Geriausi tipų oro uostų darbo vietų, kad Pay Na

Posted on

Geriausi tipų oro uostų darbo vietų, kad Pay Na

Jei žavi kelionės lėktuvu, mėgautis klientų aptarnavimą per greitas aplinką ir gyvena didmiestyje, tada jūs galbūt norėsite apsvarstyti darbus, kurie leistų jums dirbti oro uosto vietose. Ne tik gali dirbti oro linijų pateikti stabilias pajamas, bet daugelis iš šių darbo vietų net teikti nemokamas arba su nuolaida lėktuvų darbuotojų. 

Peržiūrėti kai kurie iš geriausių laisvų darbo vietų darbo oro uoste, darbo pareigas, darbo užmokesčio, darbo perspektyvos, ir geriausių būdų susirasti darbą ir gauti samdyti.

Bilietų / vartai agentas

Bilietų ir vartai agentai tarnauja kaip “veidas” aviakompanijų jie dirba, padedančių klientams savo skrydžio išlygų ir padeda išspręsti kylančias problemas su skrydžio detales ir bagažo. Jie tikrina keleivių, numeris įsodinimo, patikrinkite bagažo, ir tiesioginių klientams į saugumo patikros ir vartai identifikavimą išvykstantiems skrydžius. Bilietų agentai turi sugebėti stovėti ilgus ir pakelti sunkių maišų ir kitų patikrintų daiktų. 

 • Pajamos: Pasak Darbo statistikos biuro (BLS), agentai uždirbo vidutinis darbo užmokestis yra $ 17.90 / val. gegužės 2018 Top 10% uždirbo $ 31.14 / val. ar daugiau, o apačioje 10% uždirbo $ 11.23 / val. arba mažiau.

Klientų aptarnavimo atstovas

Klientų aptarnavimo atstovai dėl oro uostų ar oro linijų atsakyti į prašymus suteikti specialią pagalbą keleiviams, pagalbos keleiviams sekti prarastą bagažą, ir teikti informaciją apie paslaugų teikimo oro uoste ir dalyvaujančių skrydžius nėra. Jie gali būti skiriami arba į klientų aptarnavimo stalų arba oro skambučių centrų. Problemų sprendimo įgūdžių ir subtilumo bendraujant su suirzęs keleivių reikalaujama šio vaidmens.

 • Pajamos : Klientų aptarnavimo atstovai uždirbo vidutinis darbo užmokestis yra $ 16.23 / val. 2018 gegužės, atsižvelgiant į BLS. Mažiausia 10% uždirbo maždaug $ 10,65 / val., O didžiausias 10% uždirbo $ 26.69 / val. arba daugiau.
 • Darbas “Outlook: Pagal BLS, užimtumas klientų aptarnavimo atstovų augs 5% nuo 2016 iki 2026, apie taip greitai, kaip vidutinis visų profesijų.

Skrydžio palydovas

Skrydžio palydovės pasveikinti keleivius, nes jie lenta skrydžius, nukreipti juos į savo vietas, ir prižiūrėti keleivių daiktų vietą. Po bendravimo su antžeminė įgula įsitikinti, kad visi keleiviai buvo lipa, jie peržiūrės saugos protokolus ir įsitikinkite, kad keleiviai laikosi avialinijų nuostatas. Jie taip pat ramus nervų ar nelaimę keleiviai, spręsti konfliktus skrydžių metu, ir tarnauti maisto ir gėrimų. Lankstumas yra būtinas šio vaidmens, nes orlaivių palydovų dažnai reikalaujama dirbti kintamo tvarkaraščius ir gali būti skiriamas vienos nakties skrydžius.

Tapimas stiuardesės gali būti puiki karjeros galimybė energingas, klientų aptarnavimo orientuotas asmenims, kurie nenori siekti aukštasis. Paprastai tik aukštosios mokyklos diplomą reikalingas; oro linijų teikti specializuotą mokymą, vedantį į sertifikavimo Federalinės aviacijos administracijos (FAA).

 • Pajamos: Vidutinė metinė alga už skrydžio palydovės buvo $ 56,000 Gegužės 2018 Žemiausias 10% uždirbo maždaug $ 28.950, o didžiausias 10% uždirbo $ 80.870 ar daugiau.
 • Darbas “Outlook: Pagal BLS, užimtumo skrydžio palydovės augs 10% nuo 2016 iki 2026, greičiau nei vidutinis visų profesijų.

Lėktuvai ir Aviacijos technika Mechaninė ir technikas

Orlaivių mechanika remontas ir atlikti numatytą techninę priežiūrą dėl orlaivių. Jie diagnozuoti mechaninius ar elektrinius problemas, nustatyti ir pakeisti sugedusius dalys, apžvalgos saugos kontroliniai sąrašai, dokumentų problemas ir atnaujinti techninės priežiūros įrašus. Aviacijos technikai išbandyti elektronines priemones naudojant grandinių testeriai, oscilografai ir voltmetrų, aiškinant skrydžio bandymų duomenimis jie įgyja diagnozuoti sutrikimus ir našumo problemų. Jie taip pat surinkti komponentus, pavyzdžiui, elektros kontrolės ir jungiamosios dėžės ir įdiegti programinę įrangą.

 • Pajamos : Vidutinė metinė alga už orlaivių mechanikos ir technikų, buvo $ 63.060 gegužės 2018 Žemiausias 10% uždirbo maždaug $ 36.760, o didžiausias 10% uždirbo $ 97.820 ar daugiau. Vidutinė metinė alga už aviacijos technikų šiek tiek didesnis buvo: $ 64.140 gegužės 2018 Žemiausias 10% uždirbo apie $ 39.940, o didžiausias 10% uždirbo $ 94.710 ar daugiau.
 • Darbas “Outlook: BLS teigia, kad bendras darbas orlaivių ir aviacijos įrangos mechanikai ir technikai tikimasi augs 5% nuo 2016 iki 2026, apie taip greitai, kaip vidutinis visų profesijų.

Oro skrydžiu kontrolierius

Skrydžių kontrolieriai laikykite labai specializuota pozicijas ir turi užpildyti didelę techninį mokymą, siekiant tiksliai sekti oro aktyvumą ir diktuoja maršrutus siekiant užtikrinti saugų lėktuvo transportu. Jie kontroliuoja žemės srautas oro uostuose, taip pat prižiūrėti pakilimo ir nusileidimo orlaivio. Oro eismo kontrolieriai bendrauti su pilotų apie oro ir oro stabilumo sąlygas savo maršrutus. Jie naudoja radaro, kompiuterius ar vizualiųjų orientyrų stebėti ir tiesiogiai orlaivio judėjimą dangaus ir žemės srautas oro uostuose. Oro eismo kontrolieriai turi gerai dirbti esant slėgiui ir galvoti greitai, kaip kyla problemų.

 • Pajamos: Vidutinė metinė alga oro eismo kontrolierių buvo $ 124.540 gegužės 2018 Žemiausias 10% uždirbo maždaug $ 68.090, o didžiausias 10% uždirbo $ 178.650 ar daugiau.
 • Darbas “Outlook: Pagal BLS, užimtumo oro eismo kontrolierių augs 3% nuo 2016 iki 2026, lėčiau nei vidutiniškai visų profesijų.

Aerodromas operacijų specialistė

Airfield operacijų specialistai užtikrina saugų pakilimo ir nusileidimo komercinių ir karinių orlaivių. Jų Dienos atsakomybė apima ryšius tarp oro eismo valdymo ir techninės priežiūros personalo, naudojant aerodrome tūpimui ir navigacijos AIDS išsiuntimo orlaivių. Jie taip pat įgyvendinti lėktuvų pakilimo saugos procedūras ir stebėti ir palaikyti skrydžių rekordus.

 • Pajamos: Vidutinė valandinis atlygis už aerodromo operacijų specialistų buvo $ 25.10 gegužės 2018 Žemiausias 10% uždirbo $ 13.35 / val, o didžiausias 10% vidutiniškai maždaug $ 44.10 / val..

Transportas saugumo pareigūnas

Pasak Susisiekimo saugumo administracijos, transporto saugumo pareigūnai vykdo saugumą Keleivių, bagažo ir krovinių oro uostuose išvengti mirtinų ar pavojingų daiktų iš vežami į orlaivį. 

Transportas saugumo pareigūnai yra adept operacinės saugumo įrangos, pavyzdžiui, rentgeno aparatų ir pažangios vaizdavimo technologiją kontrolinių. Jie turi turėti stiprius bendravimo įgūdžius, taip pat gebėjimą dirbti su keleivių iš įvairių sluoksnių.

 • Atlyginimas : Pagal BLS, Transporto saugumo sietai uždirbo vidutinis valandinis darbo užmokestis yra $ 20.13 / val. gegužės 2018 Žemiausias 10% uždirbo maždaug $ 16.66 / val., o didžiausias 10% uždirbo maždaug $ 23.65 / val.

Aviakompanija Krova priežiūros pareigūnu 

Aviakompanija Krova priežiūros prižiūrėti oro uosto antžeminių įgulai pakrovimo, iškrovimo, užtikrinti, ir sustojimo orlaivių krovinių ir bagažo. Jie turi gerą komandą logikos ir matematinės skaičiavimo, nes jie privalo nustatyti lėktuvo “svorio centras ir koordinuoti saugų keleivių krovinių. Jie taip pat gali būti kviečiami dirbti skrydžių įguloms, rankena krovinius skrydžiui, ir trumpi keleivių avarines situacijas ir saugos procedūras. 

 • Pajamos: Lėktuvų Krova priežiūros uždirbo vidutinis valandinis darbo užmokestis yra $ 23.37 / val. gegužės 2018 Žemiausias 10% uždirbo maždaug $ 16.00 / val. Didžiausia 10% uždirbo $ 41.09 ar daugiau.

Pilotas

Aviakompanija ir komerciniai pilotai kilimo, plaukioti, ir sausumos lėktuvai ar sraigtasparniai po Federacinės aviacijos administracijos nustatytus griežtus nurodymus. Jų pareigos apima įvertinti orlaivio būklę prieš ir po kiekvieno skrydžio, nustatyti savo pusiausvyrą ir svorio ribas, ir patikrinti, ar jos degalų lygis yra pakankamas. Pilotai taip pat nuolat tikrinti ir reaguoti į besikeičiančias oro sąlygas ir bendrauti skrydžio planus bei pokyčiais oro eismo kontrolės sistemą.

 • Pajamos: Vidutinė metinė alga oro linijų pilotų, copilots ir skrydžio inžinierių buvo $ 140.340 gegužės 2018 Žemiausias 10% uždirbo mažiau nei $ 65.690, o didžiausias 10% uždirbo daugiau nei $ 208,000. Vidutinė metinė alga komerciniais pilotai buvo $ 82.240 gegužės 2018 Žemiausias 10% uždirbo maždaug $ 44.660, o didžiausias 10% uždirbo daugiau nei $ 160.480.
 • Darbas “Outlook: Apskritai užimtumas lėktuvuose ir komercinių pilotų augs 4% nuo 2016 iki 2026, lėčiau nei vidutiniškai visų profesijų.

Maitinimo paslaugų darbuotojai

Maitinimo paslaugų darbuotojai veikia restoranų ir maisto nuolaidų oro uoste. Jie virėjas ir parengti meniu elementus, akcijų lentynas, palaukite klientams arba gauti užsakymus, autobusų lenteles, valyti restorano ir virtuvės patalpas, veikia registrus, ir priimti mokėjimus. 

 • Pajamos: Vidutinė valandinis atlygis maisto ir gėrimų teikimo ir su tuo susijusių darbuotojų buvo $ 10.45 / val. gegužės 2018 Žemiausias 10% uždirbo mažiau nei $ 8.34 / val., o didžiausias 10% uždirbo daugiau nei $ 14.26 / val.
 • Darbas “Outlook: bendras užimtumo maisto ir gėrimų teikimo ir su tuo susijusių darbuotojų augs 14% nuo 2016 iki 2026, greičiau nei vidutinis visų profesijų. 

Mažmeninė prekyba Darbuotojai

Platus mažmeninė prekyba, drabužių ir dovanų parduotuvėse buvo pastatyti daugelyje oro uostų, kaip garsių mažmenininkai stengiasi pritraukti dėmesį ir verslo keleivių su laiko savo rankose. Mažmeninės prekybos darbuotojai akcijų lentynos ir kioskuose, organizuoti rodo, Make produktų rekomendacijas klientams, ir proceso pardavimai. 

 • Pajamos: Vidutinė valandinis atlygis mažmeninės pardavėjai buvo $ 11.63 / val. gegužės 2018 Žemiausias 10% uždirbo mažiau nei $ 8.85 / val., o didžiausias 10% uždirbo daugiau nei $ 19.96 / val.
 • Darbas “Outlook: bendras užimtumo mažmeninės prekybos darbuotojams augs 2% nuo 2016 iki 2026, lėčiau nei vidutiniškai visų profesijų.

Susisiekimas Transporteriai ir žmonės Pretendentai

Oro uostai samdyti darbuotojus, siekiant padėti neįgaliems keleiviams judėti oro uosto ir prieigos plokštumose. Susisiekimas operatoriai atitiktų globėjų ir transportuoti juos į ir iš oro uosto vartais. Žmonės įtakingi veikti -transporto transportuoti asmenų ar nedidelių grupių keleivių. 

 • Pajamos: Kartais vadinama oro keleivių padėjėjų, autovežiai vidutiniškai maždaug $ 11.00 / val. pagal Glassdoor.com, bet gali uždirbti žymiai daugiau patarimų, ypač jei jie vykdo klientų. 

Kur rasti darbo skelbimai

Avialinijos reklamuoti savo darbą įvairiose vietose. Rasti karjeros galimybes, apsilankykite užimtumo skyrių avialinijų ir oro uosto svetainių rasti dabartinius įrašus. Taip pat jūs galite ieškoti žodžių, kaip “oro” ar “oro uostas” ant darbo vietų, tokių kaip Indeed.com. Dėl kai kurių darbo vietų, pavyzdžiui, tiems, su transporto saugumo administracija (TSA), galite kreiptis tiesiogiai į nuomos svetainėje. 

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *