Kaip rašyti padėkos laišką po interviu

Posted on

Kaip rašyti padėkos laišką po interviu

Prieš kvėpavimo su palengvėjimu atsidusti po darbo interviu, ten dar vienas dalykas daryti: Rašyti ačiū raidė. Šis paprastas žingsnis gali padėti jums lenkia kitus kandidatus ir kuo greičiau jūs tai darote, tuo geriau. Tai paskutinis žingsnis turėtų būti laikomas kaip dalį savo įprastinį darbo paieškos procese kiekvienam interviu, kuriame jums dalyvauti.

Tuo savo interviu sudarymo, užtikrinti kontaktinę informaciją visų žmonių, kurie apklaustų jums. Jei jie neturi pasiūlyti jums savo vizitinę kortelę, gali prašyti savo kontaktinę informaciją ne kiekvieno posėdžio išvados.

Priežastys Siųsti Dėkojame Pastaba Po interviu

Siuntimas jums padėkoti laišką su būsimu darbdaviu tikrai negarantuoja darbo pasiūlymą, bet jis duos jums pranašumą, jei konkurencija yra įtemptas. Nors nuomos vadybininkas negali būti įžeidė, jei jūs neturite siųsti pastabą, jie bus pastebėti, kai jūs darote. Visada įsitikinkite, siunčiant vieną dalį savo darbo paieškos strategija.

Bent jau, siunčiant dėmesį išreikšti dėkingumo yra mandagūs. Tiesiog kaip jums nebūtų aplankyti kieno nors namuose ir palikti be išreikšti dėkingumą, nepalikite interviu suprantama ačiū pašnekovo. Būdamas gailestingas ir profesionali yra svarbu, kai bendrauja su potencialiais darbdaviais.

Be etiketo, kita svarbi priežastis siųsti ačiū laiškas yra tai, kad yra galimybė, galbūt jūsų tik vieno sekti po savo interviu. Naudokite jį tegul potencialus darbdavys žinote, jūs norite darbą. Jis gali jaustis nepatogiai pasakyti tuos žodžius garsiai interviu metu, bet tai daug lengviau juos tipo.

Nesvarbu, kiek esate pasiruošęs, iš interviu stresas gali sukelti trumpą senaties atmintį. Jūsų padėka yra puiki galimybė bendrauti tašką pamiršote aptarti. Ji taip pat leidžia jums pakartoti kažką norite pašnekovas turi omenyje, kaip jie padaryti sprendimą nuomos.

Ką Apsvarstykite Prieš Rašymas padėkos laišką

Lygiai taip pat svarbu atidžiai rašyti savo CV ir motyvacinius laiškus, bei pasiruošti atsakyti į interviu klausimus, tai lygiai taip pat svarbu suteikti daug minties į tai, kaip meistriškai savo padėkos laišką. Pamąstymai pavyzdžiui, laiko, laiškų gavėjams, ir turiniu yra svarbūs tolesniam jūsų šansai gauti darbą.

laikas

Siųsti ačiū dėmesį, kai po savo interviu, kaip įmanoma. Po kelių valandų yra geriausias, bet nereikia laukti daugiau nei vieną darbo dieną jį išsiųsti. Labai svarbu, kad darbdavys jį perskaityti, o jūsų interviu vis dar šviežias savo proto.

Popierius arba El

Kaip laiku yra viskas, elektroninio pašto yra jūsų geriausias variantas norint gauti Jūsų laišką į būsimas darbdavys rankas taip greitai, kaip įmanoma. Taip pat, greičiausiai, kaip jūs buvote bendrauti su darbdaviu, kurio metu buvo interviu. Jūsų susirinkimas gali netgi buvo virtualus vienas, vyksta per vaizdo pokalbių ar telefonu.

Dėkojame Laiškas gavėjai

Jei daugiau nei vienas žmogus ne organizacija buvo dalyvauti savo interviu, ačiū kiekvieną raštu. Įsitikinkite, kad individualizuoti dėmesį kiekvienam gavėjui, galbūt nuoroda į klausimą jie paprašė.

Laiškas Stilius

Jūsų el.pašto turėtų būti ne daugiau nei trijose dalyse. Naudoti oficialų pavadinimą, pavyzdžiui, Ms. ar p spręsti gavėją, jeigu pašnekovas sakė, kad naudoti savo vardą. Norėdami pradėti, padėkoti pašnekovui už sugaištą laiką susitikti ir nurodyti datą, jūs patenkinti.

Jei ten buvo kažkas, ką norėjo pasakyti, interviu, bet nebuvo, kad jis iki šiol. Be to, pasinaudoti šia galimybe pakartoti tašką, kurį norite pašnekovas prisiminti, kada jie padaryti sprendimą nuomos.

Nepamirškite pasakyti, kad jums būtų laukiami darbo pasiūlymą. Nesijaudinkite šis skambus per priekį. Gavėjas grožėtis savo Bezpośredniość ir pasitikėjimą.

Greitas Patarimai Rašymas Jūsų Dėkojame paštu

Štai keletas patarimų, kaip rašyti padėkos laišką:

  • Naudoti oficialų sveikinimą, kuris apima gavėjo pavadinimas (p, ponia, ar dr) ir pavardė, jeigu jie nurodė jus kitaip.
  • Įtraukti savo interviu datą ir pareigų pavadinimą, už kuriuos esate kandidatas.
  • Vėl pareiškiame, kažkas apie save, kad labai atitinka jus šią padėtį.
  • Išreikškite savo susidomėjimą darbu.
  • Naudoti oficialų uždarymą, pavyzdžiui, “Pagarbiai”, “Pagarbiai” ar “Ačiū.”

Dėkojame El Sample

Gerbiamas p Diaz

Dėkojame už susitikti su manimi pirmadienį, birželio 4. Vertinu galimybę aptarti savo kvalifikaciją už paralegal padėtį Diaz, Klein ir Brown. Man patiko mokytis apie darbą ir vaidmenį, galėčiau žaisti jūsų įmone.

Mano patirtis dirbant ant baudžiamosiose bylose mano dabartinio darbo, taip pat mano paralegal mokymo, kad man puikiai tinka šiai pozicijai. Per savo interviu, aš pamiršo paminėti, kad aš taip pat dirbo keliose Nuomotojas / nuomininkų ginčus. Aš suprantu, Smith, Klein, ir Brown bus plečiasi į toje srityje, ir aš manau, kad mano patirtis bus neįkainojama.

Laukiu tapimą savo komandai.

 

Nuoširdžiai tavo,

barry Allenas

Prieš siųsdami laišką

Atsargiai patikrinkite savo ačiū dėmesį. Patikrinkite rašybos, rašybos klaidų, ir gramatikos klaidų. Rašyti individualų laišką kiekvienam darbdaviui naudojant savo ir savo įmonės pavadinimą. Būkite atsargūs, kai pjovimo ir įterpdama dalis iš raidžių jūs siunčiamų kitiems darbdaviams, nes kai kurie darbo ieškantys asmenys, patinka daryti. Atlikti atitinkamus pakeitimus, pavyzdžiui, pašalinant kitos organizacijos ar valdytojo vardą.

Klaidos Jūsų ačiū laiškas padės jums atrodyti lengvabūdiškai. Išsaugoti el kaip juodraštį ir grįžti ieškoti į jį po tam tikro laiko jau praėjo. Mano, kad tai galutinis kartą per prieš jį išsiųsdami. Jei įmanoma, turi kažkas jį peržiūrėti, taip pat.

Esmė

Labai svarbu parašyti ačiū dėmesį po darbo interviu. Siųsti jį į kiekvieną asmenį, kuris dalyvavo. Pakartoti savo kvalifikaciją darbui ir išreikšti savo interesų pozicijos. Turinti šį žingsnį į jūsų darbo paieškos bus padidinti jūsų šansai gauti darbą, nes jis bus atskirti jus nuo kitų kandidatų konkurencinėje darbo rinkoje.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *