Toitumisspetsialisti ja dietoloog Töö kirjeldus: Palk, oskused, & More

Toitumisspetsialisti ja dietoloog Töö kirjeldus: Palk, oskused, & More

Dietitians ja toitumisspetsialistid planeerida toidu ja toitumise programme ja juhtimisel koostatakse ja serveerimine. Nad aitavad vältida ja ravida haigusi, edendades tervislikke toitumisharjumusi ja oletada toitumine muudatusi.

Mõned dietitians joosta toitlustus süsteemid institutsioonide nagu haiglad ja koolid, edendada heli toitumisharjumused hariduse kaudu ja uurimistööd. Esmane valdkondades tava hulka kliiniliste, kogukonna, haldamise ja konsultant dieet.

Dietoloog ja toitumisspetsialisti ülesanded ja kohustused

See elukutse nõuab tavaliselt võime teha järgmised tööd:

 • Paku dieet- haridusteenuseid
 • Hinnata patsientide toitumisvajadustele
 • Arendada dieet- plaanid institutsionaalsel tasandil
 • Hõlbustada rühmatööd
 • Jälgida toidu planeerimise
 • Koguda andmeid ja koostada statistilisi aruandeid

Dietitians ja toitumisspetsialistid mõnikord koostööd konkreetsete klientide arendada kohandatud toitumise ja toidu plaanid osana oma üldisest tervishoius. See hõlmab kooskõlastades klientide hooldajad veenduda plaan on asjakohased konkreetsete tervishoiu vajadustele.

Mõned dietitians ja toitumisspetsialistid areneb sööki plaanid institutsionaalsel tasandil. Näiteks professionaalne selles valdkonnas võib töötada toitlustus juhid juures õendusabi või sarnase asukoha arendada menüü, mis sobib elanikke.

Dietitians ja toitumisspetsialistid koostööd ka rühmade ja üksikisikute aidata anda haridust umbes toitumisharjumusi ja kuidas nad saavad mõjutada üldist tervist.

Dietoloog ja toitumisspetsialisti Palk

Need töötavad ambulatoorse ravi keskused teenivad enim samas dietitians ja toitumisspetsialistid töötavad valitsuse võimalusi või hooldekodu võimalusi teenivad natuke vähem.

 • Mediaan aastapalk: $ 59.410 ($ 28.56 / tund)
 • Top 10% aastapalgast: $ 83.070 ($ 39.93 / tund)
 • Bottom 10% aastapalgast: $ 36.910 ($ 17.74 / tund)

Allikas: USA Bureau of Labor Statistics, 2017

Haridus, koolitus, ja sertifitseerimine

Töötades dietoloog ja toitumisspetsialisti nõuab vähemalt bakalaureusekraad ja enamikus riikides on licensure nõuetele samuti.

 • Haridus: Dietitians vaja vähemalt bakalaureusekraadi dieet, toidu, toitumise, toidu teenuse süsteemide juhtimine, või seotud valdkonnas. See hõlmab kursusi toitude, toitumine, institutsiooni haldamine, keemia, biokeemia, bioloogia, mikrobioloogia ja füsioloogia. Klassid äri, matemaatika, statistika, infotehnoloogia, psühholoogia, sotsioloogia ja ökonoomika ka on kasulik.
 • Sertifikaat: Komisjon dieet- Registreerimine pakub  Registreeritud dietoloog (RD) mandaat  lõpetajate dieettoitude haridusprogrammid akrediteeritud  Akrediteerimise Nõukogu Haridus Toitumine ja dieet (ACEND) . Need, kes soovivad taotleda selle mandaat peab täitma internatuuri ja sooritama eksami. Erinevad riigid on erinevad nõuded, mis on vajalikud tööd dietoloog. Komisjoni dieet- Registreerimine  Ameerika Dieettooted Association (ADA) säilitab nimekirja riigi licensure ametite näha, mida eeskirjad on erinevad riikides.

Dietoloog ja toitumisspetsialisti oskused ja pädevused

Dietitians ja toitumisspetsialistid on vaja teatud pehmete oskuste, et tõhusalt töötada patsientidel ja pane oma teadmised toitumisest kasutada. Mõned neist oskused on järgmised:

 • Aktiivne kuulamine:  kliendid peavad täielikku tähelepanu, kui nad räägivad oma tervise küsimustes, toidu ja muust väljakutseid.
 • Verbaalne suhtlemine:  Märkimisväärne osa dietoloog ja toitumisspetsialisti töö hõlmab teabe edastamiseks klientidele ja nende hooldajatele. Nii tõhusalt nõuab väga head suhtlemisoskust ja rääkimine oskusi.
 • Isikuomadused: Need inimesed oskused võimaldavad dietitians ja toitumisspetsialistid juhendada ja veenda kliente ja ka suhelda kolleegidega.
 • Aja juhtimine ja organisatsioonilised oskused: koormusi mõnikord võib olla raske ja tuleb hästi organiseeritud aitab vältida dietitians ja toitumisspetsialistid muutumist ülekoormatud.
 • Töötada iseseisvalt: Kuigi dietitians ja toitumisspetsialistid veeta palju aega töö klientidega ja nende hooldajaid, mida nad vajavad, et oleks võimalik kohtuda need kliendid, hindama juhtudel ja soovitusi sõltumatult.

töö Outlook

Töö kasvu dietitians ja toitumisspetsialistid on prognoositud 15 protsenti kümnendi lõpeb 2026 vastavalt US Bureau of Labor Statistics. See on veidi parem kui kaks korda 7 protsenti määr prognoositud kõigi ametid.

Osaliselt BLS atribuudid kasvu Centers for Disease Control aruandes, et umbes üks kolmandik täiskasvanutest USA on rasvunud ja dietitians ja toitumisspetsialistid on vaja aidata ennetada südamehaigusi, diabeeti ja muid tingimusi, mida saab taandada ülekaalulisus.

Töökeskkonna

Haiglad kasutavad kõige märkimisväärne arv dietitians ja toitumisspetsialistid. Teised tööd valitsuse, samuti hooldus- ja põetusravi võimalusi. Mõned dietitians ja toitumisspetsialistid töötada iseseisvalt ja ehitada oma kliendi alused. Lisaks töötavad patsientide või klientidele, nad peavad olema ka võimelised töötama arstide või teiste tervishoiuteenuste osutajate, kes on jälgida üldist hooldust nende patsientide või klientidele.

töögraafik

Tundi võib varieeruda sõltuvalt sellest, kus dietoloog ja toitumisspetsialisti tööd. Mõned haiglad, Hooldekodud, või muu meditsiinilise praktika võib ajastada ainult ajal tavalisel tööajal, kuid mõned patsiendid võivad olla kättesaadavad ainult õhtuti või nädalavahetustel ja ikka on vaja mahutada.

Kuidas saada tööd

BAKALAURUSE KRAAD

Bakalaureuse kraad dieet või mõned seotud valdkonnas on vaja algust.

KOOLITUS

Paljud bakalaureuse-või magistriõppe programmid hõlmavad praktikakohti.

KINNITUS

Konkreetne mandaat peab olema registreeritud dietoloog.

Võrreldes Sarnased Jobs

Huvilistel töötab dietoloog ja toitumisspetsialisti võib ka olla huvitatud järgmistest karjääri allpool loetletud keskmine aastapalk:

 • Ühenduse tervishoiutöötajate: $ 45.360
 • Registreeritud õde: $ 70.000
 • Taastusravi nõustaja: $ 34.860

Allikas: USA Bureau of Labor Statistics, 2017

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *