Wskazówki dotyczące korzystania Resume kluczowe

Posted on

Wskazówki dotyczące korzystania Resume kluczowe

Resume dobór słów kluczowych, aby pomóc dostać swoje CV zauważony przez pracodawców. Poprzez włączenie słów kluczowych w CV i list motywacyjny, można zwiększyć swoje szanse na lądowanie kwalifikacyjnej.

Słowa kluczowe to słowa lub krótkie frazy, które odnoszą się do konkretnych wymagań pracy. Są to umiejętności, zdolności, poświadczenia i zalety, że menedżerowi wygląda w kandydata.

Kiedy menedżerowi patrzy przez stos CV, on lub ona skanuje każde CV, aby znaleźć te słowa kluczowe. Wiele firm nawet użyć zautomatyzowane systemy śledzenia wnioskodawcy (ATS), znane również jako systemy zarządzania talentami, aby ekran kandydatów do ofert pracy.

Jednym ze sposobów ATS działa jest wyeliminowanie CV, których brakuje niektórych kluczowych. Jeśli oprogramowanie lub zarządca wynajmu nie wykryje żadnej z kluczowych w CV lub list motywacyjny, aplikacja może uzyskać wyrzucony. Poprzez umieszczanie słów kluczowych w CV lub list motywacyjny, można wykazać, na pierwszy rzut oka, że ​​pasuje do wymagań stanowiska.

Rodzaje wznowić Słowa kluczowe

Twoje CV powinno zawierać słowa kluczowe specyficzne wymagania pracy, w tym umiejętności, kompetencji, odpowiednie referencje i poprzednich stanowiskach i pracodawców. Zasadniczo, słowa kluczowe powinny być słowa, że ​​na pierwszy rzut oka, pokaże menedżerowi, że jesteś dobrze dopasowane do pracy.

Na przykład, na podstawie doświadczenia, kandydat na pracownika korzyści stanowisk kierowniczych może wykorzystać następujące słowa Podsumowanie:

 • Plany świadczeń pracowniczych
 • świadczeń opieki zdrowotnej
 • Polityka korzyści

Przedstawiciel obsługi klienta mogą obejmować:

 • Obsługa klienta
 • System śledzenia klienta
 • Znajomość obsługi komputera
 • Zamówienie doświadczenie wpis

Porady dla znalezienia słowa kluczowe
recenzja ofert pracy, które są podobne do stanowisk jesteś zainteresowany i szukać słów kluczowych, aby włączyć do swojego CV. Szukaj ofert pracy pasujących do tła lub doświadczenie i skanowania dla słowa-wytrychy. Słowa kluczowe lub frazy zostaną posypane całym szczegóły pracy oraz w „kwalifikacji” i „odpowiedzialność” sekcji. Włączenie popularnych słów kluczowych w CV.

Również przeglądu na stronie internetowej firmy dla potencjalnych słów kluczowych. Wykorzystanie słów kluczowych, że firma używa do opisania się udowodnić, że jesteś dobrym rozwiązaniem dla nich. Można znaleźć ten język na „O nas” stronie internetowej spółki, albo w pracy, wymieniając się. Na przykład, jeśli firma identyfikuje się jako „twórczy”, można włączyć „twórcze” i „kreatywność” w CV. Ważne jest, aby zaktualizować słowa kluczowe w CV, aby upewnić się, że odpowiadają one język spółki.

Wskazówki dotyczące korzystania kluczowe w CV

Być specyficznym. Zawierać słowa kluczowe, które są tak ściśle związane z określonym zawodem, jak to możliwe. Im bardziej skoncentrowany i specyficzny jesteś w swoim języku, tym większa szansa, że masz co pokazano jesteś dobry mecz i odebrano przez oprogramowanie do skanowania resume.

Wiedzieć propozycji wartości firmy. Wartość propozycja firmy jest to, co odróżnia ją od konkurencji. Upewnij się, że słowa kluczowe swoje CV i doświadczenie są sformatowane w taki sposób, aby odzwierciedlić markę firmy. W przypadku dodatkowych słów kluczowych lub fraz ważnych dla firmy, przejdź do strony firmy LinkedIn, aby zobaczyć, jak oni opisują siebie. Należy także pamiętać, aby kliknąć na profilach pracowników spółki i szukać podobnych stanowiskach, które starasz się, zwracając szczególną uwagę na to, jak oni opisują siebie jako wartościowych członków spółki.

Używaj jak najwięcej słów kluczowych, jak to możliwe. Upewnij się, że dotknął on większość, jeśli nie wszystkie, z tych słów kluczowych, które są istotne dla każdej pozycji. Oczywiście, nie należy używać słowa kluczowego umiejętności, jeśli nie mają tej umiejętności. Włączyć jak najwięcej odpowiednich słów kluczowych, jak to możliwe, że pomaga dopasować swoje kwalifikacje do pracy. Jednak słowa kluczowe muszą być odpowiednie i przepływu płynnie w całym swoim życiorysie. Innymi słowy, nie przesadzaj.

Mieszać słowa kluczowe. Zawierają mieszankę różnych rodzajów słów kluczowych, w tym umiejętności miękkich, twardych umiejętności, buzzwords branżowych, certyfikaty i inne. Stosując różnorodne słów kluczowych pokaże, że masz wszystkich zróżnicowanych cech niezbędnych do wykonania zadania. Ponadto, oprogramowanie do skanowania resume spółki może być zaprogramowany dla danego słowa kluczowego, więc będziemy chcieli to synonimy słów kluczowych. Na przykład można mieć „developer” jako słowa kluczowego w swoim życiorysie, ale firma używa „twórca” zamiast.

Dzięki zastosowaniu wielu wersji słów kluczowych i fraz, CV będzie miał większe szanse podchwycona przez program skanowania.

Umieścić słowa kluczowe wszędzie. Aby pracodawcy lub programu do skanowania, aby znaleźć słowa kluczowe, posypać słów kluczowych w całym swoim życiorysie. Można włączyć te słowa w swoim CV, podsumowania ostatnich opisów stanowisk, sekcji umiejętności CV oraz jakiejkolwiek innej części CV, które wydaje się właściwe. Może to być również dobry taktyka umieścić najważniejsze słowa kluczowe w dedykowanym „kompetencjach” tabeli na początku CV, bezpośrednio po dokonaniu podsumowania CV.

Pomoże to słowo na „pop” na stronie.

Przeglądu Przykład skrócie

Przykład ten zawiera słowa kluczowe w sekcji „kluczowych kompetencji”, jak również w opisach dla każdej pozycji.

Geoffrey Złoto
1234 Spruce Hills Parkway
Milwaukee, WI 53205
555-555-5555
ggold@email.com

Podsumowanie kwalifikacji

Oszczędnych i analitycznie bystry  wynagrodzeń i świadczeń Menedżer  oferując 10-letnie doświadczenie Optymalizacja programów korzyści dla głównych pracodawców w sektorze produkcyjnym.

Kompetencjach : Administracja Korzyści, rozwój polityki Benefit, Pracownik retencji strategii, zarządzania zasobami ludzkimi File, ewaluacji procesu i ulepszeń, analizy finansowe i prognozowania

Doświadczenie zawodowe

XYZ Manufacturing Corporation, Milwaukee, WI
wynagrodzeń i świadczeń Menedżer , 02/2013-Present
Dźwignia głęboka znajomość obecnych struktur kompensacyjnych i struktury płac i wdrożenie opłacalnych korzyści pakiety 1200 członek załogi. Skierowany personel 5 asystentów HR w przesyłaniu informacji o świadczenia, polityk i procedur dla personelu.

 • Ponownie pochodzą z głównym dostawcą świadczeń zdrowotnych, zmniejszenie kosztów programowych o 57%.
 • Pilnie zapewnić zgodność korporacyjnej ze wszystkimi wymaganiami przepisów federalnych i stanowych.

STANY MANUFACTURING, Milwaukee, WI
Odszkodowania i świadczenia specjalistyczne , 06 / 2008-02 / 2013
Umiejętnie sklasyfikowany nowych pracowników w celu ustalenia i inicjowanie programów świadczeń. Wykształcona kadra w dostępnych świadczeń i procesów aplikacyjnych; opracowywane i rozpowszechniane raporty świadczeń.

 • Grał rolę kluczową rolę w zapewnieniu wykonawczy wpisowe do nowej struktury kompensacyjnej że zwiększona szybkość kwalifikacji pracowników dostępnych poziomów świadczeń.
 • Utworzono efektywnego procesu zarządzania plików, który wyeliminował poważne zaległości ewidencji w ciągu sześciu tygodni od wstępnej rekrutacji.

Edukacja i Referencje

Associate Degree w Human Resource Management
WISCONSIN Indianhead Technical College, Ashland, WI

Biegłości techniczne : Microsoft Office Suite (Advanced Excel, Word, Access, PowerPoint) oraz oprogramowanie do zarządzania kompensacja PeopleSoft

Używanie słów kluczowych w swój list motywacyjny

powinien zawierać słowa kluczowe w swój list motywacyjny w przypadku Twój list motywacyjny jest skanowany. Nawet jeśli list motywacyjny nie jest pokazywany przez program, będziesz miał większe szanse na rozmowę wybrany jako wykwalifikowanego kandydata, jeżeli słowa kluczowe i frazy są wymienione w całym liście przewodnim.

Zawierać słowa kluczowe w ciele swoim liście, upewniając się, że pasują one najważniejsze słowa kluczowe i umiejętności wymienionych w wykazie pracy. Skutecznym sposobem na to jest, by opisać swoje odpowiednie umiejętności i osiągnięć w punktowanych, słowa kluczowe załadowanych sprawozdania w drugim lub trzecim akapicie listu. Za pomocą słów kluczowych strategicznie w liście przewodnim, będzie można się przekonać menedżera zatrudniania dać szczególną uwagę na towarzyszącym jej CV.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *