Büyükler için 10 Best Yarı Zamanlı İşler

Posted on

Balayı için en iyi Yarı Zamanlı İşler

Eğer çalışmak zorunda olsun, gelir ek istiyorum, ya da sadece emeklilik aktif kalmak istiyoruz, yarı zamanlı çalışma yaşlılar arasında yaygındır. Bazı yarı zamanlı çalışma diğerlerinden daha yaşlı işçiler için daha iyidir. Şunu kabul edelim ki: olursa olsun ne kadar uygun olduğunu, muhtemelen vb sırtlarını, dışarı atma konusunda endişeli değil genç işçilere fiziksel olarak zorlayıcı şeyler bırakmak tercih ediyorum

İyi haber, her tercihini, profesyonel altyapıya ve beceri seti uyacak şekilde part-time işler olmasıdır. Büyük açık havada veya ev ofis konforunda çalışmak isteyin, bu konser biri sizin için iyi bir uyum olabilir.

Danışman

Eğer kariyerinizi seviyorum ama bunu yaparken biraz daha az zaman harcamak istiyorsanız, danışmanlık sizin için mükemmel olabilir. Eski işveren için veya sektöründeki diğer firmalar için iyi bir avantaj ve çalışma part-time uzmanlık, ağ ve deneyim çevirin.

danışmanlık için ortalama ödeme oldukça becerikli ve emekli olduğunuz alanın büyük ölçüde bağlıdır. senin hızını ayarlamak için, çalışılan saat ederek tazminat bölerek başlayın. Ayrıca onların karşılığı yapılandırma öğrenmek için alanınızda diğer danışmanlarla kontrol etmek iyi bir fikirdir; o, saatlik olarak proje başına temelidir, ya da bir kilit mandalının üzerine çalışmayı tercih edersiniz?

Özel öğretmen

Emekli öğretmenler öğrencilerin notlarını yetiştirme ve diğer kilometre taşları arasında SAT gibi sınavlar, hazırlanmak zor konuları öğrenmesine yardımcı olmak için eğitim düzeyi ve tecrübesi var. ders ek olarak, eski öğretmenler için kullanılabilir diğer esnek iş seçenekleri vardır.

sertifikalı bir öğretmen değilsin bile, onlara matematik becerilerinin öğretimi ya da yazma düzenleme olsun, alanınızda öğrencilere özel ders sağlamak mümkün olabilir. Ortalama maaş ders (lise, üniversite, vb) ve formel eğitim Öğretmenin düzeyinin düzeyine bağlı olarak değişiklik gösterir. Çoğu ders programları, standart saat ücreti oranlarına sahiptir.

Atletik Antrenör

sporcular tomurcuklanan yeni nesil ile spor aşkını paylaşmak ister misiniz? Koçluk size uygun olabilir. sezon başına birkaç bin – – genelde Pay yüksek değil ama biraz ekstra nakit ihtiyacı ve açık havada çalışmak istiyorlarsa, atletik bir antrenör olarak bir konser sizin için mükemmel olabilir. öğrenci sporcular koçluk Çoğu işler öğrencilerin güvenliğini sağlamak için bir arka plan kontrolünden geçmek gerektirir.

Vergi Hazırlayıcı

Eğer bir muhasebe arka plana sahip ve tercih ederseniz yılın ilk parçası haline işinizi ön-yük, vergi hazırlığı aradığınız part-time iş olabilir. Vergi hazırlayıcılar tipik 15 Nisan ya da öylesine geçiyor vergi sezonu aracılığıyla uzun saatler çalışmak. Sonra, onların programlarını yılın geri kalanı için canlan.

tecrübenize göre değişecektir bu rol için ödeme ve küçük bir firma ya da büyük bir ulusal organizasyon için çalışmak ister. Emekli muhasebeciler vergi firmanın bağımsız çalışan, Serbest gitmek isteyebilir.

Muhasebeci

Bookkeepers QuickBooks’ta yanı sıra Microsoft Excel gibi muhasebe yazılım programları kullanarak rahat olmak gerekir. Ayrıca, istemcilerin / çalışanlara gereklerini iletişim detay için keskin bir göz ve kişilerarası becerilere sahip olmalıdır.

Birçok Bookkeepers küçük ve büyük müşteriler karışımı alarak, serbest kapasite çalışır. resmi eğitim ve deneyim düzeyiniz defter tutma hizmetler için ücret ne kadar belirleyecektir.

Tıbbi Biller / Kodlayıcı

Tıbbi billers ve kodlayıcılar tıbbi fatura kullanım için tanı kodlarının içine sağlık hizmeti çevirir. Onlar da, hazırlamak göndermek ve hastalar ve sigorta şirketlerine tıbbi faturaları takip edin. Bu işin bir doçent derecesi veya standartlaştırılmış eğitim süreci ile aday tercih bazı işverenlerle, belgelendirme gerektirdiğini unutmayın.

Öde deneyim ve sizin için çalışıyoruz şirketin büyüklüğüne göre değişir. Aynı zamanda, hastanın türüne göre etkilenebilir; tipik geriatrik hastalarda odaklanmış bir tıbbi uygulama sıralamak için daha usul ve dolayısıyla daha faturalama kodlarını olacaktır.

Müşteri Hizmetleri Temsilcisi

Müşteri hizmetleri işleri hep işe, ve bazıları evden çalışıyorsanız izin verir. Eğer sohbet yazılımı telefonda veya üzerinden iletişim iyisin ve onların en iyi değilken insanlarla sorun giderme sakıncası yoksa, bu rolü evinizdeki ofisinden part-time çalışıyorum izin verebilirim. In-kişi eğitim gerekebilir ve ödeme şirketi bağlı olarak değişir. Çoğu müşteri hizmetleri işleri bir saat ücreti ödemek.

Sanal asistan

Eğer tam zamanlı çalışma kariyerinde bir yönetici asistanı vardı ve teknoloji ile rahat iseniz, sanal bir asistan rolü yeni bir part-time iş içine yeteneklerinizi çevrilmesine yardımcı olabilir. Sanal asistan işler mutlaka bir derece gerekmez, ancak Microsoft Office gibi yazılım programları ile katı yazma becerilerini ve konfor gerektirir. ve bir yüksek hızlı internet bağlantısı (bazı birini tedarik olabilir) Çoğu şirket kendi bilgisayarınız için gerektirir. Genellikle internet hizmetinin maliyeti için geri alabilirsiniz.

Hayvan bakıcısı / Köpek Walker

Bir köpek sahibi ve tam zamanlı çalışmak için kullanılan iseniz, bunu emin hayvan günlük egzersiz var olmak için ne kadar zor hatırlıyorum. iş günü bittiğinde o ofis çalışanları eve yarış zorunda kalmamak Köpek yürüyüşe, gündüz vardiyasında alır. kediler daha fazla hız varsa veya eşit fırsat hayvan sever iseniz, istemciler tatile giderken oturan hayvan cebinizde biraz ekstra para koymak için harika bir yoldur. Rover ve Wag gibi uygulamalar başlamak için kolaylaştırır.

Blogging / Sosyal Medya

Belki nihai çalışma uzakta ev işi, blog Ciddi bir eğitim var – sadece çeşitli içerik yönetim sistemleri kullanmayı öğrenmek için teknoloji ile kelime ve yeterli konforu ile bir yolunu bulmalıyız.

Eğer gerçekten teknik açıdan yetkin iseniz, bir şirketin sosyal medya hesaplarını ele bir iş dönüştürmeye mümkün olabilir. Bu genç eğmek eğilimi gösteren bir iş olmasına rağmen, daha tecrübeli ses tercih edilir sosyal medya rolleri vardır.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *