Dietologė ir dietologas Darbo aprašymas: Atlyginimas, įgūdžiai, & Daugiau

Dietologė ir dietologas Darbo aprašymas: Atlyginimas, įgūdžiai, & Daugiau

Dietologai ir mitybos specialistai planuoti maisto ir mitybos programas ir prižiūri rengimą ir patiekti patiekalų. Jie padeda užkirsti kelią ir gydyti ligas, skatinant sveikos mitybos įpročių ir rodo dietos pakeitimus.

Kai Dietologai paleisti maitinimo paslaugų sistemas institucijų, tokių kaip ligoninėse ir mokyklose, skatinti garso mitybos įpročius per švietimą ir vykdyti mokslinius tyrimus. Pirminiai praktikos sritys apima klinikinę, bendruomenė, valdymo, ir konsultantas dieta.

Dietologas ir dietologu pareigos ir atsakomybė

Ši profesija paprastai reikalauja gebėjimo atlikti šiuos darbus:

 • Siūlyti dietinių švietimo paslaugas
 • Įvertinti pacientų mitybos poreikius
 • Kurti dietinių planus institucinio lygio
 • Palengvinti Grupiniai užsiėmimai
 • Prižiūrėti miltų planavimo
 • Rinkti duomenis ir parengti statistines ataskaitas

Dietologai ir mitybos specialistai kartais dirbti su atskirų klientų plėtoti individualų mitybos ir maisto planai, kaip dalis jų bendros sveikatos priežiūrą. Tai reiškia, koordinuojant su klientų globėjų įsitikinkite, kad planas yra tinkamas individualiam sveikatos priežiūros poreikius.

Kai Dietologai ir mitybos specialistai sukurs valgio planus instituciniu lygiu. Pavyzdžiui, šioje srityje profesionaliai gali dirbti su maisto paslaugų vadybininkai ne slaugos įstaigų ar panašioje vietoje sukurti meniu, kuris yra tinkamas gyventojų.

Dietologai ir mitybos specialistai taip pat dirbti su grupių ir asmenų, siekiant padėti teikti švietimo apie valgymo įpročius ir kaip jie gali paveikti bendrą sveikatą.

Dietologas ir dietologu Pajamos

Tiems, kurie dirba ambulatorinės priežiūros centruose linkę uždirbti labiausiai, o Dietologai ir mitybos specialistai dirba vyriausybės įrenginių ar slaugos namų įrenginius linkę uždirbti šiek tiek mažiau.

 • Vidutinis metinis atlyginimas: $ 59.410 ($ 28.56 / val)
 • Į viršų 10% metinis atlyginimas: $ 83.070 ($ 39.93 / val)
 • Apačia 10% metinis atlyginimas: $ 36.910 ($ 17,74 / valanda)

Šaltinis: JAV Darbo statistikos biuras, 2017

Švietimas, mokymo, ir sertifikavimas

Darbas kaip dietologas ir dietologu reikia bent bakalauro laipsnį, ir dauguma valstybių turi licencijavimą reikalavimus, taip pat.

 • Išsilavinimas: Dietologai reikia bent bakalauro laipsnį dietologija, maisto, mitybos, maisto aptarnavimo sistemų valdymo, arba susijusioje srityje. Tai apims kursus maisto, mitybos, įstaigos vadovybė, chemija, biochemija, biologija, mikrobiologija, fiziologija ir. Klasės verslo, matematikos, statistikos, informatikos, psichologijos, sociologijos ir ekonomikos, taip pat yra naudingas.
 • Pažymėjimas: Komisija Dietinių registracijos siūlo  Registracinė Dietologas (RD) pažymėjimus  absolventams dietinių švietimo programų akredituotos  akreditacijos tarybos Švietimo mitybos ir dietologijos (ACEND) . Tie, kurie nori kreiptis dėl šio pažymėjimus turi atlikti stažuotę ir išlaikyti egzaminą. Įvairūs narės turi skirtingus reikalavimus, kas yra būtina dirbti kaip dietologas. Komisija dietologų registracijos  Amerikos dietologų asociacijos (ADA) tvarko valstybės ia agentūrų sąrašą, kad pamatytumėte ką reglamentai yra skirtingose valstybėse narėse.

Dietologas ir dietologu įgūdžiai ir kompetencijos

Dietologai ir mitybos specialistai turi tam tikrų minkštųjų įgūdžių, kad galėtų veiksmingai dirbti su pacientais, ir įdėti savo žinias apie mitybą, maistingumą naudoti. Kai kurie iš šių įgūdžių yra:

 • Aktyvus klausymasis:  Klientai turi pilną dėmesį, kai jie kalba apie savo sveikatos problemų, mitybos problemas ir kitų iššūkių.
 • Verbalinė komunikacija:  Nemaža dalis dietologas ir dietologu darbas apima perteikti informaciją klientams ir jų globėjų. Taip efektyviai daro reikalauja puikių bendravimo įgūdžių ir kalbėjimo įgūdžius.
 • Tarpasmeniniai įgūdžiai: Šie žmonės įgūdžiai leidžia Dietologai ir mitybos specialistai pavesti ir įtikinti klientus, taip pat bendrauti su kolegomis.
 • Laiko valdymas ir organizaciniai įgūdžiai: krūviams kartais gali būti sunkūs ir turi būti gerai organizuota gali padėti išvengti dietologus ir mitybos tapti priblokšti.
 • Dirbti savarankiškai: Nors Dietologai ir mitybos specialistai praleidžia daug laiko dirba su klientais ir jų globėjų, jiems reikia, kad būtų galima susitikti su tų klientų, vertinti atvejus, ir pateikti rekomendacijas savarankiškai.

Darbas Outlook ”

Darbas augimas dietologų ir mitybos prognozuojama 15 proc už dešimtmetį baigiasi 2026, pagal JAV biuro darbo statistikos. Tai yra šiek tiek geriau nei dvigubai 7 procentų tarifą numatomą visų profesijų.

Iš dalies, BLS atributus augimą į Ligų kontrolės ataskaitą, kad apie trečdalis suaugusiųjų JAV yra nutukę ir Dietologai ir mitybos specialistai bus reikalingi siekiant padėti užkirsti kelią širdies liga, cukriniu diabetu, ir jokių kitų sąlygų, kad būtų galima atsekti su nutukimu.

Darbo aplinka

Ligoninės dirba pati nemažai dietologų ir mitybos. Kiti dirbti vyriausybės, taip pat slaugos ir globos paslaugų. Kai Dietologai ir mitybos specialistai dirbti savarankiškai ir kurti savo klientų bazę. Be to, dirbant su pacientais ar klientais, jiems taip pat reikia, kad būtų galima dirbti su gydytojų ar kitų sveikatos priežiūros paslaugų teikėjų, kurie prižiūrėti bendrą priežiūrą savo pacientams ar klientams.

Darbo grafikas

Valandos gali skirtis priklausomai nuo to, kur dietologas ir dietologu darbus. Kai ligoninės, slaugos įstaigų, ar kitų medicinos praktika gali juos suplanuoti tik per standartinių darbo valandomis, bet gali būti kai kuriems pacientams tik vakarais ar savaitgaliais ir dar reikia apgyvendinti.

Kaip gauti darbą

BAKALAURO LAIPSNIS

Bakalauro laipsnis dietologija ar kai susijusioje srityje yra būtinas pradžia.

MOKYMAS

Daugelis bakalauro ar studijų programos apima stažuotes.

SERTIFIKAVIMAS

Konkretus pažymėjimus privalo būti registruotas dietologas.

Lyginant Panašūs Darbai

Tiems, kurie domisi darbo kaip dietologas ir dietologu taip pat gali būti suinteresuoti šiais karjeros, toliau išvardytų su vidutinės metinės algoms:

 • Bendrijos sveikatos darbuotojas: $ 45.360
 • Registracinė slaugytoja: $ 70,000
 • Reabilitacijos patarėjas: $ 34.860

Šaltinis: JAV Darbo statistikos biuras, 2017

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *