Kuidas saada dietoloog – Haridus ja litsentsimise nõuded

Posted on

Kuidas saada dietoloog - Haridus ja litsentsimise nõuded

Dietitians planeerida toidu ja toitumise programme koolides, ühenduse ametite, kolledžid, tervishoiuasutustes ja ettevõtte kohvikud. Mõned tööd erapraksisega.

Kuna rasvumine ja muude toitumisega seotud probleemid jätkuvad mõjutavad inimeste heaolu, nende tervishoiutöötajate õpetada avalik süüa paremini. Osana sellest oleneva, nad harida meile, mida toit võib kahjustada meie tervist ja millised seda kaitsta. Kas sa oled huvitatud selle elukutse? Õpi kuidas saada dietoloog.

Mis Haridus Do Dietitians vaja?

Et saada dietoloog, peate teenida vähemalt bakalaureusekraadi dieet, toidu ja toitumise; toitlustuse süsteemide juhtimine; või seotud valdkonnas. Enne valides programmi otsustada, kas soovite saada Registreeritud dietoloog (RD).

RD on mandaat Akadeemia Toitumine ja dieet annab lõpetajatele kolledži poolt heaks kiidetud Akrediteerimise Nõukogu Haridus Toitumine ja dieet ( ACEND ). Kui soovite, et seda nimetust väärtuslik kui tööotsinguid, sest see näitab, et olete täidetud teatud standardid-siis on ka võtta ette ACEND akrediteeritud kuue kuni 12 kuu järelevalvet internatuuri ja sooritama eksami. Et säilitada RD mandaat, siis pead täitma Jätkuv ametialane haridus nõuetele kogu oma karjääri.

ACEND akrediteeritavaid kahte tüüpi bakalaureuse ja magistrikraadi programmid. Esimene on didaktiline Programs dieet (DPD) ja teine ​​on kooskõlastatud programmide dieet (CP). In DPD, siis uurib sihtasutuste toitumisreformist tavade ja pärast lõpetamist saavad taotleda ACEND kinnitatud juhendatud praktika programmi, mida tuntakse ka internatuuri. Ühes CP, õpid alused dieet- tava ning samal ajal lõpule õppepraktika vaja saada RD.

Enne kursuste oma suurte, kas see on kulinaarse toitumine, dieet, või toidu ja toitumise, siis on täita oma kooli üldhariduse nõuetele. See hõlmab võttes, ühiskonnaõpetus, ja humanitaarteaduste klassi.

Kuigi akrediteeritud programmid peavad vastama standarditele dieet hariduse sätestanud ACEND puudub muu nõude osas täpselt mida kursused peavad nad pakkuma. Näiteks programmide kulinaarse toitumise, nagu kõnealune  Johnson & Wales University , pakume kulinaarse kunsti klassi lisaks toitumise kursused. Dieet õppekava Georgia osariigi ülikooli Calcium rõhutab ühenduse tervise ja toitumise. Siin on mõned näited, mis illustreerivad erinevaid klasse, et kõik võib põhjustada keegi muutub registreeritud dietoloog:

 • ühenduse Toitumine
 • Human Nutrition
 • Medical toitmisravis
 • Toitainete keemia
 • Applied Toitumine Nõustamine
 • eluiga Toitumine
 • Meditsiinieetika
 • Spa Cuisine
 • Taimetoiduköök

Kuigi bakalaureusekraadi on minimaalne nõue saada dietoloog, mõned inimesed otsustavad teenida magistrikraadi. See edasijõudnud on alternatiiviks üliõpilane, kes on juba dietoloog kuid sooviks täiendõpet või kes on bakalaureuse kraadi teises valdkonnas õppe- ja sooviks jätkata karjääri selles valdkonnas.

Kuidas sattuda Toitumisõpetus programmi

Sissepääs nõuded erinevad kooli. Enamik bakalaureuse programmid nõustuda õpilast otse läbi keskkooli ja on sageli vaja ärakirja, mis sisaldab klasside matemaatika, keemia ja bioloogia.

Mõned magistri programmid on mõeldud neile, kes on juba dietitians ja teised karjääri-boxid. Leia üks, mis sobib kõige paremini oma eesmärke.

Mida sa pead tegema pärast lõpetamist?

Nelikümmend kuus riigid nõuavad dietitians-nii RDS ja need, kes aren’t- olema litsentseeritud või sertifitseeritud. Üliõpilased, kes soovivad saada RDS peavad täitma ACEND kinnitatud praktika programmi (internatuuri) ja istuda kirjalik eksam.

Teil on soovitatav kontrollida riigi, kus soovite töötada välja selgitada, kas litsentsi või sertifikaadi on vajalik, ja kui üks on, mida teatavad eeskirjad on. Akadeemia Toitumine ja dieet säilitab nimekirja kontaktandmeid iga riigi: osariik licensure Agency Kontakt Loetelu .

Mõned dietitians nimetavad end toitumisspetsialistid. Teised inimesed, kes pakuvad toitumissoovitusi minna, et pealkiri samuti. Enne otsustamist helistada ise toitumisspetsialisti, teha mõned uuringud, et näha, kas riik, kus soovite harjutada reguleerib selle mõiste kasutuse.

Kuidas saada oma esimese töökoha dietoloog

Pärast ülikooli lõpetamist võimaluse saada oma RD mandaat ja saada kutsetunnistus, kui on vaja teha, siis on valmis tööd otsima. Töökuulutused erinevatest allikatest oli järgmistele nõuetele:

 • “Teadmised mitmesuguseid kroonilisi haigusi, prognoosimiseks, ravimeid ravimeetodeid ning haiguse vastuseks meditsiinilise toitmisravis”
 • “Kõrge ise suunas töötada iseseisvalt”
 • “Koolitus kulude kontrolli, toidu juhtimine, dieetravi, jne”
 • “Võime tõhusalt suhelda haiglapersonali, arstid ja patsiendid”

Kas te vastate nendele kvalifikatsiooni?

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *