Kuidas saada modell

Posted on

Kuidas saada modell

Kõige tavalisem küsimus, et modelleerimine ained ja skaudid saada ambitsioonikaid mudelid on “Kuidas saada modell?” Seal on nii palju informatsiooni raamatutes, veebilehtedel ja loksutades umbes modelleerimisel foorumid, et see võib tunduda väga segane ja valdav uue mudeli, kes on hakanud just läbi. Siin on viis lihtsat sammu, mis aitavad teil alustada.

Võtke Mõned Basic Snapshots

Alguses ainult fotosid pead käesoleva modelleerimine ained ja skaudid on mõned põhilised pilte. Nad otsivad kena nägu shot-nii naeratav ja mitte naeratav-vasakule ja paremale profiilid oma nägu ja keha, täispikk shot ja tagasi lastud. Kanda liibuv riietus nagu kõhn teksad või retuusid ja lihtne tank top või t-särk. Kui teil on mugav seljas trikoo, sisaldavad mõned ujumistrikoo kaadrid samuti; kas ühes tükis või kaheosaline trikoo on hea.

Mees mudelid vaja näidata ained nende fitness tasandil, nii et see on soovitatav, et mees mudelid kannavad ujuda reisikohvrid või bokserid või kandma teksaseid ilma särk vähemalt üks nende fotosid.

Get hindas Professional Mudel Agent või Scout

Paljud uued mudelid alustada oma Quest, sest nende pere ja sõbrad ütlesid neile, et nad peaksid mudel või et nad on ilusaim tüdruk või poiss koolis. Mõned inimesed võivad olla isegi võitnud mõned kohalikud modelleerimise võistlused. Kuigi see on suurepärane algus, see ei väljendu tingimata mida ametite otsivad. On oluline, et te saada oma modelleerimine potentsiaali hinnatakse kogenud mudel agent või scout enne investeerida liiga palju aega või raha oma tegevuse. See samm võib saada veidi keeruline, sest see on raske kindlaks teha, kas agent või otsima, kes hindab teid on kogemusi ja teadmisi, et aidata teil.

Paljud uued mudelid leiavad, et nad elavad väiksema turul, kus paljud ained on liitunud modelleerimine koolis või fotograafia stuudio, ning selle tulemusena nad ei pruugi saada täpset hindamist, sest amet on rohkem huvitatud müüa kursusi või fotosessioonide .

See ei tähenda, et agent ei ole hea või et kursused või fotosessioonide nad pakuvad on halb; see lihtsalt tähendab, et sa pead mõtlema, mida on motiveerida neid öelda, kas või mitte te võib olla eeskujuks.

Get nii palju kokkupuudet kui võimalik

Paljud agentuurid spetsialiseerunud ainult ühe konkreetse ala. Mõned võivad esindada ainult kõrge mood (vormiliselt) mudelid ja teised võivad esindada ainult äri-, pluss-suurus, väike või lapse mudeleid. Kui üks asutus ei suuda esindada sind, ei saa takistada; on oluline, et saada näha nii palju agentide kui võimalik ja tavapäraseks.

Kui elate üks peamisi turge, võib teil olla võimalik osaleda avatud kõne või minna vaatamisväärsuste ameti juures. Kui elate väljaspool üks peamisi turge, parim viis saada kokkupuude on saata oma fotosid nii palju ametite kui võimalik.

Kuidas kokkupuude võib olla väga aeganõudev ja kallis ettevõtmine, eriti kui teete koopiaid kõik oma fotod ja posti need. Maksumus prindib, ümbrikud ja templite saab kiiresti lisada kuni üle tuhande dollari. Teine võimalus on meilida oma fotosid, kuid tuhandeid fotosid on meilitsi modelliagentuurid iga päev, see on neil lihtne eksida segu.

Et suurendada oma võimalusi on allkirjastanud agentuur, töö inimestega, kellel on kogemusi ja otseühendust asutuste erinevatel turgudel. ModelScouts.com on suurepärane koht alustamiseks ja pakub kõige õigustatud ja kuluefektiivselt teil saada kokkupuude pead olema näinud palju esindajate kogu maailmas, ja kiireim viis võimalik.

Tea Best modelleerimine turu Sa

Termin “turul” viitab erinevates geograafilistes asukohtades, kus mudelid töötada ja teenida elatist. New York, Los Angeles, Pariis, ja Tokyo on näiteid suuremate modelleerimine turgudel. Turul võib viidata ka kategooria oma eriti pilk langeb, nagu mood, kaubandus-, pluss või petite.

Kuigi supermodellid näete suurt ajakirjad ja jalgsi radadel top klientidele üldiselt töö igal turul, paljud edukad mudelid ainult töö ühe või kahe turgudel. Kui sa ei saa esindada agentuuri New York või Pariis, võid väga hästi olla täiuslik Tokyo, Singapur, või muu Aasia turgudel. Kogenud agent aitab suunata teid õige turul oma eriti ilme.

Ole Püsiv

Saades professionaalne mudel on pikk protsess ja harva juhtub üleöö. Isegi modelle, kes ütlevad: “Ma lihtsalt kõndides ühel päeval ja järgmisel olin kaanel Vogue” on liialdamata. Paljud tänapäeva top mudelid ei saa allkirjastatud agentuur väravast läbi. Supermodell Gisele Bundchen oli keeratud üle 40 korda, enne kui ta lõpuks allkirjastatud agentuur. Hoia positiivset ja pidage meeles, et lihtsalt sellepärast, et agentuur ei suutnud esindada teile täna, see ei tähenda, et nad ei ole huvitatud homme.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *