Darbo pradžia kaip eBay Pardavėjas

Posted on

Darbo pradžia kaip eBay Pardavėjas

Įkurta kelią atgal į 1995, kaip interneto aukcionų svetainėje “eBay” nusodinti radikaliai pakeisti, kaip pasaulis perka ir parduoda dalykų. Tuo pat metu, jis atvėrė galimybes tūkstančiai žmonių uždirbti pinigus iš namų. Šiandien, ačiū eBay, jei turite ką nors parduoti, kad visas pasaulis yra jūsų rinka. Tai reiškia, kad daugiau potencialių pirkėjų, tačiau tai taip pat reiškia didesnę konkurenciją.

Kaip ir bet kuri sėkmingai interneto kompanija “eBay nuolat keičiasi su laiku ir technologijas. Norėdami būti sėkmingas pardavėjas eBay, ką jums reikia padaryti tą patį. Tai gruntas pradedate pardavinėti eBay yra skirtas daryti tik tai, kad: jums pradėti. Tada jūs turite imtis šią informaciją ir sukurti verslo planą, kuris tinka jums. Būkite pasirengę nuolat keisdami kaip technologijos ir skoniai vystytis.

Supratimas, kaip eBay darbai

Nors Ebay prasidėjo kaip interneto aukciono svetainėje, kur pirkėjas su didžiausią kainą laimi elementą, tai yra daug daugiau nei kad dabar. Tai yra tikras turgus kur pardavėjai gali išvardinti daiktai už fiksuotą kainą ir net atidaryti savo “parduotuvę”.

Iš esmės, kaip ji veikia yra pardavėjo sąrašai elementą, pridėdami nuotraukas ir aprašymą ir pasirinkti kainą ir pristatymo galimybes. Pirkėjai tada gali varžytis su juo arba tiesiog “Pirkti dabar”. Kai sandoris buvo padaryta, pirkėjai atlikti mokėjimą per bet iš įvairių mokėjimo būdų skaičius, ir pardavėjas laivų jį.

Nors ji gali būti laisvai sąrašą elementą (priklausomai nuo to, kiek daiktų, kuriuos sąrašą per mėnesį), pardavėjas moka mokestį, kai ji parduodama. Sužinokite daugiau apie mokesčių eBay . Be to, pardavėjai paprastai moka mokesčius, susijusius su mokėjimo būdą Jūsų pirkėjas reikmėms. Yra ir kitų paslaugų galite pasirinkti mokėti.

Kai sandoris bus baigtas, pirkėjas ir pardavėjas suteikia viena kitai atsiliepimus apie pardavimo proceso ir / ar prekę parduoti. Ebay turi taisykles, padedančias apsaugoti tiek pirkėjų ir pardavėjų daug, todėl prieš jums pradėti, ką jie yra.

Nuspręsti, ką Parduoda

Vieniems, kurie nori parduoti eBay, ką parduoti tikrai nėra atlygis. Jie žino, ką jie nori parduoti. Galbūt jie jau turi produktą iš savo namų verslą, ir “eBay” yra būdas išplėsti savo rinką. Bendrovė teikia daug įrankių pardavėjo naudoti ne kas gali būti tik už tinkamą kainą. Tai gali būti būdas pradėti prekybą internetu be prekiaujančios įrankiai infrastruktūros investicijų į savo svetainę, kietas mokymosi kreivė, kaip juos naudoti, ir kuriant rinką savo prekių pastangų. Jei tai jums, pereiti į kitą skaidrę “Getting išsidėstymą aikštelėje.”

Jei jūsų tikslas yra pradėti naują verslą kaip pardavėjo Ebay, o ne plėsti esamą, kas tada parduoti yra kritinis klausimas.

Lankytinos kategorijos dalykų parduoti eBay yra elektronikos, drabužių ir kolekcionuojami. Žmonės eina į eBay apsipirkti, nes jie nori rasti daiktus pigiau, nei jie gali savo vietą arba rasti dalykus, kurie nėra lengvai prieinama vietoje. Turėkite tai savo proto priešakyje, kaip jums pasirinkti, ką parduoti.

Nors daugeliu atvejų pirkėjas moka laivybą, kas moka už jį, jis prideda į bendrą kainą. Svarstant objektą parduoti, nepamirškite pirkėjai dažniausiai ieško spręsti ir tik mokėti tiek daug už vienetą. Jei elementas laivybos kaina yra per didelė, kad galėtų tai unsellable.

Vienas požiūris į newbie yra pradėti pardavinėti tai, kas jums jau savo, bet nereikia ar nori daugiau, kaip elektroninės kieme pardavimo. Privalumas yra ne tik, kad jūs neturite išleisti pinigus dalykų perparduoti, bet taip pat, kad jums sužinoti daugiau parduodant įvairesnių daiktų. Kadangi jūs neturite jokios ar daug atsiliepimų, nepradėkite parduodant brangius daiktus. Pirkėjai yra linkę būti atsargūs pardavėjo be grįžtamojo ryšio, todėl pradėti mažas.

Jei turite kokių nors žinių toje srityje, pavyzdžiui, antikvarinius daiktus ar elektronikos, galite įsigyti naudojami daiktai vietoje ne sendaikčių turguje ar kitos pigių vietoje ir parduoti juos eBay. Atsižvelgdama žinias apie prekę ir jūsų potencialių klientų yra raktas į pelną su šiuo punktu natūra. Ką gi, jūs parduodate, jūs turite turėti galimybę gauti pigiau nei vidutinis žmogus gali jį nusipirkti vietoje. Tai gali reikšti, todėl patys arba rasti gerą kainą iš didmeninės prekybos.

Kelionė Set Up

Dauguma potencialių pardavėjų eBay tikriausiai nusipirko kažką internetinėje svetainėje, todėl jie gali būti jau eBay ID. Jei tokiu ID turi gerą grįžtamąjį ryšį, susijusį su juo, galbūt norėsite laikyti jį savo pardavimo. Tačiau, jums taip pat gali norėti ID, kuris būtų suderintas su jūsų verslu. Jūs galite pakeisti savo adresą, bet Ebay praneša pirkėjams, kad neseniai pasikeitė jūsų ID, kuris gali būti raudona vėliava kai.

Įsteigtas eBay paskyra

Pirmas dalykas, jūs turite daryti, kai įkurti sąskaitą yra nuspręsti, kokios sąskaitos norite, verslo ar individualus. Jūs galite parduoti naudojant vienu.

Pagrindinis privalumas, ypač pardavėjų Jungtinėse Amerikos Valstijose ir Kanadoje, yra tai, kad galite naudoti savo verslo pavadinimą savo puslapyje. Tai reiškia, kad pavadinimas bus rodomas ryšių su pirkėjais, įskaitant sąskaitas faktūras ir el. Tose šalyse, kur yra pridėtinės vertės mokesčio (PVM), ji bus pateikti PVM procentą pirkėjams.

Paprastai verslo sąskaitos už didelės apimties pardavėjų. Jūs galite pakeisti savo sąskaitą iš verslo individualus ir atvirkščiai lengvai, todėl, jei jūs dar neturite verslo vardą visada galite pakeisti vėliau.

Norėdami sukurti paskyrą , jums reikės įvesti savo vardą, adresą, elektroninio pašto adresą ir telefono numerį. Jūsų naujai sukurtos paskyros bus mėnesines pardavimo ribas, kurios gali būti vertinamas dėl “Visa pardavimo” puslapyje “Mano eBay”. Pradiniai ribos atskiro sąskaitos paprastai yra 1000 sandoriai ar $ 25,000. Kai jūs einate į sukurti savo pirmąjį įrašą, jums bus paprašyta įvesti mokėjimo formą jūsų pardavimo mokesčių. Jūs galite naudoti PayPal, kreditinės kortelės ar ją išskaičiuoti iš savo atsiskaitomosios sąskaitos.

Darbo Mokama

Daugumai sandorius (su kai nekilnojamojo turto, automobilių, kt išimtimis) yra trys būdai gauti mokėjimą:

  • Interneto Merchant kredito kortelės sąskaitos yra įsteigta per “eBay” patvirtintas išorinio tiekėjo ir paprastai turi didelius mokesčius.
  • In-asmens mokėjimas gali būti grynieji pinigai, CHECK, perlaidas, kurios neleidžiama su pardavimų internete. Tačiau, asmens pardavimas eBay yra gana reti.
  • “PayPal” yra labiausiai paplitusi forma naudojama eBay mokėjimo, ir jūs galite atsiskaityti kreditinėmis kortelėmis jį naudoti.

Visi Ebay patvirtintus elektroninės mokėjimo būdai naudoti eBay kasos sistemą. Pirkėjai galės pamatyti “Mokėti dabar” mygtuką, kuris bus priimti juos į mokėjimo būdų jūs pasirinkote.

Konfigūravimas PayPal sąskaitą

PayPal sąskaita yra būtinybė eBay pardavėjų, net jei tai nėra tikrasis reikalavimas. Gauti mokėjimą per PayPal sąskaitą, jums reikės pasirinkti, ar norite asmeninio, verslo, arba premier sąskaitą. Asmeninės sąskaitos turi labai ribotas paslaugas pirklius.

Nesvarbu, kokios sąskaitos turite, siunčiant pinigus visada nemokamai. Yra mokesčiai, susiję su pinigų gavimo visomis sąskaitomis ir asmeninių sąskaitų, yra riba į gaunamus fondų sandoriams galite padaryti skaičiaus.

“Premier” ir verslo sąskaitas leidžia neribotą skaičių operacijas su kreditinėmis kortelėmis. Dabar pardavimai Jungtinių Valstijų viduje kainuos 2 proc sandorio plius $ 0,30. Jungtinių Amerikos Valstijų ribų, tai yra 4,4 proc plius mokestis, kad skiriasi nuo šalies. Taip pat galite naudoti “PayPal priimti mokėjimus į savo realaus pasaulio parduotuvėje, bet yra skirtingi mokesčių struktūrą.

PayPal siūlo priemones sąskaitų faktūrų, mokėjimo priminimai, o-aukcione mokėjimo galimybes savo verslo ir premjeras klientams.

Verslo sąskaitos leidžia jums siųsti masines mokėjimus klientams (tikriausiai nebūtina eBay pardavėjų) ir leisti jums daryti verslą pagal savo įmonės pavadinimą.

Pradėti pardavinėti!

Norėdami sukurti sąrašu tiesiog įvesties jūsų prekę vardą. Ebay nuves jus į teisingą kategorijos ir vaikščioti jus per. Jis parodys jums panašius skelbimus padėti Jums kaina, kurią jis. Jums reikės pateikti aprašymą. Paveikslėliai, nors nereikia, yra labai svarbūs daugeliui pirkėjų. Jūs taip pat galite naudoti eBay “programą mobiliesiems įkelti savo nuotraukas ir net pridėti informacijos apie produktą, jei jis turi brūkšninį kodą. 

Pasirinkite aukciono rūšį ir kainą. Tai gali būti aukcionas su trijų, penkių, septynių, ar 10 dienų. Jis gali būti fiksuota kaina pardavimas. Galite sujungti du, sukurdami aukcioną sąrašą, bet pridedant “Pirkti dabar” arba fiksuotą kainą. Jei panašūs daiktai parduoti eBay rekomenduos tiek Pradinė kaina ir fiksuotą kainą.

Jei jūsų elementas yra kažkas, kad parduoda dažnai Ebay gali rekomenduoti laivybos mokestį už jums nustatyti pirkėjui. Taip pat galime pasiūlyti nemokamą pristatymą ir vietos pasiimti. Jūs taip pat turite nuspręsti, ar galite priimti deklaracijas ir nustatyti tvarkymo laiką, kuris, kaip ilgai užtruks jums siųsti jį.

Jei visa tai skamba per daug sudėtingas jums, jūs visada galite pabandyti eBay Automobilių kur kažkas parduoda savo stuff. Jums net nereikia mokėti laivybos. Jūs gaunate pardavimo kainos sumažinimo, kiek 80 procentų parduodant $ 500 arba daugiau, arba tiek mažai, kaip 25 procentų pardavimo pagal $ 25.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *