Ką buhalteris daryti? Atlyginimas, reikiamų įgūdžių, & Daugiau

Posted on

Ką buhalteris daryti? Atlyginimas, reikiamų įgūdžių, & Daugiau

Buhalteriai užtikrinti finansinių ataskaitų asmenų, įmonių ir organizacijų tikslumą. Jie įsitikinę, kad įstatymai ir procedūros laikomasi, ir mokesčiai yra teisingi ir laiku sumokėta. Buhalteriai parengti finansinę dokumentaciją ir paaiškina savo išvadas asmenims arba įmonės ar organizacijos vadovybės.

Yra keletas tipų buhalteriai. Vadybos apskaitininkų parengti finansinę informaciją, kuri yra naudojama viduje įmonių, kuriose dirba jų. Viešieji buhalteriai, kurie dirba apskaitos įmonėse arba savarankiškai dirbantiems asmenims atlikti auditą ir parengti finansinę dokumentaciją ir mokesčių formas klientams. Vyriausybės buhalteriai dirbti su vyriausybinių agentūrų finansinių įrašų. Jie taip pat audito įmonėms, organizacijoms ir asmenims, kuriems taikomi valstybės reguliavimo ir apmokestinimo.

Buhalteris pareigos ir atsakomybė

Tipiniai darbo pareigas buhalteriai reikia, kad būtų galima atlikti šie:

 • Paruoškite biudžetus
 • Įveskite sandorius ir sąskaitų likučius suderinti
 • Paruoškite tikslius darbo dokumentus, grafikus ir suderinimus audito tikslais
 • Siųsti sąskaitas sąskaitų
 • Vykdyti mokėjimo terminai su sąskaitų
 • Sustabdyti iki datos, nurodytos ant valstybės ir vietos mokesčių įstatymų
 • Darbas su išorės auditoriais
 • Įrašų mokėjimai ir išmokėjimai

Buhalteriai atlikti platų pareigas priklausomai nuo jų darbdavio ir ypatingą dėmesį savo darbe. Ar dirbti su korporacijų, asmenų, arba vyriausybinių agentūrų, buhalteriai reikia, kad būtų galima pateikti teisinius finansinius dokumentus, kaip antai, kad akcinės bendrovės privalo atskleisti investuotojams. Individualių klientų atveju, tai gali būti kažkas kaip pagrindinė taip metinių pelno mokesčio formos.

Buhalteriai, dirbantys verslo reikia gebėti analizuoti vidinius finansinius dokumentus, įsitikinkite, kad skyriai laikosi įstatymo, ir padaryti biudžeto rekomendacijas.

buhalteris Pajamos

Atlyginimai buhalterių gali labai skirtis priklausomai nuo darbdavio. Kai kurios stambios kompanijos gali mokėti didesnius atlyginimus, ir nepriklausomų apskaitininkų su ilgamete klientų sąrašą, taip pat galite uždirbti daugiau.

 • Vidutinis metinis atlyginimas: $ 69.350 ($ 33.34 / val)
 • Į viršų 10% metinis atlyginimas: $ 122.220 ($ 58.75 / val)
 • Apačia 10% metinis atlyginimas: $ 43.020 ($ 20.68 / val)

Šaltinis: JAV Darbo statistikos biuras, 2017

Švietimas, mokymo, ir sertifikavimas

Minimalus išsilavinimas privalo tapti buhalteris yra bakalauro laipsnį. Daugelis buhalteriai sieks aukštojo mokslo laipsnių ir sertifikatų, siekiant, kad patys daugiau parduoti.

 • Išsilavinimas: Bakalauro laipsnis apskaitos ar susijusioje srityje studijų būtina pradėti į karjerą kaip buhalteris. Kai kurie darbdaviai nori kandidatus, kurie turi magistro laipsnį apskaitos ar mokesčių arba su koncentracija apskaitos MBA.
 • Pažymėjimas: Kad galėtų pateikti dokumentus su JAV vertybinių popierių ir biržos komisija, buhalteriai reikia tapti diplomuotas buhalteris (CPA). Individualūs narės suteikia ia pagal savo taisykles ir reglamentus. Po uždirba aukštąjį išsilavinimą, buhalteriai turi praeiti  Vienodas CPA egzaminą .

Buhalteris įgūdžiai ir kompetencijos

Be formaliojo švietimo ir licencijos, minkštas įgūdžių, būtinų, kad būtų buhalteris apima:

 • Klientų aptarnavimo įgūdžiai: Daugelis buhalteriai praleisti daug laiko dirbti su klientais, įvertinant jų poreikius ir padėti jiems jų finansų ar mokesčių. Tai reikalauja kalbėjimo ir klausymo įgūdžius, kurie yra dalis klientų aptarnavimą.
 • Analitinis mąstymas: apskaitininkų reikia, kad būtų galima nustatyti tendencijas ar problemų peržiūrint finansus asmenims ar įmonėms.
 • Problemų sprendimo: Darbas buhalteris dažnai apima padėti klientams išspręsti konkrečias finansines problemas. Daugeliu atvejų, buhalteriai atrasti problemas ir reikia rekomenduoti sprendimus, kai tai atsitiks.
 • “Microsoft Office mokėjimas: apskaitininkų bus išleisti daug laiko dirbant su standartinės programinės įrangos programų, naudojamų įmonių, ypač Microsoft Excel ar kitą skaičiuoklės programą.
 • Gerai organizuotas: Sekti ir analizuoti finansus reikalauja aukšto lygio organizaciją, kad galėtų išlikti viršuje pajamų ir išlaidų, kaip jie vystosi.

Darbas Outlook ”

Pasak JAV Darbo statistiko biuro , darbo augimas buhalteriams prognozuojama 10 proc už dešimtmetį baigiasi 2026 Tai geriau nei 7 proc augimo prognozių visiems profesijų. Darbo perspektyvos šioje srityje dažnai yra susiję su ekonomikos sveikatą, bet buhalteriai visada bus reikalingi, nes daugiau įmonių eiti viešojo ir kaip mokesčių kodai tampa vis sudėtingesni.

Darbo aplinka

Įmonėms aplinka gali skirtis, tačiau dauguma buhalteriai dirbti arba didesniam firma, kad reikia savo paslaugas arba jie dirbti savarankiškai tarnauja privatiems asmenims ir mažosioms įmonėms. Kai nepriklausomi apskaitininkai gali dirbti iš namų biure.

Darbo grafikas

Darbo tvarkaraščiai paprastai sekti standartines darbo valandas. Didžiausia išimtis mokesčių sezono metu, kai daugelis buhalterių dirbs ilgų darbo valandų, siekiant patenkinti su klientais iki paraiškos pateikimo termino pabaigos.

Kaip gauti darbą

STUDIJŲ
bakalauro laipsnį apskaitos yra minimumas.

GET CPA
netampant sertifikuotą buhalteris, darbo perspektyvas gali būti ribotas.

Įgyti patirties
Geriausias būdas sukurti pasitikėjimą ir įgyti klientų yra per daro gerą darbą.

Lyginant Panašūs Darbai

Karjera panaši į buhalterio, kartu su vidutinės metinės darbo užmokesčio, yra šie:

 • Biudžeto analitikas: $ 75.240
 • Kaina prognozės: $ 63.110
 • Finansų analitikas: $ 84.300
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *