Kaip grįžti į darbą po pertraukos

Posted on

Kaip grįžti į darbą po pertraukos

Nesvarbu, ar jūsų karjeros pertraukos buvo planuota ar neplanuotas, grįžti į darbo jėgos, ilgą laiką toli gali būti sudėtinga. Kai darbdaviai ir nuomos vadovams bus suprasti apie metus nuo devynių iki penkių grind, bet kiti gali jaustis virpulys apie nuomos jums. Ir su laiko nuo darbo jėgos, jūsų įgūdžių kartu su savo gyvenimo aprašymą ir interviu įgūdžius -may reikia atnaujinti. Tai gali būti sunku jaustis pasitikintys ir kvalifikacijos, taip pat.

Priblokšti? Nervų? Nebūk: Štai kaip turėti sėkmingą darbo paieškos ir grįžimą į darbą po atostogų.

Patarimai Kaip grįžti į darbo rinką po pertraukos

Įvertinti savo darbą nori ir poreikius

Ar ne tik pasinerti į ieškojau užsakymo tinklalapių . Vietoj to, reikia laiko apsvarstyti, ką norite: kokio tipo darbas bus įvykdyti ir Džiugu? Ir jūs norite grįžti į vaidmenį, kaip tas, kurį turėjo prieš pradėdami išėjo iš darbo, ar norite išbandyti kažką šiek tiek skiriasi? Apsvarstykite, ką norėtumėte išeiti iš darbo, ir kodėl (išskyrus finansinių priežasčių) jus domina vėl veikia. Laikykite savo poreikius omenyje, taip pat: ar tai atlyginimas reikalavimus, lanksčius valandų arba kas nors kitas. Sudarykite Must-privilegijuotųjų “jūsų kitą darbą, sąrašą.

Plius, apmąstyti savo karjeros pertraukos ar kūrybines . Ar jūs išmokti naujų įgūdžių, savanoris, pradėti pusėje stumdymasis , arba imtis klases? Net jei nebuvo aktyviai dirba, jums gali tekti pažymėtinų laimėjimų paminėti per interviu arba įtraukti į savo CV.

Re sužinoti jūsų Pramonės ir tinklo

Jei tai buvo gana ilgai, nes dirbote, jums greičiausiai reikės refamiliarize save su jūsų pramonės ir įsidarbinimo galimybes joje. Keletas galimų priemonių imtis:

  • Tyrimai savo pramonę: Praeina šiek tiek laiko Glassdoor.com , tiriant įmonės ir savo pramonę. Galite būti itin įdomu sužinoti atlyginimo asortimentą už vaidmenis, kurie jums įdomūs. Štai daugiau informacijos apie tai, kaip mokslinių tyrimų įmonių išankstinį interviu .
  • Tinklo : pasiekti, kad buvusių kolegų, leiskite jiems žinoti jūs sugrįžti į darbo jėgos. Ne tik jūs galite gauti potencialias darbo veda, tačiau šie ryšiai taip pat gali būti suteikta galimybė informuoti jus apie naujausias pramonės Outlook didžiųjų žaidėjų, naujos žargono ir tt Klauskite savo ryšius patarimų ir patarimų apie tai, kaip grįžti į darbo rinką.
  • Dalyvauti konferencijose ir informaciniai interviu: Įsteigti kai atsitiktinis informacinius interviu taip pat gali padėti jums jaustis up-to-data apie savo pramonės. Tai padės išlaikyti jūsų nuorodas šviežios per darbo interviu. Konferencijos taip pat gali padėti jums gauti iki greičio , taip pat yra galimybė plėsti savo tinklą. Net dalyvaudami LinkedIn grupės, susijusios su jūsų pramonės gali padėti jums gauti atgal į griovelį.

Atsigaivinti savo įgūdžius

jūsų pramonės mokslinių tyrimų metu, galite atrasti, kad ten visai naują pasaulį žargono. Nauja programos gali labai svarbus. Arba, gal įrankiai yra tie patys, bet tai tik buvo kurį laiką, nes jūs juos naudoti. Atsigaivinti savo įgūdžius prieš išvykdami interviu arba siųsti motyvacinius laiškus-tai padės jums jaustis labiau pasitikintys kaip kandidatą. Štai keletas idėjų:

  • Savanoriškas darbas: Net jei tai nesusiję su savo srities savanoriška veikla reguliariai gali jums vėl pripratę prie struktūrinio aplinka, kurią darbdaviai norėčiau pamatyti. Premija jei jūsų savanoriška stato ar palaiko įgūdžius , kad potencialūs darbdaviai nori matyti kandidatų.
  • Klasės: Jei yra nauji produktai ar programų, kurios nėra susipažinęs su savo, tai gali prasmės imtis klasę. Tai galėtų būti in-asmuo, žinoma, ar internetinis pamoka. Kai jūs įsisavinome naujus įgūdžius, galite įtraukti jį į įgūdžių skyriuje savo CV .
  • Biuleteniai, podcasty, ir kt .: Tam tikru mastu, Jums gali neprireikti naujų įgūdžių. Kai laukai nesikeičia greitai. Tai gali būti tiesiog, kad jums reikia priminti sau, kaip pramonės darbams, ar tai reiškia, kad Vartydamas per savo senų vadovėlių, lankyti konferencijas, arba pradedant skaityti kasdien pramonės naujienas, klausytis podcasty, užsiprenumeruoti naujienlaiškius, ir tt

Praktikos Darbo paieška įgūdžiai

Kaip ilgai ji buvo, nes kai paskutinį kartą kreipėsi dėl darbo? Jei sunku prisiminti, jūs tikriausiai reikia atnaujinti savo CV . (O gal jūsų “LinkedIn profilis , per daug!) Kaip jums atnaujinti savo CV, apsvarstyti galimybę už funkcinio versija , o ne chronologinis viena -tai gali padėti de pabrėžti savo darbo istoriją spragą.

Jūs taip pat norite praktikuoti interviu pernelyg, kad priemonė peržiūrint savo atsakymus į bendrus interviu klausimus ir montavimas yra interviu aprangą . Plius, pamatyti šiuos patarimus reaguoja į interviu klausimus apie tai buvo iš darbo kartu su tuo, kaip paaiškinti užimtumo atotrūkį savo CV .

Paaiškinkite savo karjeros pertraukos Tačiau išlaikyti jį Trumpai

Jei jau ilgą pertrauką, jūs greičiausiai turite aptarti jį per savo motyvacinį laišką, taip pat interviu metu . Nesvarbu, koks jūsų priežastis savo ilgą atostogų iš darbo, išlaikyti savo paaiškinimą trumpas. Paprastas sakinys darys. Pabandykite, “Aš praleido laiko rūpinimasis sergančiais giminaičio” arba “Svarbu buvo man būti namuose su vaiku iki vaikų darželio”, “Aš buvau savanorystė ne benamystės labdaros atsižvelgiant buhalterijos klases”, arba “Aš praleido pastaruosius keletą metų keliauja po visą pasaulį, dirba mano kalbos įgūdžius.”

Koks bebūtų Jūsų buvimas toli, pabandykite distiliuoti jį į kažką trumpo-ir grąžinimo pokalbį į darbą, kurį padarė prieš savo laiką toli. Jūsų darbo patirtis išlieka svarbi, net jei šiek tiek laiko praėjo nuo tada, kai gavo tą patirtį.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *