Kuidas kasutada märksõnu kaaskirjad

Posted on

Kuidas kasutada märksõnu kaaskirjad


Kui kirjutate Kaaskiri oma CV osana ankeeti, on oluline veenduda, et iga sõna loeb. Teie kaaskirja peaks suurendama tööandja vaade oma kvalifikatsiooni, nii et saate liikuda on taotleja intervjueeritav.

Tüübid Märksõnad

Märksõnad on oluline element veenev kaaskirja, kui nad on võimelised kujutamisest kandidaadiks kõrgelt kvalifitseeritud taotleja tööd. Need sõnad jagunevad kolme kategooriasse: oskus sõnad, tulemustele orienteeritud sõnad ja sõnad, mis näitavad tunnustust saavutusi.

Märksõnad töötada paar erineval viisil. Esiteks, märksõnad, mida lisada oma CV ja kaaskirja kasutatakse sobitada oma taotluse koos nõutavate oskustega tööandja töökuulutuses.

See sobitamise protsessi teostatakse sageli automatiseeritud taotleja jälgimissüsteemid (ATSs), programmeeritud selgitada konkreetseid märksõnu ja järjestab kõik jätkub vastavalt enne kui nad jõuavad rentides manager. Kui teie kaaskirja ja / või CV puudub need märksõnad võivad nad automaatselt lõigata tasu selles etapis hindamise.

Teiseks, märksõnad, mis on inkorporeeritud kaaskiri näitab rentides manager, kuidas ja miks te väga kvalifitseeritud tööd, mis võimaldab neil auaste teil seas oma konkurentsi ja ideaaljuhul pakkuda üks nende intervjuu teenindusajad teile.

Skill Märksõnad

Tööotsijad peaksid hoolikalt analüüsida oskused paista nende eesmärgi tööd ja rakendada neid kaaskirja. Need märksõnad tuleks lisada ka oma CV. See on rohkem tõelist, kui te parafraseerides oskusi nimetatud tööpakkumised, mitte loetledes need sõna-sõnalt. Skill sõnad on kõige tõhusam siis, kui ühendatud teatud rolli või projekti, kus oskused olid otsustava tähtsusega edu.

Näited oskus märksõnad on järgmised:  kirjutas analüüsis, mille hulk, planeeritud, programmeeritud, mille loodud, ehitatud, õpetas, ja koolitatud.

Näiteks selle asemel, et öelda “Kvantitatiivne aktsia analüüs on vara, mis ma juhtida teie firma,” siis võiks öelda:

  • Ma kasutada kvantitatiivse varude hindamise tehnikaid, et luua portfelli Varakatele klientidele, mis võita turul kolm aastat järjest.

Oskused märksõnadele kaaskirjad (ja oma CV) aitab oma taotluse saada valitud tarkvara tööandjad kasutavad kandidaatide valimiseks edasiseks arutamiseks. Nad näitavad ka rentides manager, esmapilgul, milliseid oskusi olete, mis on seotud tööga, mida ta on rentides.

Tulemustele orienteeritud Märksõnad

Kõik tööandjad otsivad töötajaid, kes lisab väärtust ja luua positiivseid tulemusi oma organisatsiooni. Sellepärast on oluline, et integreerida tulemustele orienteeritud keel oma kaaskirjad. Mõtle alumine rida iga töökoha oma CV ja kuidas sa võisid teha asju paremini oma rolli.

Teie kaaskiri esitleda oma saavutusi, mitte ainult oma oskusi või isikuomadusi. Pakkudes need andmed aitavad seada oma kirjas esile teiste kandidaate, kes ei tõsta esile oma professionaalse saavutusi.

Näiteid tulemustele orienteeritud märksõnad sisaldavad:  suurendatud, vähendatud, ümberkujundatud, täiendatud algatatud, rakendanud sõnastada, genereeritud ja toodetud.

Tulemustele orienteeritud sõnad on kõige tõhusam siis, kui koos mõned numbrid, mis arvuliselt oma mõju, nagu:

  • Ma vähendatud käibega esimese aasta palkab 20%, rakendades mentorluse süsteem.

Kasutades seda tüüpi märksõnu, siis on selgelt näitab, mida sa saavutada oma eelmise rollid.

Recognition Märksõnad

Töökohad juhtide tõenäolisem arvata, et teil on tasumata esineja kui on selge, et eelmise tööandja on vaadatud sellel viisil. Üks viis seda teha on lisada keelt, mis näitab, et tööandjad on tunnustatud oma panuse.

Näited tunnustamine seotud märksõnad  on järgmised: au, sõlmitakse, edendada valitud lauded, sai preemia, tunnustatud, valitud ja krediteeritakse.

Ideaalis tunnustamine väljendeid sisaldavad tüüpi isik, kes märkis oma saavutuste ja aluseks oma tunnustust. Näiteks võite öelda:

  • Olin määratud rühmajuhi eelarve vähendamise töögrupp minu osakonna asepresident, põhineb minu eelmine rekord kogunevate kulude kokkuhoid.

Recognition märksõnad tunnistust, kuidas on silma paistnud oma eelmistel töökohtadel ja kuidas olete saavutanud rohkem kui vaja oli.

Võtke aega, et teha mängu

Kui olete valinud märksõnad lisada oma kaaskirja, lihtne viis leida parim sõnu kasutada on teie kvalifikatsioon loetletule töö kirje. Tõstke oma tugevaim vara, nii et saate näidata tööandja miks sa hästi kvalifitseeritud tööd ja väärib intervjuus.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *