Skirtumas tarp interning ne maža įmonė vs didelė kompanija

Posted on

 Skirtumas tarp interning ne maža įmonė vs didelė kompanija

Kai vasaros stažuotės sezono hitai, daug jaunų kandidatai turi nuspręsti, kokio dydžio įmonė nori dirbti-a paleidimo, vidutinio dydžio įmonė, ar didele įmonė. Nors stažuotės linkę turėti tam tikrų panašumų, nepriklausomai nuo įmonės dydžio, savo vaidmenį, patirtimi ir galimybės gali skirtis, kaip jums judėti iš didesnio bendrovės mažesnio vieną. Nežinodamas skirtumą gali būti slegiančios kai bandote nuspręsti, kuri stažuotės yra jums tinka.

Kai žemės stažuotę, nepriklausomai nuo to, ar įmonė yra didelis ar mažas, gausite daug praktinės patirties, CV statybininkas, tinklų kūrimo galimybes ir galimybę tikrai nuspręsti, jei norite tęsti tą lauką po baigimo.

Firminės pripažinimas

Kai kurie žmonės gauti stažuotės patirtį stambių kompanijų, tokių kaip Fox ar NBC , pavyzdžiui. Didelis, firminiais bendrovė stažuotės savo CV gali padėti jums žemę darbą tarpusavio bendrovei po baigimo.

Didelės pavadinimai nesvarbu dar tokiose srityse kaip teisinės, ir kai žmogiškųjų išteklių personalo nuskaityti vėl, žinomų kompanijų pavadinimai išsiskirti. Jei studijuoja rinkodarą, jums pridėti daug daugiau galių savo CV, jei intern Disney, o ne boutique įmonė.

Vidutinio dydžio Ryšiai su visuomene įmonė gali pasiūlyti didelę patirtį įvairiais būdais ir gali turėti vardo pripažinimo vietoje, kuris gali padėti jūsų po kolegijų perspektyvas. Mažos įmonės turi savo privalumų, bet jums nebus gauti vardas atpažinimo naudą. Jūs taip pat gali turėti sunkiau rasti garsių mentorių per mažesnių įmonių ir turi mažiau galimybių naudotis pramonės veteranų, kurie jau buvo per grind ir gyveno pasakyti apie tai.

Tobulame pasaulyje, jūs turite patirti keletą skirtingų įmonėms ir privilegijos, kad eiti kartu su kiekvienos konkrečios rūšies stažuotės naudą.

Tuo didesnėms įmonėms, iš tikrųjų užtikrinti stažuotės gali būti daug gilesnė procesas. Jūs tikriausiai susitikti su Žmogiškųjų išteklių departamento pirmas sužinoti apie konkrečias taikymo terminų, pradėti datas ir pabaigos datas. Jūs taip pat gali būti teikiama bendro pobūdžio reklaminė prekes, pavyzdžiui, portfelių, rašikliai ir kitų gėrybių, kad nešti įmonės logotipą.

Priklausomai nuo įmonės dydžio ir kaip nustatoma jų stažuotės programa, įmonė gali gydyti praktikantus nemokamai pietums, vykdomųjų pietūs serijos garsiakalbius, intern susimaišymo renginius, ir dar daugiau. Tuo didesnėms įmonėms, ten buvo daugiau žmonių aplink, bet jūs nebūtinai turite galimybę susitikti su jais.

Įgyti darbo patirtis

Kai vidaus su smaller- ir vidutinio dydžio įmonėms, jūs tikriausiai galės užmegzti tvirtesnius ryšius su žmonėmis, dirbančių pagal, nes yra mažiau jų ir mažiau stažuotojams.

Jūs taip pat gali turėti daugiau realių galimybių padėti kitiems įvairius projektus. Tipiškas užduotys jums dirbti kaip stažuotojas-administracinio darbo, mokslinių tyrimų, užsirašinėti, ir stebint susitikimus, nebūtinai skiriasi nuo darbo darytumėte ne didelėms bendrovėms. Vienintelis skirtumas yra tai, kad jūs turite daugiau galimybių prisiimti daugiau atsakomybės ir įvairesnių užduočių.

Jei esate svarsto su kompanija, kuri daro įdomių dalykų stažuotės bet niekas girdėjote apie juos, kad viskas gerai. Ar stažuotės, padaryti neišdildomą įspūdį, padaryti viską, kad įsitraukti į prasmingą darbą, tinklo, ir padėti su daugybe įvairių užduočių, kaip įmanoma. Tuo didesnės kompanijos, jums vis dar gali gauti didelę patirtį, bet jūs taip pat gali baigtis žaisti kompiuterinius žaidimus prie tuščio stalo visą dieną.

Aplinka

Jūs galite rasti, kad interning už didesnės įmonės jaučiasi bendrinis, beasmenis patirtį tam tikrais būdais. Mažesnės įmonės turi daug lengviau laiko sukurdami asmeninį jaustis, ir dėl to, kad darbuotojai nebus toks didelis, jums gali tikrai ryšį ir geriau pažinti savo darbo kolegas.

Be mažesnių bendrovių, jums gali turėti prieigą prie darbuotojų, kurie yra gana aukštai bendrovėje, kuri gali atskleisti Jums daugiau įdomus darbas ir daugiau įtakingų kontaktus. Priešingai, stažuotojai didesnių įmonių gali atsidurti kopijų ir greiferiniai kavą žemesnio lygio darbuotojų.

Šiomis dienomis, dauguma studentai vidaus su keliais įmonių per jų kolegijos karjerą. Atlikę savo stažuotę su mažesniu įmonės, užsiimti su atpažįstama firminiais įmonės stažuotės.

Jūsų anksčiau vidaus patirtis turėtų padėti jums žemę gana didelis pavadinimą. Turintys abi šias galimybes bus subalansuoti savo CV ir duoti jums naudingos patirties dviem skirtingo dydžio įmonių. Tikimės, kad iki jūsų stažuočių pabaigoje, turėsite geresnį jaustis dydžio ir tipo įmonės norėtumėte dirbti po kolegijos.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *