Kaip pateikti savo nuotraukas Modelių agentūros

Posted on

Kaip pateikti savo nuotraukas Modelių agentūros

Iš esmės, yra keturi būdai siųsti nuotraukas į vietinių ir tarptautinių modelių agentūrų. Jūs galite siųsti juos sau elektroniniu paštu arba paštu, turi savo esamą agentūra siųsti juos, turi internetinę modelis žvalgymo kompanija siunčia jas už jus, arba išbandyti savo laimę su socialinės žiniasklaidos.

Atsižvelgdama patyręs agentas arba profesinę modelis Scouting įmonę padaryti darbą už jus visada yra geriausias būdas. Tačiau, jei jūs norite tai padaryti patys, svarbu tai daryti tinkamai. Daug naujų modelių nesuvokia, kad tai ne tik nuotraukas, agentūros žiūri. Taip pat, kaip jums pristatyti savo nuotraukas su jais, kad klausimai.

Jei siunčiate savo nuotraukas aplaistytas mados, tada ji daro agentai įdomu, jei jums trūksta reikiamo dėmesio į smulkmenas įgūdžių modelis poreikius. Jei esate atsitiktinis jūsų susirašinėjimas, o ne profesionalus, agentai gali manyti, turite padidėjusį jausmą vertės. Taip pat yra keletas kitų sąvokos nepamiršti, pateikdamas savo nuotraukas į modelių agentūra.

Patikrinti, kaip Agentūra Priima Pristatymai

Prieš siųsdami savo nuotraukas į keletą agentūrų, patikrinkite, pamatyti, kaip jie nori pateikti nuotraukas. Kai kurie gali priimti nuotraukų elektroniniu paštu ir kiti tik tik paštu.

Sekite savo nurodymus laiške, kad pademonstruoti savo dėmesingumą. Jei siunčiate savo nuotraukas elektroniniu paštu ir jie priimti tik siunčiamos nuotraukos jums parodyti agentai, kad nežinau, kaip sekti nurodymus.

Patikrinkite, kad Agentūra priima jūsų tipas

Būtinai tik siųsti savo nuotraukas į agentūros, kurios priima iš modelio tipą esate. Jei jie tik angos plius dydžio modelių, o jūs nesate plius dydis, jūs tiesiog eikvoti agentūra “ir savo laiką. Jūs taip pat paleisti susirgti reputaciją yra unattentive riziką.

Laikykis Faktai

Kaip norėtųsi, nes tai gali būti pasakyti agentus, kaip ilgai jūs svajojote tapti modeliu, jie turi tik tam tikra informacija:

  • Tavo vardas
  • amžius
  • aukštis
  • Matavimai (biustas liemens ir klubų moterims, ir liemens ir striukė dydis vyrams)
  • Dabartinė vieta
  • Kontaktinė informacija (telefonų numeriai,, elektroninio pašto adresas)
  • Pilietybė (jei jūsų pasas buvo išduotas)
  • Agentūros šiuo metu atstovauja jums, jei toks yra

Siųsdami nuotraukas elektroniniu paštu būtinai įtraukite visą šią informaciją į jūsų el. Jei pašto nuotraukas svarbu turėti šią informaciją apie kiekvieną ir kiekvieną nuotrauką atgal.

Tokiu būdu, jei jūsų nuotraukos gauti atskirtos viena nuo kitos arba savo motyvacinį laišką, tada agentai žinosite, kas esate ir kaip su jumis susisiekti.

Patikrinkite savo nuotraukas Dydis

Jeigu siunčiate savo nuotraukas elektroniniu paštu, būti tikri, kad jie yra ne per didelis. 1MB už nuotraukas turėtų būti maksimalus, 500 KB yra geriau. Jei jūsų nuotraukos yra per didelis, jie gali pernelyg ilgai atsisiųsti ir jūsų e-paštas gali baigtis ištrynimo prieš jūsų nuotraukos yra peržiūrimi.

Negalima siųsti savo nuotraukas zip failą ir neapima savo asmeninę svetainę. Agentai tikriausiai nebus atidaryti failą arba spustelėkite Dėl saugumo klausimais nuorodą su susiejimas ir suspaudžiant failus.

Adresas kiekviena agentūra Individualiai

Paimkite laiko spręsti kiekvieną agentūra atskirai savo elektroninio pašto adresą arba motyvacinį laišką. Pavyzdžiui, pradėti savo laišką ar el “Gerbiamas ABC Models”.

Niekada siųsti bendrinis masinį laišką su elektroninio pašto adresus daugelio išvardytų skyriuje paštu “CC” agentūrų. Niekas mėgsta manyti, kad jie buvo ne jūsų pirmasis pasirinkimas.

Pagalvokite apie savo nuotraukas ir informaciją, kaip savo gyvenimo aprašymą. Jums reikia pritaikyti ją kiekvienam galite kreiptis į bendrovę. Nuotrauka pareiškimai yra ne, kad turėtumėte laiko įspūdį agentai skiriasi.

Atkreipkite dėmesį į Detail

Agentai patinka protingi modeliai. Būtinai įrodymas jūsų susirašinėjimas. Blogas gramatiką ir rašybą siūlys jiems, kad jums gali būti teisingas pasirinkimas.

Modeliai gali tapti visuomenės veikėjai, kalbėjimo ir bendrauti su žmonėmis. Jei jūs nesate sugebėti aiškiai suformuluoti savo mintis, agentai gali nenorėti su jumis susisiekti.

Jeigu siunčiate savo nuotraukas per paštą, užtikrinti, kad jūsų paketas yra tvarkingas ir įskaitomas. Nedėkite savo nuotraukų į rišiklio, nuotraukų albumą ar aplanką. Širdies lipdukai, išgalvotas spalvotas popierius, ar mielas pranešimai vokų arba savo paketą viduje leis agentai žino, galbūt negali būti pakankamai subrendęs elgtis modeliavimo darbą.

Atnaujinkite savo balso ir patikrinkite Spam Aplankai

Po to, kai atlikote laiko pateikti savo nuotraukas ir jūs atkreipė dėmesį į kiekvieną detalę, nejuokauk it up, turintys neprofesionaliai balso pašto žinutę ar trūksta laišką.

Jūsų balso pranešimas turėtų būti trumpas ir dalykiška. Turėtumėte nurodyti savo vardą, o sakyti, kad jūs kuo greičiau grįžti į skambutį. Kalba lėtai ir tarti savo žodžius įrašant.

Patikrinkite savo pašto dėžutę reguliariai įsitikinkite, kad tai nėra pilnas. Taip pat patikrinkite savo elektroninio pašto šlamštas ir šiukšlių aplankus reguliariai laiškų, kurie gali būti automatiškai buvo nukreipiami ten.

Būti kiekviename etape Profesionalus

Atminkite, kad Modelių agentūros ieško pilnas paketas. Tai užtrunka daugiau nei tik gera išvaizda bus sėkmingas modelis. Modeliai turi būti profesionali kiekvieno jų elgesį aspektu. Jei agentūra svarsto tarp jūsų ir kito modelio, tuo labiau profesionalus veikiantis ir pasirodo modelis bus labiau tikėtina, kad būti išnuomotos.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *