Sizin Kapak Letters Anahtar Kelimeler Kullanma nasıl

Posted on

Sizin Kapak Letters Anahtar Kelimeler Kullanma nasıl
Eğer bir iş başvurusu kapsamında özgeçmişini eşlik edecek bir kapak mektubu yazarken, her kelime sayar emin olmak için önemlidir. Bir görüşülen için bir başvuru olmaktan hareket böylece Kapak mektubu, senin niteliklerin işverenin görünümünü geliştirmek gerekir.

Anahtar Kelimeler Türleri

Onlar bir iş için son derece nitelikli başvuru olarak bir aday tasvir yapabileceklerini olarak Anahtar kelimeler, ikna edici bir kapak mektubu hayati bir öğesidir. beceri sözler, sonuç odaklı kelimeler ve başarıları için tanıma göstermek kelimeler: Bu sözler üç genel kategoriye ayrılır.

Anahtar kelimeler farklı şekillerde bir çift çalışır. İlk olarak, özgeçmiş ve kapak mektubu dahil anahtar iş reklamda işveren tarafından gerekli becerileri ile uygulamaya uyacak şekilde kullanılacaktır.

Bu eşleştirme işlemi genellikle belirli anahtar kelimeleri tespit etmek ve hatta bir işe alma yöneticisi ulaşmadan tüm bu doğrultuda devam sıralamak için programlanmış otomatik başvuru izleme sistemleri (ATSs) tarafından gerçekleştirilir. Kapak mektubu ve / veya devam bu anahtar kelimeler eksikliği varsa, bunlar otomatik olarak değerlendirmenin bu aşamada dikkate alınmaz kesilebilir.

İkinci olarak, bir ön yazı dahil anahtar kelimeler size olan mülakat yuvasından birini sunmak için onları, ideal olarak, rekabet arasından sizi rütbe ve izin Bu iş için son derece nitelikli nasıl ve neden işe alma yöneticisi gösterecektir.

Yetenek Anahtar kelimeler

İş arayanlar dikkatlice hedef işinde excel ve kapak mektubu içine dahil etmeye gerekli becerileri analiz edilmelidir. Bu anahtar kelimeler de özgeçmiş dahil edilmelidir. Onları kelimesi kelimesine listeleme ile değil de, iş ilanları belirtilen becerileri tefsir eğer daha gerçek olacak. beceri başarı için çok önemli olduğunu, belirli bir rol veya proje bağlandığında Beceri kelimeler en etkili olmaktadır.

Beceri anahtar kelime örnekleri:  analiz, sayısal, planlı, programlı, tasarlanmış oluşturulan, inşa, öğretilen ve eğitimli yazdı.

Örneğin, diyerek yerine “Nicel stok analizi senin firmaya getirecek bir varlık,” Eğer söyleyebiliriz:

  • Üç yıl üst üste pazar yendi Yüksek varlıklı müşterileri için bir portföy oluşturmak için niceliksel stok değerleme teknikleri kullanılmıştır.

Başvurunuzu yardımcı olacaktır kapak mektupları (ve özgeçmişinizi) dahil beceri anahtar işverenler daha görüşülmek üzere adayları seçmek için kullanın yazılım tarafından seçilen olsun. Onlar da o işe edildiği işi ile ilgili olduğu ne becerileri, ilk bakışta, işe alma yöneticisi gösterecektir.

Sonuçlar Odaklı Anahtar Kelimeler

Tüm işverenler örgütleri için olumlu sonuçlar değer katmak ve üretecektir çalışanlar arıyoruz. o kapak mektupları içine sonuç odaklı dil entegre etmek çok önemlidir bu yüzden. alt Özgeçmişinizde her iş için hat ve nasıl daha iyi rolde şeyler yapmış olabilir düşünün.

Ön yazınız başarıları değil, sadece yeteneklerinizi veya kişisel nitelikleri sergilemelidir. Bu ayrıntıları sağlanması mesleki başarıları vurgulamak yok diğer adaylardan ayıran mektubunu ayarlamak için yardımcı olacaktır.

Sonuç odaklı anahtar kelime örnekleri şunları içerir:  artan düşük yeniden tasarlanmış, yükseltilmiş, başlatılan, uygulanan yeniden formüle üretilir ve üretilen.

aşağıdaki gibi, etkiyi ölçmek bazı rakamları ile birleştiğinde zaman sonuç odaklı kelimeler en etkili şunlardır:

  • Bir rehberlik sistemini uygulayarak% 20 birinci sınıf alınanlar arasında ciro azalttı.

anahtar kelimeler bu tür kullanarak, açıkça daha önceki rolleri neler başardığını gösteriyor.

Tanıma Anahtar kelimeler

İşe Alma yöneticileri önceki işveren bu şekilde size gördüler açıktır eğer olağanüstü bir performans olacağına inanıyoruz daha yatkın olacaktır. Bunu yapmanın bir yolu, işveren katkılarınızı tanıdı göstermektedir dili dahil etmektir.

Tanıma ilgili anahtar kelimeler örnekleri  şunlardır: onur, ödül terfi, seçilmiş, alkışlanıyor, tanınan seçilmiş ve alacaklandırılan, için bir bonus aldı.

İdeal olarak, tanıma ifadeler başarınızı ve tanınması için temel kaydetti bireyin türünü içerecek. Örneğin, diyebilirsiniz:

  • Ben maliyet tasarrufu tahakkuk benim önceki rekor dayalı benim Bölümü Başkan Yardımcısı, bütçe azaltma görev gücünün için takım lideri olarak belirlenmiştir.

Tanıma anahtar kelimeler, önceki işlerde üstün başarı nasıl kanıtlamak ve gerekli daha başarılı nasıl.

Bir Maç Make götür

Size kapak mektubu dahil anahtar kelimeleri seçerken, kullanılacak en iyi kelimeleri bulmak için kolay bir yoldur iş listesinde listelenenler için gerekli niteliklere sahip maç için. Bu iş için nitelikli ve bir röportajda hak konum neden işveren göstermek, böylece en güçlü varlıkları vurgulayın.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *