Opis lekarz pracy: Wynagrodzenie, Umiejętności, & More

Posted on

Opis lekarz pracy: Wynagrodzenie, Umiejętności, & More

Po dostarczeniu diagnozy, lekarze traktują pacjentów, którzy cierpią z powodu chorób i urazów. Lekarze są nazywane również lekarzom i mogą być lekarze albo medyczne (MD) lub lekarze medycyny osteopatycznego (DO).

Oba typy lekarzy korzystać z tradycyjnych metod leczenia, takich jak leki i chirurgii, ale DOs podkreślać układ organizmu mięśniowo-szkieletowe,  medycynę prewencyjną i całościowej opieki nad pacjentem. Lekarze mogą być lekarze podstawowej opieki lub mogą oni specjalizują się w określonej dziedzinie medycyny, takich jak medycyna wewnętrzna, medycyny ratunkowej, położnictwa i ginekologii, neurologii, pediatrii, geriatrii, psychiatrii, endokrynologii, okulistyki, lub anestezjologii.

Lekarz Zadania i obowiązki

Szczególne obowiązki zależą od specjalności, ale wszyscy lekarze muszą być w stanie wykonać następujące czynności:

 • ocenić objawy
 • diagnozować warunki
 • Przepisać i leczenie Podawać
 • Dostarczyć uzupełniającą opieki nad pacjentami, odnoszą je do innych dostawców, i interpretowania ich wyników laboratoryjnych
 • Współpraca z  lekarzy asystentów , lekarzy, pielęgniarki zarejestrowanych pielęgniarek i innych pracowników służby zdrowia
 • przepisać leki
 • aktualny pobyt na technologii medycznej i badań

Ponieważ lekarze są odpowiedzialni za swoich pacjentów dobrobyt, zawód ten jest bardziej wymagający niż większość. Oprócz posiadania kompleksowej wiedzy z zakresu medycyny, muszą być w stanie komunikować się z wyników badań pacjentów, którzy zazwyczaj nie posiadają taką samą wiedzę. Pracują z ludźmi, gdy są w ich najbardziej wrażliwe i wymaga empatii oprócz wymaganej wiedzy technicznej.

Oprócz fundamentalnych obowiązków i odpowiedzialności wszystkich lekarzy, każdy specjalność w dziedzinie wymaga lekarzy, aby móc wykonywać zadania specyficzne dla tych zadań. Lekarze, na przykład, musi mieć sprawność manualną do wykonywania precyzyjnych operacji i wytrzymałość, aby spędzać godziny na pewien czas w sali operacyjnej.

lekarz Wynagrodzenie

Zarobki lekarzy i chirurgów różnić w zależności od specjalności.

 • Mediana rocznego wynagrodzenia: $ +208.000

Źródło: Bureau of Labor Statistics , 2017

Edukacja, szkolenia, certyfikacji i

Po studiach licencjackich, stając się lekarz zwykle wymaga co najmniej siedem lat a czasem dłużej szkoły i szkolenia w zależności od specyficznych ścieżce kariery.

 • Wykształcenie: Przyszli lekarze muszą zostać zaakceptowane do akredytowanej szkoły medycznej, która zazwyczaj wymaga sporządzenie studiów pre-med program. Która obejmuje podejmowanie znaczący zajęć w biologii, anatomii i fizjologii, chemii i ogólnej nauki. Medical School to program na cztery lata. Komitetu Łącznikowego Edukacji Medycznej  (LCME) akredytuje programy Medical School przyznającym stopień MD. Osteopatycznego programy szkolne medyczny (te, które nadawania stopnia robią) otrzyma akredytację  Amerykańskiego Stowarzyszenia Osteopathic Komisji ds Osteopathic College Akredytacji (COCA) .
 • Szkolenie: Medical School następuje programu treningowego rezydenta, który zwykle trwa od trzech do siedmiu lat, w zależności od specjalności. Rada Akredytacyjna dla Graduate Medical Education  (ACGME) oraz  amerykański Osteopathic Association  (AOA) akredytować programy pobytu dla MDS i dos odpowiednio. W lipcu 2015 roku organizacje te, wraz z  American Association of Colleges of Osteopathic Medicine  (AACOM), ruszył w kierunku jednego systemu akredytacji. Oczekuje się, że to przejście jest zakończona w lipcu 2020 r.
 • Licencja: Lekarze potrzebują zezwolenia od państwa komisji lekarskiej lub osteopatycznego do praktyki w wymaganiach USA zależy od stanu i można je znaleźć w  Federacji State Medical Boards  internetowej. Podczas gdy wymagania są różne, wszystkie MD musi zdać  Stany Zjednoczone Medical Licensing Examination  (USMLE) i DOS musi przekazać Kompleksowa Osteopathic Medical Licensing Examination (comlex-USA).

Znachor Umiejętności i Kompetencji

Oprócz ukończeniu szkoły medycznej i uzyskaniu pozwolenia, lekarze muszą również konkretne  umiejętności miękkich , aby odnieść sukces w tym zawodzie. Są to umiejętności z których jeden jest albo urodziły lub nabyte poprzez doświadczenie życiowe. Wśród nich są:

 • Rozwiązywanie problemów : Po dokonaniu oceny objawów pacjenta i stawiania diagnozy, lekarze mają do wyboru odpowiedniego leczenia. Aby to zrobić, będą musieli  umiejętności krytycznego myślenia  , aby porównać dostępne opcje.
 • Umiejętności komunikacyjne: Doskonała  umiejętność słuchania  pozwalają lekarzom zrozumieć objawy i obawy swoich pacjentów. Muszą lepsze werbalne umiejętności komunikacyjne do wyjaśnienia diagnozy dla pacjentów i ich rodzin oraz przekazywać instrukcje i informacje na temat traktowania pielęgniarek i innych osób z personelu.
 • Orientacja usługa: Lekarz musi chcą pomagać ludziom. Chociaż istnieje kilka ścieżek dostępne w tej dziedzinie, które nie wiążą się bezpośrednio pracy z pacjentami, większość badań jest napędzany przez pragnienie, aby pomóc ludziom.
 • Monitoring:  Lekarze muszą zwracać uwagę na zmiany warunków pacjenta i reagowania na nie w odpowiedni sposób. Może to być coś z długoterminowych zmian w regularnych pacjentów do zmian krótkoterminowych u pacjentów po procedurze określonej lub choroby.

Perspektywy pracy

US Bureau of Labor Statistics projektów pracy dla lekarzy i lekarzy wzrośnie o około 13 procent w latach 2016 i 2026. Jest to prawie dwukrotnie tempo wzrostu 7 procent prognozowanych dla osób w każdym kariery, ale nieco wolniejszy niż wzrost dla innych zdrowotnej diagnozowania i leczenia praktyków. Coraz bardziej starzejące się społeczeństwo będzie napędzać popyt na więcej lekarzy.

Środowisko pracy

Kilka zawody różnią się tyle, jeśli chodzi o środowisko pracy takiego lekarza. Lekarz z praktyką rodzinnym w małej społeczności może mieć działanie stosunkowo niefrasobliwe z małym personel. Z drugiej strony, lekarze pracujący w pogotowiu w otoczeniu miejskim może być w obliczu przypadków ekstremalnych i wysokiego stresu na bieżąco. Wielu lekarzy wybrać specjalizację w danej dziedzinie, która często dyktuje rodzaj środowiska, w którym pracują i ilość stresu oni twarz.

Plan pracy

Przeważnie lekarskie może być wymagający, ale jak trudne są zależy od ich rodzaju pracy. Pediatra lub lekarz rodzinny może być w stanie utrzymać bardziej regularne godziny pracy, ale chirurg często ma dyżur i często wykonuje procedury, które mogą pójść dobrze po ośmiu godzinach typowego dnia pracy. Przed założeniem karierę, wszyscy lekarze muszą ukończyć staż, który zwykle będzie wymagało długich godzin w tym noce i weekendy oraz częste okresy bycia na wezwanie.

Jak dostać pracę

ZACZĄĆ WCZEŚNIE

Dostania się do szkoły medycznej wymaga bycia studentem osiągnięcie wysokiego i podejmowanie odpowiednich klas, w tym biologii, chemii, fizyki i matematyki, jako student.

BYĆ ZOBOWIĄZANYM

Szkolenie być lekarzem może trwać tyle, co dziesięć lat poza zdobywając licencjat.

SPECJALIZOWAĆ

W tym czasie studenci medycyny rozpoczynają pobytów, mogą zacząć koncentrować się na specjalności.

Porównując podobne oferty

Istnieje wiele zawodów w dziedzinie nauk medycznych, innych niż lekarzy, że pacjenci pomóc w leczeniu. Wśród nich, przy czym mediana wynagrodzeń rocznych, są następujące:

 • Dentyści: $ 158.120
 • Lekarz Asystenci: $ 104.860
 • Praktycy Pielęgniarka: $ 110.930

Źródło: US Bureau of Labor Statistics , 2017

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *