Bendravimo įgūdžiai Sąrašas pardavimo atstovams

Posted on

 Bendravimo įgūdžiai Sąrašas pardavimo atstovams

Žinant, kaip efektyviai bendrauti reikalavimas yra minimalus pardavimų. Jei negalite pasikalbėti su žmonėmis ir gauti juos atverti ir dalintis informacija su jumis, jūs ketinate kovoti parduoti jiems nieko. Įvertinti savo bendravimo įgūdžius šiose srityse pamatyti, kur jūs puikių ir kur jums reikia šiek tiek daugiau darbo.

Suteikti paruošto Speech

efektyviai pristatyti iš anksto raštu pateikimas yra būtina dalis pardavimo procesą. Galite duoti paruoštą pristatymą be skambėjo išpūstas ir nenatūralus? Ar jums tvarkyti klausimus, neprarandant srautą? Galite įtraukti veiksnius, kurie yra svarbūs konkretaus perspektyva?

Improvizuoja labai Pristatymas

Daugeliu atvejų jūs turėsite pardavimo pristatymą pasiruošę eiti, bet ką daryti, jei jūs patenkinti perspektyva netikėtai ir jis nori kalbėti dabar? Galite duoti nuoseklią versiją aikštelėje be jūsų paruoštų medžiagų? Tuo tinklų ar pramonės renginių, galite kalbėti apie tai, ką daryti patraukliu būdu? Jums reikia improvizuoti ir įsitikinkite, kad jūs galite efektyviai gauti savo žinią vietoje.

Kalbėdamas Efektyviai su nepažįstamais žmonėmis

Kai būsite cold calling ar susitikti naujų perspektyvų, jūs turite sukurti tiesioginį ryšį tarp savęs ir ateiviui, kita gale telefonu arba asmeniškai. Ar Jums įdomu ką nors vos per kelias sekundes ir padaryti juos prašyti daugiau? Galite pradėti kurti rapport karto, todėl perspektyva pasitikėti jums pakanka padaryti paskyrimą? Ar galite sklandžiai gauti perspektyva per telefoną? Galite uždaryti gauti paskyrimą?

Padaryti Small Talk

Dauguma pardavimų pristatymuose ir praktiškai visi Parodos ir renginiai įtraukti tam tikrą mažų aptarimas prieš kibti į realius veiksmus. Ar galite kalbėtis patogiai su šalia nepažįstamų žmonių? Jūs galite padaryti sau simpatiškas? Ar galima naudoti atsitiktinis pokalbis pradėti kvalifikacinį ir statybos rapport su perspektyvas?

Tvarkymo nepatenkintų klientų

Idealiame pasaulyje, nepatenkintų klientų visada iškviesti klientų aptarnavimą arba techninę pagalbą gauti savo problemas išspręsti. Tačiau šiame pasaulyje, daugelis klientų nori iškviesti jų pardavėjas – jis vienas jie geriausiai žino ir vieną jie pasitiki nustatyti dalykus. Ar galite sušvelninti piktas klientas? Ar galite paaiškinti sudėtinga problema be papildomų Sutrikimas klientas? Ar galite atsiprašyti gerai klaidų (savo ar kažkieno)?

Piešimas žmonių,

Rinkti informaciją yra labai svarbi tiek atitinkančių perspektyva ir atrasti naudą, kad bus padaryti savo akis įsižiebti. Ar galite paskatinti žmones kalbėtis? Ar galite užduoti klausimus be tariamas kaip tardytojas? Jūs galite padaryti žmonės patogiai dalintis asmeninė informacija su jumis?

Vedantis susirinkimą

Jei darote sudėtingą pardavimas su keliais sprendimų priėmėjams, jūs tikriausiai baigti kalbėti jiems visiems vienu metu. B2B pardavimų dažnai turi grupes, dalyvaujančių pirkimo procesas, net jei yra tik vienas vyriausiasis sprendimų priėmėjas. Ar galite efektyviai kalbėti su grupe? Ar galite išlaikyti kelyje susitikimą neįžeidžiant niekam? Jūs galite padaryti jūsų auditorija jaustis kaip jūs atkreipti dėmesį į kiekvieną iš jų?

Derybos

Derybos yra didelė dalis pardavimų. Kiekvienas perspektyva nori geriausią įmanomą sandorį, ir jums reikia rasti būdą, kaip pasiekti susitarimą, kad palieka laimingus. Ar galite sugalvoti geras kompromisas? Ar galite pasakyti, kada tvirtai ir kada duoti? Ar galite pėsčiomis nuo derybų, kai perspektyva yra yra nepagrįsta?

Bendravimas su bendradarbiais

Kaip pardavėjas, jums reikia, kad gerai dirba su savo kolega pardavėjų, jūsų pardavimų vadybininkas, ir su darbuotojais iš kitų padalinių. Ar jūs gaunate kartu su žmonėmis, kurie plačiai įvairaus asmenybes? Ar galite išlaikyti atvirus linijas bendravimo su kitų padalinių? Ar jums tvarkyti darbo vietos konfliktų ir juos taikiai rezoliucijos?

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *