5 būdai Darbas iš namų taupo Jūsų pinigus

Posted on

 5 būdai Darbas iš namų taupo Jūsų pinigus

Dirbdamas namuose yra ne be pradėti išlaidas, daugelis šių išlaidų gali būti apmokėtos santaupų, kad dirbti iš namų atneša. Net jei jūs tik nuotoliniu visą darbo laiką, galite sutaupyti šiek tiek pinigų. Taigi, jei jūs galvojate apie perjungimo iš biuro gyvenime nuotolinį, čia yra keletas sričių, kur galima sutaupyti šiek tiek žalios stuff.

jungiamas

Jei šiuo metu viešuoju transportu į darbą, jums bus iš karto pastebėti daugiau pinigų kišenėje, kai jūs neturite išdėstyti kas mėnesį ar kasdien komutavimo kaina. Nors jei nuotolinį visą laiką, viešojo tranzito išlaidų galima sutaupyti nušlavė mėnesio nuolaida dieninio priemiesčių gali gauti

Jei važiuoti į darbą, savo santaupas gali būti didesnis, bet ne taip iš karto pastebimas. Ne tik nuotolinį sutaupyti pinigų dujų, tai sumažina mylių jūsų automobilio numerį. Tai, savo ruožtu, reiškia mažiau techninės priežiūros ir remonto išlaidas, o tai gali sumažinti jūsų automobilio draudimo išmokas

Vaikų priežiūra

Ne visi darbai-at-Home Moms bus sutaupyti pinigų vaiko priežiūros iki nuotolinį, bet daug valios. Nors keletas WAHMs su Nuotolinis darbo vietų gali išsiversti be vaikų priežiūros, darbo ir at-Home Moms dažnai sugeba dirbti visą darbo laiką su tik dalis etatu vaikų.

Laikas yra pinigai

Tai pasireiškia milijono skirtingų būdų kiekvienas iš mūsų. Darbas-namuose mama tikrai neturite neribotą laiką. Bet kai dirba ne namuose, mes linkę naudoti daugiau sutaupyti laiko, kuris paprastai kainuoja papildomai. Keletas būdų, kad jūs galite sutaupyti pinigų:

  • Savanorystės jūsų vaiko mokykloje, o ne išleisti daugiau fundraisers.
  • Maisto gaminimas daugiau iš šviežių ingredientų, o tai reiškia mažiau užsisakyti arba naudojant brangias Paruošti maisto produktai.
  • Atliekant nepilnamečio šeimos išlaikymą sau.
  • Perkant maždaug už geriausią pasiūlymą vykdomų išlaidų, pavyzdžiui, draudimo, telefono linija, kabelinė ir tt

maistas

Žinoma, jums bus valgyti, kai dirbti iš namų. Iš tiesų, jei nesate atsargūs, jums gali valgyti daugiau! Bet jums nebus mokėti beveik tiek pat. Iš rengiasi savo pietus kaina yra žymiai mažesnė nei valgo kasdien. Ir tai paprastai geriau už jus taip pat. Jei jums patinka užsiliko, galite pastebėti, kad priimant šiek tiek papildomų vakarienės yra patogus būdas visada turėti pietūs paruošti.

Tas pats pasakytina ir kava arba arbata. Padaryti visą puodą mažiau nei taurės savikainos kavinėje, kuri leidžia lengviau švaistytis ant gurmanams

Drabužiai

Jums reikia mažiau Solidi (ir brangus) Drabužiai, kai jūs dirbate iš namų. Kai turite kitą darbo tinkamų aprangą už kiekvieną savaitės dieną, o ne tik tai kainuos daugiau, bet tai beveik trunka keletą kūrybiškumą iš pirkdami drabužius. Man patinka pirkti keletą lanksčių elementų, kurie gali būti maišyti ir suderinti abiejų Solidi ir laisvalaikio kartų problema.

Taip pat drabužiai turite gauti mažiau dėvėjimosi batus ypač. (Aš beveik niekada dėvėti juos, o aš dirbu.)

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *