Motyvacinį laišką Patarimai: Kaip Padaryti Jūsų motyvacinis laiškas Išsiskirti

Posted on

Motyvacinį laišką Patarimai: Kaip Padaryti Jūsų motyvacinis laiškas Išsiskirti


Vienas iš sudėtingiausių dalykų apie rašyti motyvacinį laišką darbas yra, kad jūs galite praleisti daug laiko ir pastangų raštu puikus laišką, bet nežinau, ar kas nors ketina jį perskaityti. Rašymas gerą motyvacinį laišką yra darbas. Jums reikia įsitikinkite, kad jis gerai parašyta, rodo darbdaviui, kodėl jūs kvalifikuoti, ir neturi jokių akivaizdžių klaidų, kurios gali jums kainuoti interviu.

Koks geriausias būdas gauti savo motyvacinį laišką pastebėjau, kai darbdavys turi iš jų tona ieškoti per? Yra keletas greitų ir paprastų žingsnių, kad galite imtis rašyti motyvacinį laišką, kad bus įspūdį nuomos vadybininkas.

Pažvelkite į šiuos patarimus pažvelgti ir pamatyti, kurie iš jų geriausiai tiktų jums. Net keli nedideli pokyčiai gali padaryti didelį skirtumą.

Patarimai, kad gauti savo motyvacinį laišką nepastebėti

1. Pasirinkite tinkamą tipo laiške. Prieš pradėdami rašyti motyvacinį laišką, įsitikinkite, kad jūs pasirinkote tinkamą tipo laiške. Stiliaus bus kitoks, priklausomai nuo to, ar rašote laišką eiti su CV, teiraujatės apie darbo vietas arba paminėti kreipimąsi.

2. Rasti kontaktinį asmenį. Jei galite rasti kontaktinį asmenį savo motyvacinį laišką, galėsite jį individualizuoti, ir jūs turite ką nors tolesnių su įsitikinkite, kad jūsų laiškas bus pažvelgė.

3. Įtraukti perdavimo. Tai verta keletą minučių pamatyti, jei jūs žinote, visiems, kurie gali nukreipti jus į darbą. Patikrinkite savo “LinkedIn” tinklo ir savo “Facebook” draugų atrasti visiems, kurie dirba įmonėje, kurie galėtų perduoti jums.

4. Pasirinkite pagrindinį šriftą.  Pasirinkite šriftą, lengva skaityti. Times New Roman, Arial, ir Calibri gerai dirbti.

5. Laikykite jį trumpas ir paprastas. Motyvacinius laiškus nereikia būti ilgas. Tiesą sakant, visi ilgas laiškas bus padaryti, tai skaitytojas akys glazūra daugiau. Keli punktai yra daug, ir Jūsų laiškas niekada neturėtų būti ilgesnis nei vieno puslapio. Jei Jūsų laiškas yra per ilgas nenaudoja mažesnio šrifto, redaguoti ir supjaustyti žodžius vietoj.

6. Palikite daug baltos vietos puslapyje. Kitas būdas pagerinti skaitomumą yra įtraukti tarpus tarp sveikinimo punktus, ir savo parašu. Tai daug lengviau skaityti ir išsidėsčiusias laišką, nei ji yra nugriebti vieną, kad yra sunku skaityti, nes ten sugrūsti į pernelyg mažai vietos per daug informacijos.

7. Pritaikykite savo motyvacinį laišką į savo CV. Pasirinkite tą patį šriftą tiek savo gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką ir savo prašymo atrodys poliruoti ir profesionalus.

8. Padaryti rungtynes tarp jūsų įgūdžių ir darbo kvalifikaciją. Vienas iš svarbiausių būdų, kaip gauti savo motyvacinį laišką pastebėjau yra aiškiai rungtynės tarp išvardytų pagalba darbo reikalavimus norėjo reklamą ir savo kredencialus. Nesitikėkite, kad darbdavys figure it out.

9. Pažymėkite tik aktualiausia informacija iš savo gyvenimo. Nenaudokite savo motyvacinį laišką perfrazavimas ir pakartokite kas yra jūsų CV. Tai galimybė sutelkti dėmesį į konkrečių įgūdžių ir atributus jūs turite, kad bus naudinga darbdaviui. Peržiūrėti tarp gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką Daugiau informacijos skirtumą.

10. Pritaikyti Jūsų laišką ir parodyti darbdaviui, ką turite pasiūlyti įmonė. Tai neverta siųsti motyvacinį laišką, kuris nėra pritaikyti. Tai jūsų žingsnis gauti interviu, todėl laiko pritaikyti savo laišką, paminėti kreipimąsi, jei turite vieną, ir dalintis savo stipriausius kvalifikaciją. Čia yra patarimų, kaip rašyti motyvacinį laišką, pagal užsakymą.

11. Naudokite T formos jums motyvacinį laišką. Motyvacinį laišką T-formos išvardyti savo patirtimi ir darbdavio reikalavimus, paprastai po kurio įžanginėje dalyje stalo ir virš uždarymo.

12. Naudojimo kulkos. Naudojant sąrašą su ženkleliais yra dar vienas variantas gauti informaciją apie pastebėjau savo laiške. Dalys linkę Blur kartu, bet kulkos atkreipti skaitytojo akis į puslapio turinio. Įsitikinkite, kad kiekvienas įtrauka yra trumpas ir prasideda veiksmų žodį. Peržiūros patarimai įskaitant kulkas į motyvacinį laišką ir iš lydraščiu su kulkų pavyzdys.

13. Yra keletas dalykų, jums neturėtų įtraukti į savo motyvacinį laišką . Tai nėra būtina įtraukti asmeninę informaciją. Niekada apima darbo užmokesčio reikalavimus, nebent darbdavys specialiai pareikalautų, kad jūs darote. Nemini, kaip jūs palikote savo paskutinį darbą, ypač jei buvo atleistas. Laikykite savo laišką orientuota į darbą, dėl kurių jūs kreipiatės ir laikyti jį faktinės.

14. Uždarykite jūsų laišką su, kaip jūs sekti (jei turite kontaktinį asmenį) ir nurodyti savo kontaktinę informaciją, todėl lengva darbdavys gauti ryšį. Tada pridėti uždarymą ir savo vardą, o jūs beveik padaryta. Štai uždarymus, kad gerai dirbti motyvacinius laiškus pasirinkimas.

15. Patikrinkite, rašybos ir gramatikos klaidų. Nespauskite siųsti arba įkelti prieš ėmėsi laiko atidžiai patikrinkite savo laišką. Grammarly yra puikus įrankis, skirtas užtikrinti, kad jūsų motyvacinius laiškus yra tobula. Skaityti garsiai ir jūs galite pasiimti šiek tiek daugiau klaidų. Be to, patikrinkite šiuos patarimus korektūra savo motyvacinius laiškus sau.

16. Įtraukti elektroninio pašto parašą, kai rašau motyvacinius laiškus. Kai jums el motyvacinį laišką, būtinai nurodykite parašą savo vardą, telefono numerį, elektroninio pašto adresą, ir “LinkedIn” profilio URL, jei turite vieną. Tai leis lengvai už darbdavys užmegzti ryšį su jumis.

17. El jį sau būti tikri, formatavimas yra tobula. Yra dar vienas dalykas, tai, prieš pradėdami siųsti savo laišką. Siųskite kopiją sau galutiniam patikrinimui. Įsitikinkite, kad formatavimas yra taip, kaip norite, kad ir redaguoja jai dar vieną kartą.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *