Sportas Agentas Darbo aprašymas: Atlyginimas, įgūdžiai, & Daugiau

Posted on

Sportas Agentas Darbo aprašymas: Atlyginimas, įgūdžiai, & Daugiau

Sporto agentai atstovauti sportininkų susidomėjimą, ypač derybose dėl sutarčių. Jie taip pat tvarkyti rėmimo, viešųjų ryšių, ir finansinį planavimą. Profesionalūs sportininkai dažnai pasirašant pirmuosius profesinius sutartis vėlyvoje paauglystėje ar anksti 20s ir retai turi patirties ar išsilavinimo visiškai suprasti teisinius sunkumus, kylančius. Į aukšto lygio sportininkų atveju tokios sutartys dažnai yra šimtai tūkstančių ar milijonų dolerių, o sportininkai reikia patarimų tuos finansus tvarkyti.

Sporto agento pareigos ir atsakomybė

Sporto agentai turi būti įgudę šias užduotis būtų sėkmingai savo darbo vietų:

 • Derybos
 • Atsižvelgdama ekspertų žinias apie jų klientų sportui
 • renkant duomenis
 • analizuojant statistinius duomenis
 • Akcijos
 • tinklų
 • sugebėjimas prekiauti

Didžiausia atsakomybė už agentų paprastai derantis dėl sutarčių dėl žaidėjų jie atstovauja. Norėdami tai padaryti, kad būtų veiksmingai, agentai turi visiškai suprasti savo klientų vertės rinkoje, o tai reiškia, žinant, sporto, taip pat bendrųjų vadovų ar kitų komandos pareigūnų derybų kitoje pusėje stalo.

Agentai reikia, kad būtų galima nustatyti palyginamus žaidėjų, kurių sutartys gali tarnauti kaip ką jų klientai ieško bazinės linijos. Sporto agentai turi turėti galimybę pateikti išsamius statistinius tyrimus, kurie rodo jų klientai yra verti sutarčių jie ieško.

Daugeliu atžvilgių, agentai parduoti savo klientų verta į komandų lygų, kur jie žaisti ir rasti bendrus vadovams tose lygose, kas vertė, ką jų klientai pasiūlyti. Tai verta ateina žaisti lauke, teismui ar ledo pavidalu, ir ji taip pat ateina rinkodaros potencialą komandos forma. Populiariausios ar sėkmingas žaidėjas gali padidinti bilietų pardavimus ir Džersio pardavimus. Agentas taip pat gali padėti žaidėjai padidinti savo pajamas per įrašų.

Sportas Agentas Pajamos

Nors keli agentai gali padaryti milijonus atstovaujančių aukšto lygio sportininkų, kurie pasirašyti sutartis verta dešimčių milijonų dolerių, dauguma agentai darbo su sportininkais ir mažesniu mastu.

 • Vidutinis metinis atlyginimas: $ 59.829
 • Į viršų 10% metinis atlyginimas: $ 90,000
 • Apačia 10% metinis atlyginimas: $ 27,000

Šaltinis: Payscale.com

Švietimas, mokymo, ir sertifikavimas

Sutartys gali būti sudėtinga, todėl agentai turi turėti teisinę ir finansinę patirtį ir įgūdžius, siekiant amatų dokumentų, kurie geriausiai atitiktų jų klientų poreikius. Sporto agentai iš įvairių sluoksnių.

 • Išsilavinimas: Nors nėra visiškai būtina, teisė laipsnis dažnai yra geriausias kelias į karjerą kaip sporto agentas. Kadangi derybos dėl sutarties yra toks svarbus aspektas į darbą, svarbu, kad agentai turi teisinį pagrindą. Daugelis sporto agentai yra baigę sporto vadybos programos pirmosios pakopos studijų kas tada eikite į pridėti teisinį išsilavinimą. Agentai, kurie neturi teisės laipsnį paprastai reikia dirbti su žmogumi, kuris tikrai turi teisinę ekspertizę peržiūrėti sutartis ir atitinkamai patarti.
 • Pažymėjimas: skirtingų lygų ar žaidėjų asociacijos dažnai reikalauja agentai turi būti sertifikuota siekiant atstovauti žaidėjų. Šie sertifikatai gali skirtis tarp lygos.

Sporto agento įgūdžiai ir kompetencijos

Būdamas sporto agento mišiniai verslo ir pardavimų įgūdžius su už sporto aistra. Ne kiekvienas myli verslo pusė sporto, bet agentai turi turėti pardavimų ir rinkodaros įgūdžių padėti savo klientams gauti geriausią įmanomą finansinę grąžą už savo sportiniais sugebėjimais.

 • Iš sporto pažinčių: Agentai reikia aukščiausio lygio žinių apie sporto jų klientai žaisti, ir geriausias būdas būti gerai gauti, kad žinios yra tikrai patinka analizuoti sportą, jos žaidėjus, ir jos grupių.
 • Žmonės įgūdžiai: Profesionalūs sporto įtraukti daug spaudimo ir labai stiprių asmenybių daug. Daryti savo darbą gerai, sėkmingai agentai turi sugebėti efektyviai ir profesionaliai bendrauti su sportininkų ir komandų vadovai.
 • Pardavimų įgūdžiai: Kaip sportininkas geriau sutartį arba patvirtinimas dažnai yra apie priėmimo veiksmingą pardavimo pikio. Tai apima daro būtinus tyrimus ir parodyti komandą, kodėl sandoris yra gerai jiems, taip pat klientas.
 • Patvarumas: Geriausi pasiūlymai nereikia ateiti kartu per naktį, ir statybos klientų bazę, taip pat užima daug laiko. Ankstyvoji darbas derybose dėl sutarčių dažnai prasideda, kiek prieš metus naujas sandoris iš tikrųjų pasiekė ir agentai tik pradeda paprastai reikia įdėti darbo metus į verslą prieš užtikrinti savo klientams.

Darbas Outlook “

Darbas augimas agentų, atstovaujančių sportininkų ir pramogų prognozuojama 3 proc už dešimtmetį baigiasi 2026 pagal Darbo statistikos biuras. Tai gerokai mažiau augimas nei 7 proc vidurkį numatomą darbo vietų, kaip visuma.

Darbo aplinka

Darbo aplinka kinta priklausomai nuo to, ar agentas veikia nepriklausomai arba kaip dalis didesnio agentūra. Kažkas tik pradedate kaip dalis agentūra gali būti pavesta daro tyrimus remti derybos yra prižiūrima daugiau patyręs agentas. Agentas nepriklausomai darbo bus atsakingas už visą procesą. Darbuotojai gali būti prieinama, kad padėtų, bet nepriklausomas agentas vis dar turės platesnes pareigas.

Darbo grafikas

Būdamas sporto agentas yra labai sunkus darbas, kuris dažnai apima yra prieinama visą laiką tarnauja klientų poreikius ir išlaikyti savo profesinę vaizdų. Kai neveikia tiesiogiai spręsti derybų pirkimo arba spręsti problemą, agentai reikia analizuoti statistinius duomenis ir rengiant derybų ateities.

Kaip gauti darbą

KREIPTIS

Sportas Karjera paieška ir dirbti sporto teikti darbo skelbimai karjeros sporte.

statyti JUNGTYS

Steigimo tvirtą reputaciją sporto valdymo ar kitų susijusių darbo vietų gali padėti pradėti karjerą kaip tarpininkas.

Lyginant Panašūs Darbai

Įgūdžių, reikalingų būti geras sporto agentas išversti gerai ir kitų profesijų, kurios yra taikomos kitų sričių profesionalus sporto vadyba. Keletas iš tų pozicijų ir jų vidutinės metinės darbo užmokesčio apima:

 • Teisininkas: $ 119.250
 • Finansų direktorius: $ 125.080
 • Rinkodaros vadybininkas: $ 132.230

Šaltinis: JAV Darbo statistikos biuras

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *