Kaip Suderinkite savo kvalifikaciją į darbą

Posted on

 Kaip Suderinkite savo kvalifikaciją į darbą


Darbdaviai paprastai tik praleisti keletą sekundžių nuspręsti, jei esate pakankamai gera tinka darbo, kad pateisintų išsamesnę apžvalgą savo CV ir motyvacinį laišką, todėl jūs turite įsitikinti, kad tai yra iš karto aišku, kad Jūs turite daug įgūdžių , patirtimi ir savybes, kad jie vertina labiausiai.

Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į savo svarbiausių įgūdžių ir stipriųjų rašant CV ir motyvacinius laiškus, o kai interviu. Kuo arčiau jūsų rungtynės į padėtį ir parodyti darbdaviui, kaip galėtumėte pridėti vertę organizacijai, tuo geriau jūsų šansai darbo paieškos sėkmę.

Analizuoti darbo aukcioną

Darbo darbai paprastai padalinti į keletą skirsnių. Tikėtis pamatyti informaciją apie įmonę, detales ant norimos kvalifikacijos pareiškėjams, ir iš pareigų dalyvaujančių vaidmens aprašymas. Kai yra trumpas, o kiti yra daugiau informacijos apie darbą ir bendrovės. Skirkite laiko peržiūrėti darbo komandiravimo, todėl esate susipažinę su tuo, ką darbdavys nori.

Štai kaip iššifruoti darbo skelbimą, todėl jūs galite nuspręsti, ar taikyti ir pradėti dirbti savo CV ir motyvacinį laišką.

Padaryti sąrašą

Jei darbas yra geros rungtynės, kitas žingsnis yra padaryti ryšį tarp savo įgūdžius ir darbdavio reikalavimus, sukuriant pageidaujamą kvalifikaciją sąrašą idealus kandidatas jūsų tikslinė darbo. Jei darbas reklama yra gerai parašyta ir išsamus, jums gali būti suteikta galimybė surinkti daug savo sąrašą tiesiai iš skelbimo.

Išgauti bet raktažodžius apibūdinančių įgūdžius, savybes, ar patirtimi, kurią darbdavys turi išvardyti, kaip reikalaujama ar pageidaujama. Be to, peržiūrėti darbo pareigas ir padaryti keletą prielaidų apie kvalifikaciją, reikalingų atlikti šias pareigas.

Pavyzdžiui, jei skelbime minima, kad jums būtų organizuoti lėšų rinkimo renginius Potencialių donorų, galite manyti, kad renginių planavimo įgūdžius būtų labai vertinami ir turėtų būti įtraukti į savo sąrašą.

Gaukite daugiau informacijos

Kartais skelbimai darbo vietų yra labai trumpas ir nerodo daug apie darbdavio lūkesčius. Pabandykite ieškoti į bendrovės interneto svetainėje, nes ten gali būti ilgesnį aprašymą žmogiškųjų išteklių skyriuje savo svetainę nei skelbime matėte.

Kita strategija yra ieškoti darbo vietas, pavyzdžiui, indeed.com to paties darbo pavadinimą gauti ką kiti darbdaviai ieškote kandidatų jausmą. Be to, “Google” paiešką pamatyti aprašymus panašių vietų. Pavyzdžiui, jei jūs kreipiatės dėl kredito analitiko poziciją, pabandykite ieškoti naudojant frazę “kredito analitiko darbo aprašą.” Štai kaip naudotis išplėstinės paieškos galimybes rasti darbo informaciją.

Reikia įgūdžiai Įtraukti?

Kai nesate tikri, apie tai, ką įgūdžių ar savybių įtraukti, pažymėkite šitą įgūdžių sąrašą vėl, motyvacinius laiškus, bei interviu. Ji apima sąrašus bendrųjų gebėjimų labiausiai ieškomų darbdaviai, plius įgūdžius įvairių profesijų. Įtraukti aktualiausius įgūdžius savo CV ir motyvacinį laišką.

Paklausk patarimo

Jei esate tikrai motyvuotos žemės tam tikrą darbą, interviu profesionalai šioje srityje ir paprašykite jų, ką ji mano, kad tobulėti savo darbe. Pasiekti, kad kolegijų absolventai per savo koledžo karjeros ir / ar absolventai biure, LinkedIn kontaktų ir šeimos draugų generuoti kontaktų šių konsultacijų sąrašą.

Išpiršti

Kai jūs turite surinkti išsamią sąrašą kvalifikacijos jūsų tikslinė darbą, peržiūrėti kiekvieną sąrašo punktą ir bandyti galvoti apie tai, kaip jums gali pasirodyti, kad jūs užimsite tą turtą. Parašykite sakinį apie kaip daugelis kvalifikaciją, kaip įmanoma, išsamiai, kaip naudojote tą įgūdį ar eksponuojami kad kokybė iš darbo, savanoriu, akademinės, arba bendrai ugdymo vaidmenį.

Kai tik įmanoma, pasirinkite jokių teigiamų rezultatų ar pripažinimo gavote barstant įgūdžių. Pavyzdžiui, jei darbas reikalauja stiprius rašymo įgūdžius, galite pasakyti, “Dirbdamas kampanijos intern, parašiau spaudai apie kandidato platforma, kuri lėmė dviejų straipsnių vietos spaudoje.”

Prioritetą savo kvalifikaciją savo motyvacinį laišką

Pirmenybę sakinius apie savo kvalifikaciją ir įtraukti sunkiausia pataikyti pareiškimus į savo motyvacinį laišką. Rašyti disertaciją pareiškimą dėl savo motyvacinį laišką pradžioje kurių nuorodos 2-4 turtą, kuris privers jus puikią tinka darbui.

Pavyzdžiui, banko kasininkas darbą galite pasakyti, “Mano stiprūs matematikos įgūdžiai, klientų aptarnavimo orientacijos, dėmesingumas detalėms, o darbingumo tiksliai atlikti šį darbą puikiai tinka man.” Vėlesniais dalyse, turėtumėte pateikti pavyzdžių kaip ir kur taikyti tuos įgūdžius.

Peržiūrėti Jūsų CV

Peržiūrėti esamą CV ir įsitikinkite, kad jūs įtraukti kuo daugiau teiginių apie pageidaujamą kvalifikaciją darbui, kaip įmanoma. Sąrašas aukščiausius prioritetines frazes ne jūsų aprašymo pradžioje gauti didžiausią dėmesį.

Jei jūs turite darbo vietų, kurios labiau kvalifikuotąją nei kiti pora, galite sukurti švino kategoriją link savo CV kaip “Susiję patirtis” viršuje (jei jie yra ne jūsų naujausi darbo). Skirkite keletą minučių atnaujinti darbo vietų jūs laikomų aprašymus. Jazzing iki savo CV pareigybių aprašymus galite padaryti savo CV daug įspūdingiau.

įtraukti Antraštės

Kai kurie kandidatai turės grupes patirtimi, kurie atitinka pagrindinius kvalifikacijos. Paimkite, pavyzdžiui, pavyzdys, kur rašymo ir renginių planavimas yra labai tenkinančio konkrečiam darbui.

Jei kandidatas turi patirtį, kuri atitiktų tų kategorijų, tada jie gali sukurti rubrikas, pavyzdžiui, “rašymo patirčių” ir “Renginių planavimas Experience” ir padėkite su tuo susijusius patirtimi tose CV skyriuose. Atitinkamas išlaidų kategorijas, atkreips darbdavio dėmesį į pagrindinių kvalifikacijų pirmo žvilgsnio.

Per darbo interviu

Prieš interviu, peržiūrėti kvalifikacijos jums sukurtų dirbdami savo darbo taikymo sąrašą. Būkite pasirengę aptarti konkrečius įgūdžius ir turtą, jūs turite per darbo interviu. Jūs taip pat gali pakartoti tai, ką atitinka jums reikia pasirinkti savo darbo interviu padėkos jums pastabose.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *