcioleciu kończącym się w 2026 roku, zgodnie z Bureau of Labor Statistics. Jest to znacznie mniej niż wzrost średniej 7 procent prognozowanego dla pracy jako całości.

Środowisko pracy

Środowisko pracy różni się w zależności od tego, czy agent działa samodzielnie lub jako część większego biura. Ktoś dopiero zaczyna się jako część agencji może być zadanie prowadzenia badań w celu wspierania negocjacji jest nadzorowana przez bardziej doświadczonego agenta. Środek działa niezależnie będzie odpowiedzialny za cały proces. Pracownicy mogą być dostępne, aby pomóc, ale niezależny czynnik nadal będzie miał szersze kompetencje.

Plan pracy

Będąc agentem sportowym jest bardzo wymagającym zadaniem, które często wiąże się bycie w każdej chwili dostępne do zaspokojenia potrzeb klientów i utrzymania ich obrazy zawodowych. Kiedy nie pracuje bezpośrednio skierować negocjacji umowy lub rozwiązać problem, środki muszą być analizy statystyk i przygotowanie do przyszłych negocjacji.

Jak dostać pracę

ZASTOSOWAĆ

Kariera sportowa Finder i praca w Sport dostarczenie oferty pracy dla kariery w sporcie.

POŁĄCZENIA BUILD

Ustanowienie silną reputację w zakresie zarządzania sportowych lub innych powiązanych zadań może pomóc rozpocząć karierę jako agent.