Kuidas saada arsti – Haridus ja litsentsimise nõuded

Posted on

Kuidas saada arsti - Haridus ja litsentsimise nõuded

Arstid , mida nimetatakse ka arstid, diagnoosida ja ravida inimeste haiguste ja vigastuste. Põhineb erinevusi nende koolituse ja filosoofiaid, nad on kas nimetust MD (Doctor of Medicine) või DO (Doctor of Osteopaatia Meditsiin) pärast nende nimesid, näiteks Jane Brown, MD või Jim Smith, DO.

Kuigi nii MDS ja DOS kasutada traditsioonilisi meetodeid ravida oma patsiente-näiteks ravimid ja kirurgia-Osteopaatilise meditsiini arstid (osteopaat) rõhutada terviklikku meditsiin, ennetavat ravi ja organismi lihasluukonna. Arstid võivad ka edaspidi allopaths. Õpid, mida sa pead tegema, et saada arsti sealhulgas hariduse ja litsentsimise nõudeid , kumb tüüpi koolitust valida.

Esiteks teada saada, kas teil on omadused, mis aitavad teil õnnestub see karjääri . Kuna teie koolitus koosneb peamiselt teaduse kursuste, teil on vaja tugevat  aptitude  selle teema. Lisaks sellele, konkreetsed  pehme oskusi  , mis on isikuomadused, mis võimaldab teil teha oma tööd hästi, on vaja. Sa muidugi peab olema kaastundlik ja tundlik teiste inimeste tundeid. Tugev  kriitilise mõtlemise  ja probleemide lahendamise oskusi , samuti suurepärane  kuulamine  ja  rääkimine oskusi , mis võimaldab teil suhelda patsientide ja kolleegidega. Sa peaksid ka olema hästi korraldatud ja üksikasjalikult orienteeritud.

Eriharidus

Kui soovite saada arsti, saada valmis pühenduma kulutusi vähemalt 11 aastat oma post-keskkooli haridus. Pärast läheb kolledžisse neli aastat, et saada bakalaureusekraad, pead osalema meditsiinikoolis veel neli aastat. Sa teenida kas DO või MD kraadi. See järgneb kolmest kuni kaheksa aastani lõpetaja meditsiiniline haridus (GME) kujul internatuuri või residentuuri programmi.

Peate osaleda meditsiinikoolis, mis on akrediteeritud Liaison Committee Meditsiinilise Hariduse (LCME) või  Ameerika Osteopaatia Assotsiatsiooni komisjoni Osteopaatia College akrediteerimine  (COCA). Mõlemad organisatsioonid veebisaitide nimekirja akrediteeritud programmid.

Mida ootate õppida arstikooli? Teie kursuste ilmselt sisaldama järgmisi kuid võib erineda sõltuvalt sellest, kas osaleda allopaatilistele või osteopaatia programmi:

 • Biomedical Building Blocks
 • integreeritud patofüsioloogia
 • Inimese Gross ja arenemisvõimet Anatoomia
 • füsioloogia
 • Medical Genetics
 • farmakoloogia
 • Histoloogia ja embrüoloogia
 • Human Nutrition
 • immunoloogia
 • nakkushaigused
 • Oftalmoloogia
 • Aineõpe Meditsiin
 • Aineõpe Surgery

Lisaks oma kursuste, siis saavad ka ulatusliku kliinilise koolituse kaudu kliiniliste pöörlemist. Oodata tööd erinevates kliinilistes toidud sealhulgas pediaatria, sünnitusabi ja günekoloogia, perearstiabi, kirurgia, erakorralise meditsiini ja sisehaiguste, saada praktilist koolitust koos patsientidel.

Sattudes Medical School

Sissepääsuks meditsiinikoolis on väga konkurentsivõimeline. Vastavalt American Association of Colleges of Osteopaatia Meditsiin  (AACOM) taotleja parima võimaluse sattumist koolis Osteopaatilise meditsiin “on hästi ümardatud, on laia tausta … ja on näidanud akadeemilist.” Lisaks ta “tahab osaleda oma kogukonna ja veeta aega saada teada oma patsientide, kaastundlik ja on tahke suhtlemisoskus ja tervendav puudutus” (American Association of Colleges of Osteopaatia Meditsiin.  Kvaliteedid Edukad Osteopaatia Medical Student ) .

Artiklis on ka sätestatud, et paljud taotlejad osteopaatia meditsiinilise programmid on mittetraditsiooniliste õpilast, kes on vanemad (25% tunnistas õpilased on vanuses 26 või vanemad). Nad on pärit erinevatest karjääri taustaga.

Allopaatilise (MD) programmid on ka väga konkurentsivõimeline ja selektiivne. Nagu DO programmid, nad otsivad üliõpilased, kes on täitnud ka akadeemiliselt. Nad eelistavad taotlejatele hea suhtlemisoskus ja kes on näidanud juhiomadused.

Taotlejad tavaliselt peab olema täidetud eeltingimus kolledži kursuste Sciences, sealhulgas bioloogia ja üldine ja orgaanilise keemia, matemaatika, inglise ja statistika. Kuigi konkreetsed nõuded erineda kooli, American Medical Association (AMA) on sätestatud, et hinne punkt keskmiselt 3,5 ja 4 kohta 4 punti vaja luba (American Medical Association. Ettevalmistamine Medical School). Lisaks tuleb täita hästi Medical College Test (MCAT).

Mida sa pead tegema pärast täidate oma Medical Education

Pärast oma meditsiiniline haridus, siis on saada litsentseeritud tava meditsiini riik, kus soovite töötada. Kõik 50 osariiki Ameerika Ühendriikides, samuti District of Columbia, on riigi meditsiinilise litsentsi lauad, mis vastutavad litsentsi arstid.

Kuigi iga pardal on oma nõuded, need kõik nõuavad läbinud akrediteeritud meditsiinikoolis ja lõpetaja meditsiiniline haridus. MDS peavad läbima kõik kolm osa USA Medical Licensing Eksam (USMLE) ja DOS peavad läbima kõik kolm taset üldise Osteopaatia Medical Licensing Eksam (comlex-USA). Võta riigi arstlik oma riik õppida oma nõuded. Föderatsiooni Riiklik Meditsiiniakadeemia Lauad  avaldab ka riigi-spetsiifilised nõuded esmase tervisekontrolli Licensure.

Lisaks saada riigi litsentsi paljud arstid valida, et saada pardal sertifitseeritud meditsiinilise eriala. Iga liige juhatustesse American Board of Medical Specialties  annab  sertifitseerimine  , mis tuleb uuendada iga mitu aastat. Esmane sertifitseerimine vajab lõpetamist meditsiinikoolis ja lõpetanud meditsiiniline haridus ja läbida kirjalik või suuline eksam, et eriala.

Kuidas saada oma esimene töökoht arstina

Ettevalmistused saada arst võtab palju vaeva, rääkimata raha: neli aastat kolledži neli aastat meditsiinikoolis ja kolmest kuni kaheksa aastani kraadiõppe meditsiiniline haridus. Lõppude lõpuks, et seal on eksam läbida.

Kuidas litsentsi võib olla pikk protsess-litsentsimise pardal peab kontrollima, et olete täitnud kõik oma kvalifikatsiooni-ja väga kallis üks tasud mõnest mitusada dollarit. Selleks ajaks olete valmis tööd otsida, siis oleks hästi valmis tööd. Siin on mõned omadused tööandjad tahavad töökohtade kandidaate. Tööandjad loetletud need töökuulutused erinevates allikates:

 • “Nakkub kõrgeimatele meditsiinipraktikas, eetika ja professionaalsus alati.”
 • “Täpne ja õigeaegne dokumentatsiooni meditsiinilisi andmeid.”
 • “Näitab austust ja tundlikkus kultuurilised erinevused.”
 • “Oskus motiveerida ja töö teistega koos.”
 • “Probleem lahendab loovust ja leidlikkust.”
 • “Peab olema meeskonnamängija ja on kirg, mida sa teed.”

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *