Arst Töö kirjeldus: Palk, oskused, & More

Posted on

Arst Töö kirjeldus: Palk, oskused, & More

Pärast nende diagnoosid, arstid ravida patsiente, kes põevad haigusi ja vigastusi. Arstid on ka arstid ja nad võivad olla kas arstid (MD) või Osteopaatilise meditsiini arstid (DO).

Mõlemat tüüpi arstid kasutavad traditsioonilisi ravimeetodeid nagu narkootikumide ja operatsiooni, kuid DOS rõhutada organismi lihasluukonna,  ennetava meditsiini ja terviklikku haiglaravi. Arstid võivad olla esmatasandi arstid või nad võivad spetsialiseeruda teatud meditsiini valdkonnas nagu sisehaiguste, erakorraline meditsiin, sünnitusabi ja günekoloogia, neuroloogia, pediaatria, geriaatria, psühhiaatria, endokrinoloogia, oftalmoloogia, või anesthesiology.

Arst ülesanded ja kohustused

Konkreetsed kohustused erinevad eriala, kuid kõik arstid peavad suutma täita järgmisi ülesandeid:

 • hinnata sümptomid
 • Diagnoosi tingimused
 • Kirjutada ja ravi määramisega
 • Anda järelravi patsientide vaadake neid teiste pakkujate ning tõlgendada nende laboratoorsete tulemuste
 • Koostööd  arsti assistent , õde praktikud, registreeritud õed ja teised tervishoiutöötajad
 • kirjutada ravimeid
 • Kursis meditsiinitehnoloogia ja teadus

Kuna arstid vastutavad nende patsientide heaolu, see tegevus on rohkem nõudlik kui enamik. Lisaks võttes põhjalikke teadmisi meditsiini, nad peavad olema võimelised suhtlema oma tähelepanekutest patsientidel, kes tavaliselt ei oma sama teadmisi. Nad töötavad inimesed, kui nad on oma kõige haavatavamaid ja see nõuab empaatiat lisaks vaja tehnilisi teadmisi.

Lisaks foundational kohustused ja vastutus kõigi arstide iga eriala valdkonnas nõuab arstid, et oleks võimalik täita spetsiifilisi ülesandeid neile töökohti. Kirurgid, näiteks peab olema käelisi sooritada täpne toimingute ja vastupidavust kulutada tundi korraga tegutsevad tuba.

arst Palk

Töötasu arstid ja kirurgid erineda eriala.

 • Mediaan aastapalk: $ 208,000

Allikas: Bureau of Labor Statistics , 2017

Haridus, koolitus, ja sertifitseerimine

Pärast bakalaureuse uuringud, muutub arst tavaliselt nõuab vähemalt seitse aastat ja vahel enam-kooli ja koolitus olenevalt konkreetsest karjääri.

 • Haridus: Tuleviku arstid on vaja aktsepteerida, et akrediteeritud meditsiinikoolis, mis nõuab tavaliselt lõpule bakalaureuse eelnevalt med programmi. See hõlmab võttes olulisi kursuste bioloogia, anatoomia ja füsioloogia, keemia ja üldise teaduse. Medical koolis on nelja-aastase programmi. Liaison Committee Meditsiinilise Hariduse  (LCME) akrediteeritavaid meditsiinikoolis programme, mis annavad MD kraadi. Osteopaatia meditsiinikoolis programmid (need, mis annavad DO kraadi) saada akrediteering alates  American Osteopaatia Assotsiatsiooni komisjoni Osteopaatia College akrediteerimine (COCA) .
 • Koolitus: Medical koolis järgneb residentuuri programmi, mis tavaliselt kestab kuskil kolmest kuni seitsme aastani, sõltuvalt eriala. Akrediteerimise Nõukogu Graduate Medical Education  (ACGME) ja  Ameerika Osteopaatia Assotsiatsiooni  (AOA) akrediteerida residentuuri programmid MDS ja DOS vastavalt. Alates juulist 2015 nende organisatsioonide koos  American Association of Colleges of Osteopaatia Meditsiin  (AACOM), hakkas liigub ühe akrediteerimise süsteem. See üleminek on eeldatavasti täielik juulis 2020. aastat.
 • Litsents: Arstid peavad litsentsi riigi meditsiinilise või osteopaatia pardal tava USA Nõuded erinevad riigi ja saab asuvas  Föderatsiooni Riiklik Meditsiiniakadeemia Lauad  veebilehel. Kuigi nõuded erinevad, kõik MDS peab läbima  USA Medical Licensing Eksam  (USMLE) ja DOS läbima üldise Osteopaatia Medical Licensing Eksam (comlex-USA).

Arst oskused ja pädevused

Lisaks lõpetamist meditsiinikoolis ja licensure, arstid on vaja samuti eraldi  pehmed oskused , et olla edukas selles okupatsiooni. Need on võimeid, millest üks on kas sündinud või omandatud elukogemus. Nende hulgas on:

 • Probleemilahendus : Pärast hindamist patsiendi sümptomid ja diagnoosimisel, arstid on valida sobiv ravi. Selleks on neil vaja  kriitilise mõtlemise oskusi  võrrelda olemasolevaid võimalusi.
 • Suhtlemisoskus: Suurepärane  kuulamine  võimaldab arstidel mõista nende patsientide sümptomeid ja muresid. Nad vajavad kõrgema verbaalse suhtlemisoskuse selgitada diagnoosi patsientidele ja nende perekondadele ja edasi juhiseid ja teavet ravi õed ja teised töötajad.
 • Service Orientatsioon: Arst peab tahame aidata inimesi. Kuigi seal on mõned teed saadaval selles valdkonnas, mis ei hõlma töötavad patsiendid otse, kõige teadus on ajendatud soovist aidata inimesi.
 • Järelevalve:  Arstid peavad olema tähelepanelikud muutusi patsientide tingimusi ning neid asjakohaselt. See võib hõlmata kõike alates pikaajalise muutused patsientidelt lühiajaliste muutuste taastuvatele haigetele erimenetluse või haigus.

töö Outlook

USA Bureau of Labor Statistics projektid töökohti arstidele ja kirurgid kasvab umbes 13 protsenti vahel 2016 ja 2026. See on peaaegu kaks korda 7 protsenti kasvu prognoositakse inimestele kõigis karjääri, kuid natuke aeglasem kui kasvu teiste tervise diagnoosimine ja raviks praktikud. Enam vananeva elanikkonna toimetavad nõudlus rohkem arste.

Töökeskkonna

Vähesed elukutsed erineda nii palju nii töökeskkonna niimoodi arstiga. Arst koos perearsti väike kogukond võib olla suhteliselt rahuliku operatsiooni väikese personal. Teiselt poolt, arstid töötavad traumapunkti linnakeskkonnas võib silmitsi äärmuslikel juhtudel ja kõrge stressi regulaarselt. Paljud arstid valida spetsialiseeruda kindlale valdkonnale, mis dikteerib tihti tüüpi keskkond, kus nad töötavad ja stressi suurust nad kokku puutuvad.

töögraafik

Arstid sõiduplaanide saab nõudlik, kuid kuidas vaidlustada need sõltub nende töö liik. Lastearst või perearsti võiksid hoida rohkem tavapärasel tööajal, kuid kirurg sageli on kõne ja tihti täidab toiminguid, mis võivad minna ka varem kaheksa tundi tüüpiline tööpäev. Enne ühenduse loomist karjääri, kõik arstid peavad täitma residentuuri, mis tavaliselt nõuavad pikka tundi sealhulgas ööd ja nädalavahetustel ja sagedased perioodid on kõne.

Kuidas saada tööd

Alustada varakult

Sattudes meditsiinikoolis on vaja olla kõrge saavutada õpilaste ja võttes õigus klassid, sealhulgas bioloogia, keemia, füüsika ja matemaatika, bakalaureuseõppe.

seota

Koolitus olla arst võib võtta nii palju kui kümme aastat pärast teenida bakalaureuse kraadi.

SPETSIALISEERUVAD

Selleks ajaks meditsiinilise õpilased hakkavad oma elukohti, võivad nad hakata keskenduma eriala.

Võrreldes Sarnased Jobs

On palju elukutseid meditsiini valdkonnas kui arstid, et aidata ravida patsiente. Nende hulka kuuluvad, kus keskmine aastapalk, on:

 • Hambaarstid: $ 158.120
 • Arsti assistent: $ 104.860
 • Õde praktikud: $ 110.930

Allikas: USA Bureau of Labor Statistics , 2017

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *