10 geriausių ne visą darbo dieną senjorams

Posted on

Geriausia ne visą darbo dieną senjorams

Nesvarbu, ar jūs turite dirbti, noriu papildyti savo pajamas, arba tiesiog tikiuosi likti aktyvus į pensiją, visą darbo dieną yra paplitusi tarp vyresnio amžiaus žmonių. Kai visas darbo laikas yra geriau už vyresnio amžiaus darbuotojų, nei kiti. Leiskite face it: nesvarbu, kiek tinka jūs esate, jūs tikriausiai nori palikti fiziškai sudėtingas Daiktai jaunesniems darbuotojams, kurie nėra taip susirūpinę mesti iš savo nugarą ir tt

Geros naujienos yra tai, kad yra neakivaizdinės darbo, kad tiktų kiekvienam pirmenybę, profesinę patirtį ir įgūdžių rinkinį. Nesvarbu, ar norite dirbti didžiųjų lauke arba iš savo namų biuro, komfortas, vienas iš šių koncertų būtų geras tinka jums.

konsultantas

Jei jums patinka jūsų karjerą, bet norite praleisti šiek tiek mažiau laiko daro, konsultavimas gali būti idealiai tinka Jums. Paverskite savo patirtimi, tinklo ir patirtį geras privalumas ir darbo ne visą darbo dieną jūsų senosios darbdavio ar kitų bendrovių savo srityje.

Vidutinis darbo užmokestis už konsultacijas yra visame žemėlapyje, ir labai priklauso nuo srities jūs išėjimo iš. Norėdami nustatyti savo greitį, pradėti dalijant savo kompensaciją dirbtų valandų. Tai taip pat gera idėja patikrinti su kitais konsultantais savo srityje ir sužinokite, kaip jie struktūruoti savo kompensaciją; tai kas valandą, vienam-projekto pagrindas, ar jie nori dirbti ant fiksatoriaus?

mokytojas

Pensininkai mokytojai turi išsilavinimą ir patirtį, siekiant padėti studentams išmokti sudėtingus dalykus, auklėjant savo pažymius ir ruošiasi egzaminams, pavyzdžiui, televizija, tarp kitų etapų. Be to, globojimo, yra ir kitų lankstus darbo variantų buvusiems mokytojams.

Net jei jūs nesate sertifikuota mokytoja, jums gali būti galėtų teikti konsultavimo studentams savo srityje, ar tai mokydami juos matematikos įgūdžius ar redaguoti savo raštu. Vidutinis darbo užmokestis skiriasi, priklausomai nuo globojimo (aukštosios mokyklos, kolegijos, ir tt) ir kuratoriaus lygio formaliojo mokymo lygio. Dauguma konsultavimo programos turi standartines valandinis atlygis normas.

atletiškas Treneris

Norite pasidalinti savo meilę sportui su naujos kartos jaunieji sportininkai? Koučingas gali būti už jus. paprastai moka nėra didelis – keli tūkstančiai per sezoną – bet jei jums reikia šiek tiek papildomų pinigų ir nori dirbti lauke, koncertą, kaip sporto treneris gali būti idealiai tinka Jums. Dauguma darbo instruktavimas studentą sportininkų reikės atlikti asmens patikrinimą, siekiant užtikrinti mokinių saugumą.

mokesčių tvarkytojo

Jei turite apskaitos fonas ir nori priešais įkelti savo darbą į pirmą metų dalį, mokesčių deklaracijų rengimo gali būti ne visą darbo laiką Darbo esate ieško. Mokesčių ruošėjai paprastai dirba ilgas valandas per mokesčių sezono, kuris tęsiasi iki balandžio 15 ar panašiai. Tada jų tvarkaraščiai pašviesinti už likusią metų dalį.

Mokėti už šį vaidmenį gali skirtis, priklausomai nuo jūsų patirties ir ar dirbate mažoje įmonėje ar didelis nacionalinės organizacijos. Nebegaminami buhalteriai gali norėti eiti laisvai samdomų vertėjų, dirbančių nepriklausomai mokesčių firma.

Buhalterė

Buhalteriai reikia, kad būtų patogu naudoti apskaitos programinės įrangos programų, pavyzdžiui, QuickBooks, taip pat “Microsoft Excel”. Jie taip pat turi turėti nori akis už išsamiai ir tarpasmeninio bendravimo įgūdžių bendrauti reikalavimus klientams / darbuotojų.

Daugelis buhalteriai dirbti laisvai samdomais pajėgumų, atsižvelgiant į mažų ir didelių klientų mišinį. Jūsų lygis formalaus mokymo ir patirties diktuoja, kiek jūs galite imti mokestį už buhalterinės apskaitos paslaugos.

Medicinos važtaraščiai / programuotojas

Medicinos sąskaitų pateikėjų ir programuotojams išversti sveikatos priežiūros paslaugas į diagnostikos kodų naudojimo medicinos atsiskaitymo. Jie taip pat parengti, siųsti ir sekti medicinos sąskaitas pacientams ir draudimo bendrovėms. Atkreipkite dėmesį, kad šis darbas reikalauja patvirtinimo, kai kurių darbdavių mėgstančių kandidatus asocijuota laipsnis arba standartizuotos mokymo procese.

Mokėti skirsis nuo patirties ir bendrovės dirbate pagal dydį. Ji taip pat gali turėti įtakos paciento tipą; paprastai medicinos praktika orientuota į vyresnio amžiaus ligonių turės daugiau procedūras ir todėl daugiau atsiskaitymo kodai sutvarkyti.

Klientų aptarnavimo atstovas

Klientų aptarnavimo darbai yra visada samdyti, o kai kurie iš jų leis jums dirbti iš namų. Jei esate gerai bendrauti telefonu arba per pokalbių programine įranga, ir neprieštaraujate trikčių su žmonėmis, kai jie ne viską, šis vaidmuo gali leisti jums dirbti ne visą darbo dieną iš savo namų biure. In-asmens gali būti reikalaujama mokymo ir darbo užmokestis priklauso nuo įmonės. Dauguma Klientų aptarnavimo darbai mokėti valandinį atlygį.

virtualus padėjėjas

Jei buvo administracinis padėjėjas jūsų dieninių darbo karjerą ir jūs patogiai technologijos, virtualus asistentas vaidmuo gali padėti išversti savo įgūdžius į naują nevisą darbo dieną. Virtualus padėjėjas darbo nebūtinai reikalauja laipsnį, tačiau jie reikalauja kietas rašymo įgūdžius ir komfortą su programinės įrangos programų, pavyzdžiui, “Microsoft Office”. Dauguma kompanijų, reikės turėti savo kompiuterį (nors kai kurie gali tiekti vienas) ir didelės spartos interneto ryšį. Galite paprastai gauti kompensaciją už savo interneto paslaugų kaina.

Gyvūnų suporavimas / Šuo Walker

Jei esate šuns savininkas ir naudojami dirbti pilnu etatu, pamenate, kaip sunku buvo įsitikinti, kad jūsų augintinė gavo savo kasdien naudojasi. Šuo vaikštynės imtis dienų pamainą, kad biuro darbuotojai neturi lenktyniauti namo, kai darbo diena baigiasi. Jei katės yra daugiau jūsų greitis, ar esate lygūs, galimybė gyvūnų mylėtojas, naminių sėdi, o klientai eiti atostogų yra puikus būdas įdėti šiek tiek papildomų pinigų kišenėje. Programos kaip Rover ir mos kad ji paprasta pradėti.

Dienoraščiai / Socialinė žiniasklaida

Galbūt pagrindinis darbas iš namų darbo, dienoraščių neturi formalaus mokymo – jums tiesiog reikia kelią su žodžiais ir pakankamai komforto su technologijomis išmokti naudotis įvairiomis turinio valdymo sistemas.

Jei esate tikrai Tech-išminties, jums gali būti suteikta galimybė kreiptis, kad į darbą tvarkymo įmonės socialinės žiniasklaidos sąskaitas. Nors tai yra darbas, kad yra linkęs iškreipti jaunesnis, yra socialinės žiniasklaidos vaidmuo, kur labiau patyręs balsas pirmenybė.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *