Bendra padėkos laišką pavyzdžius ir rašymo patarimai

Posted on

Bendra padėkos laišką pavyzdžius ir rašymo patarimai

Ačiū raidės, maloningai ir nuoširdžiai parašyta, yra būtini verslo pasaulyje. Nesvarbu, ar buvęs bosas suteikė jums nuorodą, verslo kontaktų rekomendavo jus į savo darbdaviui, kolega padėjo jums projektui, arba potencialus naujasis bosas tiesiog apklausti jus tokioje padėtyje, svarbu imtis laiko padėkoti visiems, kurie padeda savo karjeros ar darbo paieškos.

Dėkojame raidės yra puikus būdas išreikšti savo padėką žmonėms padedant. Tačiau jie taip pat gali padėti jums įvairiais būdais. Ačiū laiškas gali padėti jums palaikyti ryšį su kuo nors savo tinklą. Tai gali padėti jums priminti nuomos vadybininkas kodėl esate gerai tinka padėtyje. Jis taip pat gali parodyti savo vadovui, kad esate profesionalus ir mandagus.

Įsitikinkite, kad žinote ir ką pasakyti savo laiške, taip pat, ar siųsti savo dėmesį kaip el, paštu, arba kortelę. Sakydamas teisingus dalykus, naudodami tinkamą formatą bus nustebinti savo gavėją, ir padaryti jį arba ją jaustis dėkingi.

Siųsti vs knygoje vs Notecard Ačiū yous

Kaip jūs siunčiate savo padėkos laišką, priklauso nuo daugelio veiksnių. Paštas yra gana daug standartas verslo komunikacijos šių dienų. Jei laiku tolesnių svarbu – pavyzdžiui, jei norite išreikšti dėkingumą už pokalbį dėl darbo galimybę prieš samdant komitetas daro savo sprendimą – siųsti yra būdas eiti.

Spausdinti Dėkojame raidės gali būti ir neformalus, ranka pranešime ar formalaus, įvestas laiško forma. Kaip jums parašyti laišką, turėtų parodyti savo supratimą apie įmonę ir asmuo, padėkoti. Jei žinote, kad turite laiko relės jūsų dėka paštu, raštu ačiū rodo, kad jūs imtasi dar vieną žingsnį parodyti savo dėkingi.

Daugiau tradiciniai įmonės dažnai renkasi arba spausdintas laišką arba ranka rašytą pastabą. Tačiau, jei norite tikrai individualizuoti savo žinutę padėkos (pavyzdžiui, jei jūs padėkoti bendradarbio, kurį dirbote su metų), mano ranka kortelę.

Ką įtraukti į padėkos laišką

Nesvarbu kokia forma jums naudoti siųsti savo ačiū dėmesį, yra tam tikrų komponentų jūs visada turėtų būti.

Adresas asmenį tinkamai. Tuo laiško pradžioje, spręsti asmeniui su tinkamu pasveikinimas, pavyzdžiui, “Dear Mr. Pavardė.” Arba “Gerbiamas Vardas”. Jei žinote asmenį gerai, naudokite asmens vardą. Priešingu atveju, spręsti jam ar jai, kaip p, Ms, arba kitą tinkamą pavadinimą.

Padėkok. Patekti į jūsų pastabą taško greitai. Pasakykite, žodžiai “ačiū” pirmame sakinyje ar du, todėl asmuo, nežino, kodėl rašote. Jeigu siunčiate elektroniniu paštu, taip pat frazę “ačiū” į temos eilutę, taip pat.

Duoti (kai kurie) specifiką. Įsitikinkite, kad jūs nurodote, ką jūs kalbate, ačiū už. Eiti į detalumo tiek, todėl žmogus supranta, ką jūs vertinate. Pavyzdžiui, jei jūs sakote, ačiū tiems, kurie davė jums darbo patarimus, paaiškinti, ką radote, labiausiai naudinga. Jei tu sakai ačiū po darbo interviu, priminti tam tikro momento iš interviu asmenį (arba priminti jam ar jai, kodėl esate gerai tinka darbui). Detalumo šou asmeniui, kas jums tikrai vertiname, ir kodėl tiek.

Pasakyti ačiū dar kartą. Prieš pasirašant išjungti, dar kartą savo dėkingi.

Atsijungti. Naudokite tinkamą uždarymą, pavyzdžiui, “Geriausias” arba “Pagarbiai”. Tada baigti su savo parašu (ranka ir įvestas, jei tai yra laiškas, ranka, jei jis yra kortelė, atspausdinti, jei tai yra e-paštas).

Patarimai, kaip rašyti padėkos laišką

Siųsti jį kaip galima greičiau. Rašyti ir siųsti savo dėmesį kaip įmanoma greičiau. Negalima atidėti siunčiant savo dėka, ypač po darbo interviu. Nesiunčia ačiū laišką po interviu gali pakenkti jūsų šansai gauti samdyti.

Bus teigiamas, bet nuoširdus. Išreikškite savo dėkingumą, bet nereikia eiti už borto. Žmonės gali pasakyti, kada ačiū pastaba yra nenuoširdus. Pavyzdžiui, jei jūs padėkoti darbdaviui po išeiti iš darbo, jums turėtų išreikšti savo padėką, ir sutelkti dėmesį į tai, kas jums patiko apie ten dirba. Tačiau nemeluoja ir sako jums patiko viskas, jei jūs tikrai ne. Dėmesys teigiamų, bet nemeluoja.

Suasmeninkite kiekvieną raidę. Suasmeninkite kiekvienas ačiū laišką galite išsiųsti. Pavyzdžiui, jei jūs nusiųsti ačiū pažymi, kad visiems jums interviu su darbo, pridėti kažką kiekvienam pastabos apie Jūsų konkretaus pokalbio su kiekvienu asmeniškai. Negalima tiesiog nukopijuokite ir įklijuokite tą patį pranešimą kiekvienam asmeniui – tai bus Natknąć kaip nenuoširdus.

Laikykite jį trumpai. Dėkojame pastabos turėtų būti trumpas. Laikykite savo dėmesį nebėra nei glausti dalyse pora.

Redaguoti, redaguoti, redagavimas. Ačiū dėmesį darbe turi būti profesionalus. Tai reiškia, kad turėtų būti gerai parašyta ir be klaidų. Atidžiai patikrinkite savo laišką prieš jį išsiunčiant.

Pavyzdys Bendra Dėkojame laišką

Tai yra bendras pavyzdys ačiū laišką.

Jasonas Jonesas
123 Main Street
Anytown, CA 12345
555-555-5555
jason.jones@email.com

Rugsėjo 1, 2018 m

Cedricas Lee
Account Manager
“Acme nuoma
123 Verslo pl.
Verslo Miestas, NY 54321

Dear Mr Lee:

Aš tikiuosi, kad jūs gerai. Aš tik norėjau pasakyti ačiū tiek daug rašyti man rekomendacinį laišką adresu Acme Mažmeninė darbą.

Aš tikrai vertiname, kad radote laiko parašyti raidę. Esu laimingas paskelbti, kad turiu antrą interviu su bendrove kitą savaitę! Aš jums žinoti, kaip jis eina.

Vėlgi, Thank you so much. Aš labai vertinu jūsų pagalbą su savo darbo paieškos.

Geriausi linkėjimai,

Jasonas Jones [parašas ranka]

Jasonas Jones

Paštas Dėkojame Laiškas pavyzdys

Siųsdami elektroninio pašto laišką, o ne tradiciniu paštu vieną, nereikia įtraukti savo atgalinį adresą arba savo adresą pranešimo pradžioje. Tiesiog nurodyti savo kontaktinę informaciją į savo parašu.

Tema: Ačiū!

Gerbiamas p Lee

Norėčiau padėkoti Jums už neįkainojamą pagalbą, kurią pateikėte man per mano neseniai karjeros paieškai.

Kai aš pradėjau šią paiešką, turėjau labai mažai supratimo, kaip eiti apie tai – ar ypač, kaip tinklo atrasti naujas darbo vietas. Informacija ir patarimai jums davė (ir, visų pirma, kontaktų jums pasidalino su manimi sąrašas) padarė visas skirtumas padėti man sutelkti savo darbo paiešką.

Aš džiaugiuosi galėdamas pranešti, kad aš ką tik priėmė naują poziciją ACME auto! Vėlgi, ačiū, kad labai daug. Aš labai vertinu savo dosnumą.

Pagarbiai,

Kilpiniai Lau
123 Main Street
Anytown, CA 12345
555-555-5555
terry.lau@email.com

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *